Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

Rozumiem sasiedzie, ze chcesz doplacic, zeby ktos zabral ta ruine? :D hihi

 

Widzialem ten baraczek , wcale nie jest zły i mozna go wykorzystac albo na budowe albo gdziec upchnąć na dzialke i troche podpicować żeby miec "domek" ogrodowy. Jest tylko jeden mankament transport, wiec jezeli ktos ma jakis tani lub bezpłatny to jest to okazja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie macie jakiegoś namiaru na sprzedaż drewna do kominka w naszej okolicy? W naszej Książce Adresowej nic nie znalazłem. Najchętniej z transportem... Dzięki!

 

Odnośnie reku - właśnie kupiłem Mistrala 400 ze sterowaniem mikroprocesorowym. Zamontuję go za kilka tygodni, jak wyleczę nogę (złamałem) :evil: Wtedy zdam relację, jak to się sprawuje.

GWC będę robił na wiosnę, bo przed zimą już nie zdążę niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie macie jakiegoś namiaru na sprzedaż drewna do kominka w naszej okolicy? W naszej Książce Adresowej nic nie znalazłem. Najchętniej z transportem... Dzięki!

 

Odnośnie reku - właśnie kupiłem Mistrala 400 ze sterowaniem mikroprocesorowym. Zamontuję go za kilka tygodni, jak wyleczę nogę (złamałem) :evil: Wtedy zdam relację, jak to się sprawuje.

GWC będę robił na wiosnę, bo przed zimą już nie zdążę niestety...

 

Proszę bardzo:

Drewno Emma Nadarzyn 22-7397184 kom - 507129714

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno Emma Nadarzyn 22-7397184 kom - 507129714

 

http://katalog.pf.pl/Mazowieckie/Drewno-opa%C5%82owe-W7G0B9395P0R10C-m13.html

Tu jest calkiem sporo namiarow :)

 

Moje źródło jest wypróbowane tzn:

 

drewno jest suche :D

m3 jest uczciwy :D (bi nie zawsze tak bywa)

dostawa szybka i minimalana ilosc to 1 m3 :D (można wyprobowac u niektórych dostawców trzeba wziąć dużo więcej)

w okolicach nadarzyna transport gratis :D

cena od chyba 170 zł za 1 m3 :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaweł,

170 PLN za m3??????????????????????????

to chyba sporo :(

 

Nie to normalna cena rynkowa (nie mówie że niska ) za to towar 1 klasa zresztą ceny są plus minus w naszych okolicach 10 zł za to bez transportu gratis. troche taniej jest pod warszawa po prawej stronie, ale nie chca dowiexc ze wzgledu na korki idoliczają transport tak ze raczej wchodzi w gre duza ilosc tak z 10m3 za 1500 zł. no a najtaniej jest na sląsku ale to juz zupelnie odpada.

 

IV. Drewno średniowymiarowe liściaste przeliczenie na m3

61 S2a Db,Js mp. 131,38

62 S2a BK,Gb mp. 130,71

63 S2a Brz mp. 131,38

64 S2a Ol mp. 122,00

65 S2a Tp, Os mp. 103,24

66 S2b Db,Js mp. 193,32

67 S2b BK,Gb mp. 165,57

68 S2b Brz mp. 178,30

69 S2b Ol mp. 178,30

70 S2b Tp, Os mp. 153,90

71 S4 l. tw. bez Ol mp. 98,77

72 S4 Ol mp. 93,83

73 S4 l. miękkie mp. 62,55

 

Tu jest fragment cennika z nadlesnicttwa, ale takie drewno trzeba dowiesc pociac porąbac i wysuszyc, trzeba wiec kupic sprzet i sie napracowac lub komus za to zaplacic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

