Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Co do terminu uzyskiwania pozwolenia na budowę w Starostwie Grodziskim, to raczej dłużej niż miesiąc. Można ich nękać, to skutkuje. Dlaczego? Otóż często zdarza się tam, że np.dokumenty leżą na biurku burmistrza czekając na podpis przez tydzień.

 

Ja zrobiłem tak: 1 pażdziernika złożyłem dokumenty w Starostwie, gdzie "panienka z okienka" powiedziała - 30 dni poczym poszedłem do V-ce Burmistrza Galińskiego (umówiłem się wcześniej telefonicznie przez sekretariat) i zapytałem, czy to prawda, że z pozwoleniem budowlanym wyrabiają się w 30 dni bo na warunki czekałem pół roku - na to Burmistrz odpowiedział, że teraz wyrabiają się w 3 tygodnie. Rano 9 października zadzwonili do mnie ze Starostwa, że pozwolenie jest do odebrania. O czym to świadczy ? Ano o tym, że kontakt osobisty z władzą może pomóc ale i tak by nic nie dał, gdyby coś w tych złożonych dokumentach nie grało. A że do niczego nie mogli się przyczepić (chwała za to Pracowni Architektonicznej MATHIA) więc widać ile tak naprawde potrzeba czasu na wydanie pozwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...