Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Ktoś dawał ogłoszenie w dziale ogłoszeń, że odda cegłe z rozbiórki. Troszkę daleko - na Jelonkach.

Nie chciałeś gruzu ode mnie więc musiałem zakopać :D

 

 

Hahahahaha i dobrze...chociaż tłuszcz spaliłeś !! Nie żebyś go miał tak ogólnie...

Aaaaa tam znów sprofanowałeś mój apel...a było tak poważnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ktoś dawał ogłoszenie w dziale ogłoszeń, że odda cegłe z rozbiórki. Troszkę daleko - na Jelonkach.

Nie chciałeś gruzu ode mnie więc musiałem zakopać :D

 

 

Hahahahaha i dobrze...chociaż tłuszcz spaliłeś !! Nie żebyś go miał tak ogólnie...

Aaaaa tam znów sprofanowałeś mój apel...a było tak poważnie....

 

 

Nie wiem czy Wlodek ten tluszcz spalil, bo koparka mu ten gruz zakopywala. Sama widzialam, ale na pewno chudszy jest w kieszeniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z McLimem rozmawialem ostatnio i nie byl zbytnio zadowolony ze swojego plociarza (delikatnie rzecz nazywajac) - i nie dziwie sie, bo tez bym nie byl zadowolony. O maly wlos wzialbym tego samego czlowieka ale na szczescie McLim zdazyl mi powiedziec jakie ma na jego temat zdanie.

 

A ogrodzenie z przodu dzialki ma miec slupki klinkierowe i sztachetki drewniane a po bokach siatka; wszystko na fundamencikach (mam dzialke obok lasu i musze sie bronic przed roznymi storzeniami aby nie wizytowaly dzialki wtedy kiedy nie trzeba :) ). Problem bedzie polegal na tym ze mam z dziesiec drzew z lasu na samej granicy dzialki i bedzie trzeba je umiejetnie poomijac - dlatego potrzebuje dobrego fachowca aby tego nie schrzanic.

Chce sie w tym roku ogrodzic, pomimo ze robie w tym roku tylko stan surowy z dachem - ale nie chce na wiosne juz miec zadnych robot ziemnych kiedy jeszcze moze scinac mroz. A przeciez jak sie zrobi instalacje wewnatrz domu to bardzo latwo moga je zwinac, a plot powinien to troche utrudnic...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany w sprawie ogrodzeń więc muszę się usprawiedliwić że nie dlatego milczę bo nie chcę swoim płotem (a raczej płociarzem) się podzielić, ale z prostej przyczyny że płotu jeszcze nie mam. Taki nie do końca z tego świata (a przynajmniej nie z tego kraju) gość ze mnie ;-).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołana do tablicy. Niestety nie moge pomóc.

Ogrodzenie z trzech stron od sąsiadów robilismy sami i jeszcze jest nieskończone. Z przodu robi nam kuzyn, który sie tym zajmuje, ale są to ogrodzenia z kutych prętów i my akurat nie robimy wogóle słupków murowanych tylko metalowe i same przęsła na podmurówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guliwer wysylam Ci na priv namiary na ekipe od ogrodzen, ktora jest podobno swietna. Robili u moich znajomych, ogrodzenia jeszcze nie widzialam. Znajomi bardzo ich chwala. Niestety slyszalam, ze z terminami marnie, ale moze cos sie znajdzie.

 

Hej,hej pozostali kto poleci taniego i fachowego goscia ze spychaczem do zdjecia humusu?

Czy zdejmuje sie humus takze tam gdzie bedzie taras?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo30 - dzieki za kontakt, bede dzwonil.

 

Jesli chodzi o humus to u mnie byl Pan Koparka z tzw. ostrowkiem i bral 2zl za m2 humusu. Normalnie ma stawke za godz. (ok 60zl) ale przy okazji humusu bierze za m2. Baze ma w Grodzisku. Moja ekipa budowlana jak i Pani Kierownik stwierdzili ze dobrze to zrobil. Potem tez dosc dobrze i precyzyjnie wykopal rowy pod lawy. Teraz go znowu bierzemy do rozprowadzenia piachu w fundamentach. Przeslac ci kontakt na priva?

 

A czy zdziera sie pod taras to nie wiem. U mnie zdarlo sie samo poniewaz pomylilem sie wyznaczajac dom pod humus i Pan Koparka zdarl mi taras z rozpedu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

my tez budujemy z tej strny Warszawy ; troche przesledzilam watek, ale Raszyna nie znalazlam.

 

I od razu pytanie: ktos pisal o dobrych schodach drewnianych - my mamy do wykonczenia betonowe, ale drewnem. Prosze o jakis namiar!

 

Aga

 

PS ja wiecej czytam niz pisze na forach, bo mam 2 miesieczna niunie i zazwyczaj czytam jak karmie:) Ale z tego powodu tez czytam duzo, bo jakos mezowi trzeba pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

mam pytanie o certyfikaty. Jak kupowaliscie materialy: np. beton, styropian, stal - to pewnie dostawaliscie certyfikaty. Ale mam pytanie - moj hurtownik raczy mnie kopiami certyfikatow lub faxami. Sa one dobrze i konkretnie wystawione ale wciaz sa to kopie - czy wy dostawaliscie oryginaly np. za styropian czy stal czy tez kopie? I czy certyfikaty na stal czy styro byly na konkretna dostawe?

 

Pozdrawiam

Guliwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...