Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

 

Nie ma ktoś z Szanownych Grupowiczów anemometru do pożyczenia?

 

Jakoś nie uśmiecha mi się kupować i wydawać kilkaset PLN na jeden raz, a ponieważ niedługo będę uruchamiał reku, wolałbym sobie przemierzyć instalację i poregulować co się da.

Z góry dzięki.

 

to ja mam ale muszę z mężem uzgodnić pożyczenie tegoż sprzętu. ew. umówimy sie na pomiar :)

 

Sylvia, to bardzo chętnie wypożyczę go od Was. Oczywiście za jakiś zastaw, żeby nie było, że chcę z nim uciec :) A co do obsługi bez obaw, jestem elektronikiem i daję sobie radę z takimi sprzętami. Myślę, że za jakieś 2-3 tygodnie bym się zgłosił po to, odezwę się na priv. Dzięki bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam:

1) murarza do cegły klinkierowej - ok. 500 szt., 1 rząd na podmurówce ogrodzenia;

2) ekipy brukarskiej - do ułożenia ok. 55m2 kostki betonowej;

 

Kiedy ruszasz z tematem??

Brama jaka wybrana?? Przesówna/otwierana?? Jak duże będzie "światło" bramy??

 

Senser, z tematem to ja już ruszyłem. Słupki obsadzone, podmurówka gotowa. Kostka stoi na paletach przed domem, tylko mi wykonawcy nawalają i nie przychodzą do roboty.

Brama przesuwna samonośna z napędem, w świetle 4,5 metra.

Na podmurówkę chcę dać 1 rząd cegły ułożonej pionowo, żadnych wodotrysków, ot proste ogrodzenie. Dla murarza 2 dni roboty.

 

A kostka na podjazd i ścieżkę do domu, też żaden wypas, prosta kostka, prosty wzór. Nie lubię udziwnionych form :) Podobnie jak z płotem, dla ekipy to 2-3 dni roboty.

 

Jesli znacie wykonawców, o których pytam, chętnie skorzystam z namiarów. Póki śniegu i dużych mrozów nie ma, zamknąłbym te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, i tu się mylisz :) właśnie że są profity i to jakie :o

W Młochowie są dwa sklepiki, obydwa bardzo dobrze prosperują ;)

 

Jakie?? :o

Wieś Wsi nie równa...

Niczego nie przesądzam...tak na intuicje trochę...

Ale każda inicjatywa się liczy...order za odwagę...

 

Mi to nawet pasuje...przybył kolejny (parę metrów bo parę) ale chyba najbliższy jak dla mnie....

Tylko ze u nas na wsi nie ma zadnego. Ja to przynajmniej mam do Zalesie w miare szybko, ale Ty to sobie pochodzisz:) No chyba ze ten nowy jakos blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj szanowna grupo nadarzyńsko-grodziska,

Jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami działki w Starej Wsi, w związku z tym będzie nam miło jak przyjmiecie nas do swych kręgów ;) Zamierzamy się budować na wiosnę jak tylko uda nam się przebrnąć przez tą papierologię, która zaczyna mnie przerażać. Kupiliśmy gotowy projekt http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zacisze/index.php

 

Póki co szukam kogoś sprawdzonego, kto mógłby mi pomóc zrobić badanie geotechniczne grutnu. Nie znam się na tym kompletnie. W gminie dostałam namiary na Panią, która życzy sobie za tą usługę ok 900 zl. Czy to nie za wysoka cena?

 

Będę wdzięczna za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Kalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...