Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

oglądałam zdjęcia z budowy takiego domu jaki na wiosnę chcę stawiać i spać nie mogę. Zastanawiam się po co mi to. Chyba zwariowałam :-? Czwórka dzieci na głowie, pies, kot (męża nie liczę potrafi sam o siebie zadbać) a ja dom chcę budować :roll:

Dastałam warunki prądu : " Podłączymy 30 maja 2009" jak miło :-?

 

Aniu to świadczy żeś dzielna kobietka :D nic sie nie martw, myśle że jeszcze troszke i będziemy się wspólnie wspierać, my was w budowaniu a wy nas w wykańczaniu (siebie i domu) :wink:

 

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrysek12

 

Podjedz do Dachluxu w Wolicy i poogladaj sobie dachoweczki. Tam Ci powiedza co na kiedy moze byc. Zauwazylem ze coraz wiecej ludkow daje grafit :lol: My bedziemy mieli Euronit Verona - IMHO fajna dachowka na duze polacie.

 

Z klinkierem - pelna cegla na komin jest slabo. Zaden sklad w okolicy nie mial tylko ew kratowke. Swoj musialem zamawiac w MB Kowalczyk bo nikt inny nie chcial zamawiac. Paanie to juz zima, szef zabronil zamawiac :o

 

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastałam warunki prądu : " Podłączymy 30 maja 2009" jak miło :-?

 

Jeśli masz linię w pobliżu działki, to 3000 PLN + "ustawiony" elektryk* = RB na działce w ciągu 10 dni. Oczywiście można dużo taniej - prądem od sąsiada. Mój kolega tak zrobił stan surowy otwarty - za niecałe 100 PLN. Ja nie mam takiego sąsiada za to w umowie na "prąd budowlany" mam datę przyłączenia 8.02.2008r.

 

* dotyczy ZE Pruszków.

 

Nową budowę zaczynam 120 m od obecnego domu więc chyba sama sobie prąd pożyczę :lol:

 

Dziś przysłali mi projekt jutro dzwonię do architektki :D

 

kolejna kasa :-? i tak do końca życia :-?

 

ale domek będę miała nówkę sztukę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam zdjęcia z budowy takiego domu jaki na wiosnę chcę stawiać i spać nie mogę. Zastanawiam się po co mi to. Chyba zwariowałam :-? Czwórka dzieci na głowie, pies, kot (męża nie liczę potrafi sam o siebie zadbać) a ja dom chcę budować :roll:

Dastałam warunki prądu : " Podłączymy 30 maja 2009" jak miło :-?

 

Aniu to świadczy żeś dzielna kobietka :D nic sie nie martw, myśle że jeszcze troszke i będziemy się wspólnie wspierać, my was w budowaniu a wy nas w wykańczaniu (siebie i domu) :wink:

 

 

Aga

 

Ładnie Wasz domek rośnie podglądam go od czasu do czasu "przez płot" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ułożenie płacę 55zł

 

A towar?? Wogóle na full to ile cię to kosztowało??

Mi taki bruk się też podoba...

Ale żonka twierdzi...że to nie za bardzo wygodne bo "krzywe"...wiesz w obcasach nie poganiasz :-))) no przynajmniej nie tak proste jak inna konwencjonalna kostka...

koszta są takie: 230zł/tona kostki - 10m2

1600zł transport 25t

100zł/tona piasek granitowy jako podsypka i jest jedna płaszczyzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub,

czyli kupowałeś kostkę 4/6??

przymierzam się do ściągnięcia jej ze Strzegomia ale 8/11 i zastanawiam się czy na chodniki i inne dróżki ;) poza podjazdem kupić tą mniejszą

jak radzisz??

panowie informowali mnie, że na podjazd lepiej zastosować 8/11 co najmniej, zwłaszcza pod moje czołgi :D

pył granitowy od razu zamówiłeś??

za ile transportów zapłaciłeś 1600 PLN??

ja potrzebuję tego szuwaksu ok 50 ton ..... więc 2 transporty :D

rzuć mi na priva namiar na sprzedawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub,

czyli kupowałeś kostkę 4/6??

przymierzam się do ściągnięcia jej ze Strzegomia ale 8/11 i zastanawiam się czy na chodniki i inne dróżki ;) poza podjazdem kupić tą mniejszą

jak radzisz??

panowie informowali mnie, że na podjazd lepiej zastosować 8/11 co najmniej, zwłaszcza pod moje czołgi :D

pył granitowy od razu zamówiłeś??

za ile transportów zapłaciłeś 1600 PLN??

ja potrzebuję tego szuwaksu ok 50 ton ..... więc 2 transporty :D

rzuć mi na priva namiar na sprzedawcę

Mam 2 samochody po 2tony każdy i na podjeździe kładę 4/6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszta są takie: 230zł/tona kostki - 10m2

1600zł transport 25t

100zł/tona piasek granitowy jako podsypka i jest jedna płaszczyzna

 

A robota?? Ale trzeba wyciągać :-)

Muszę chyba wpaść do ciebie i sobie looknąć na to...

 

A ta podsypka granitowa to rozumiem idzie zarówno pod jak i między kostkę??

(fuga)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...