Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Nie ma ktoś z Szanownych Grupowiczów anemometru do pożyczenia?

 

Jakoś nie uśmiecha mi się kupować i wydawać kilkaset PLN na jeden raz, a ponieważ niedługo będę uruchamiał reku, wolałbym sobie przemierzyć instalację i poregulować co się da.

Z góry dzięki.

 

Wiem, że ktoś ma :lol:

 

Z drugiej strony jak ktoś będzie potrzebował wykrywacza do metali i drzewa pod tynkiem to też się już zaopatrzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co szukam sprawdzonego geodety, gdyż tego co jest w okolicach to nie da nazwać się geodetą. Poza tym jak by ktoś mógł podrzucić mi namiary na architekta, zamierzam kupić projekt gotowy i pare drobiazgów pozbierać.

 

Witaj Ewo,

 

Popatrz na dole każdego postu Sensera jest odnośnik do książki adresowej grupy. Zarejestruj się i będziesz miała dostęp do listy usługodawców sprawdzonych przez inwestorów jak i tych na których się zawiedliśmy.

Geodetów jest tam kilku, musisz obdzwonić ich i sprawdzić, który działa na terenie Starostwa Błonie. Architekci też są ale dla Ciebie istotni są ci, którzy są znani w Starostwie Błońskim. Książka adresowa jest zorientowana geograficznie na teren Gminy Grodzisk Mazowiecki. Znana i polecana Pani Firlej ma biuro na przeciwko Starostwa Grodziskiego. Analogicznie może być w Błoniu - rozejrzyj się, powodzenia.

 

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mam jeszcze pytanko...

Czy te "za długie" belki były dłuższe jak rozumiem od tego co ty zamawiałaś...

Ale czy te, które zamawiałaś były policzone z naddatkiem technologicznym czy na "0"?? tak jak to wynikało z projektu??

 

Bo nigdy nie zamawia się więźby na "0"...

 

Te kawałki były zamowione i miały byc dokładnie na wymiar, wymierzone co do centymetra i jej to mowilam.

A reszta wiezby była z naddatkami, ale przeciez nie powinny one wynosic od 1 do 2 metrów, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o ten fragment z lewej strony? 70 cm? Moim zdaniem wytrzyma bez problemu, ale jeżeli macie obawy, a nie popsuje to Wam względów estetycznych, to można dodać miecze pod te wystające fragmenty...

 

Ale jeżeli to chodzi o to miejsce, to nie wiem, o jakich słupach piszesz?

 

Murłata może sie ugiąć bo jak pisalam jest to murłąta nad tarasem, a nie na murze. My jeden balkon od strony tylnej zlikwidowalismy i zrobilismy złamanie dachu na murłacie na domu. Mamy cos takiego jak Sylvia1, tylko ze ta murlata ktora trzyma daszek od tarasu na koncu wydaje sie nam ze sie ugina....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dopisać w książce adresowej gościa od odwiertów geo ale mnie nie wpuszcza na stronę kontaktową też nie :(

 

Proponuje się tam zarejestrować :-)

 

 

HAHAHAHA !

Już się rejetrowałam z miesiąc temu i bylam na liście a teraz mnie nie wpuszcza buuu

 

Poproszę o kolejną złotą radę Senser :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dopisać w książce adresowej gościa od odwiertów geo ale mnie nie wpuszcza na stronę kontaktową też nie :(

 

Proponuje się tam zarejestrować :-)

 

 

HAHAHAHA !

Już się rejetrowałam z miesiąc temu i bylam na liście a teraz mnie nie wpuszcza buuu

 

Poproszę o kolejną złotą radę Senser :D

 

Wlaśnie udało mi się do formularza kontaktowego dostać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murłata może sie ugiąć bo jak pisalam jest to murłąta nad tarasem, a nie na murze. My jeden balkon od strony tylnej zlikwidowalismy i zrobilismy złamanie dachu na murłacie na domu. Mamy cos takiego jak Sylvia1, tylko ze ta murlata ktora trzyma daszek od tarasu na koncu wydaje sie nam ze sie ugina....

u nas murłata jest podtrzymywana przez 3 słupy.... może to warto rozważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Witam,

 

Nie ma ktoś z Szanownych Grupowiczów anemometru do pożyczenia?

 

Jakoś nie uśmiecha mi się kupować i wydawać kilkaset PLN na jeden raz, a ponieważ niedługo będę uruchamiał reku, wolałbym sobie przemierzyć instalację i poregulować co się da.

Z góry dzięki.

 

Wiem, że ktoś ma :lol:

 

Senser, nie bądź taki tajemniczy i powiedz, kim jest ten Ktoś :)

 

 

Szukam:

1) murarza do cegły klinkierowej - ok. 500 szt., 1 rząd na podmurówce ogrodzenia;

2) ekipy brukarskiej - do ułożenia ok. 55m2 kostki betonowej;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Witam,

 

Nie ma ktoś z Szanownych Grupowiczów anemometru do pożyczenia?

 

Jakoś nie uśmiecha mi się kupować i wydawać kilkaset PLN na jeden raz, a ponieważ niedługo będę uruchamiał reku, wolałbym sobie przemierzyć instalację i poregulować co się da.

Z góry dzięki.

 

Wiem, że ktoś ma :lol:

 

Senser, nie bądź taki tajemniczy i powiedz, kim jest ten Ktoś :)

 

to ja mam ale muszę z mężem uzgodnić pożyczenie tegoż sprzętu. ew. umówimy sie na pomiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Witam,

 

Nie ma ktoś z Szanownych Grupowiczów anemometru do pożyczenia?

 

Jakoś nie uśmiecha mi się kupować i wydawać kilkaset PLN na jeden raz, a ponieważ niedługo będę uruchamiał reku, wolałbym sobie przemierzyć instalację i poregulować co się da.

Z góry dzięki.

 

Wiem, że ktoś ma :lol:

 

Senser, nie bądź taki tajemniczy i powiedz, kim jest ten Ktoś :)

 

to ja mam ale muszę z mężem uzgodnić pożyczenie tegoż sprzętu. ew. umówimy sie na pomiar :)

 

 

Jak Twoje przeprawy z reku ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ok ale na końcową regulację jestem umówiona jak juz będzie DGP.

 

trzymam kciuki zeby wszystko chodzilo jak szwajcarski zegarek :D

 

a z innej beczki to moi znajami otworzyli sklepik spożywczy w Radoniach :D

 

Aaaaa to oni :-)

A ty sama też gdzieś tu blisko??

No i jak im wrażenia z tego sklepu??

Trochę w szoku byłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ok ale na końcową regulację jestem umówiona jak juz będzie DGP.

 

trzymam kciuki zeby wszystko chodzilo jak szwajcarski zegarek :D

 

a z innej beczki to moi znajami otworzyli sklepik spożywczy w Radoniach :D

 

Aaaaa to oni :-)

A ty sama też gdzieś tu blisko??

No i jak im wrażenia z tego sklepu??

Trochę w szoku byłem...

 

dlaczego w szoku ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...