Dawno mnie nie było bo kołomyja z kredytem przeszła sama siebie.....ostatecznie wczoraj złozylismy wniosek o kredyt. Czas oczekiwania 2 tyg max. Potem warunki do spełnienia i kasa. Niestety do konca wrzesnia na budowie musi sie cos dziac wiec pozyczamy kase gdzie sie da a potem zwróci sie z kredytu. w poniedziałek zaczną stawiac sciany......uff. Myslałam ze w tym roku nie doczekam tego. Jeszcze nie wiem czy bank nie odrzuci naszego wniosku kredytowego ze wzgledu na niski koszt oszacowany w kosztorysie.

witaj

czy mozesz napisac w jakim banku bierzesz kredyt

dzieki

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzylo dzis ze to kierbud poinformowal mnie ze ekipy nie ma na budowie :evil: Wczoraj tez ich nie bylo bo cos tam zalatwiali spoko.

 

Ale zasypywanie fundamentow ustawione bylo na jutro i co .... kupa . :evil:

 

Miesiac czasu juz im schodzi na fundamentach. OK fundamenty ladne, lawy szalowane, wieniec szalowany , ale mieli to zrobic w 2 tygodnie, beton z betoniarni nawet na chudziaka pod lawy.

A tak plakali zeby tylko materialy byly - strop 3 razy przeniesiony termin, bloczki leza dookola i czekaja, wiezba za tydzien przyjezdza...

 

Ech budowa :-? :-? :-?

 

Hmm nie bardzo rozumiem piszesz "wieniec szalowany" a z postu wynika że fundamenty jeszzcze nie skończone, a co ze ścianami? Faktycznie 2 miesiące to strasznie długo. U mnie w 2 miesiące to dom miał więźbe a po ekipie Grzegorza Kramka już dawno posprzątane było. Najgorsze że niewiele pewnie możesz zrobić bo czasy takie że budowlańców nawet na recepte nie dostaniesz...

 

 

witaj

my wlasnie szukamy ekipy

czy mozesz podac namiary na Pana Kramka

pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś magiczny sposób na przyspieszenie wydania pozwolenia na budowę w starostwie w Grodzisku. :lol: :wink: :oops:

 

Edmar70 - a kiedy złożyłeś ? Ja mam zamiar w najbliższy poniedziałek i też jestem ciekawy ile to trwa. Może jeszcze ktoś z forumowiczów i jednoczesnie klientów Starostwa Grodziskiego podzieli się z nami swoimi doświadczeniami ?

 

Czekam dopiero 2 tyg.

Miła pani uprzedziła mnie jednak, że może to potrwać m-ąc albo i dłużej. :x

 

A ja nie mam czasu. :lol: :wink: :lol:

 

a nas zalatwili bez mydla

musielismy wystapic jednoczesnie o pozwolenie na budowe zjazdu z drogi, no i tu zaczely sie schody

 

to trwa juz od sierpnia, brrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moje źródło jest wypróbowane tzn:

 

drewno jest suche :D

m3 jest uczciwy :D (bi nie zawsze tak bywa)

dostawa szybka i minimalana ilosc to 1 m3 :D (można wyprobowac u niektórych dostawców trzeba wziąć dużo więcej)

w okolicach nadarzyna transport gratis :D

cena od chyba 170 zł za 1 m3 :-?

 

Gawel - dzięki bardzo :), właśnie o to mi chodziło. Z googli umiem korzystać, natomiast zależało mi na sprawdzonym źródle, z którego już od nas ktoś brał i był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się planować po doświadczeniach z ekipami budowlanymi, ale wyglada na to, że może chociaż fundament uda nam sie zrobić w tym roku. Odpukać!! Generalnie stałam się bogatsza o przekonanie pt. nie licz na rodzinę. Przykre. Co do terminu uzyskiwania pozwolenia na budowę w Starostwie Grodziskim, to raczej dłużej niż miesiąc. Można ich nękać, to skutkuje. Dlaczego? Otóż często zdarza się tam, że np.dokumenty leżą na biurku burmistrza czekając na podpis przez tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...