Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Senser,

ile za R już wyciągnęliśmy od Jakuba, napisał, że 55 PLN bez piachu i innych akcesoriów ;) za samą robociznę

A wiesz co....jak odpisywałem to "coś" mi się zdawało, że on już to chyba pisał :-)

 

Pewnie coś tam pominąłem, ale z moich obliczeń wynika, że ok. 90,00 zł/m2 full wychodzi...

To chyba dość ciekawe rozwiązanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znawcy od granitu piszą że z rozmiaru 4/6 wychodzi 8 m2 :)

skoro Jakubowi wyszło 10 m2 to tak ...

z moich obliczeń wynika, że na gotowo m2 wyjdzie taniej niż za betonową!!

poniżej 120 PLN za beton nie znalazłam namiaru

no i granit to granit

martwi mnie tylko odśnieżanie :(

pan Zenek się załamie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie tylko odśnieżanie :(

Czy odśnieżanie, czy chodzenie w obcasach problem sprowadza się do jednego...równości.

Ja właśnie mam wątpliwości co do tego. Aspekt odśnieżania może nie jest dla mnie tak istotny, skoro swego czasu dałem radę odśnieżyć z 60 mb "duktu" na łące... :-), ale chodzenie w szpilkach...to chyba jednak nie taki sam komfort...nie ma siły to nigdy nie będzie takie płaskie jak kostka betonowa...raczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u moich rodziców była kładziona betonowa czerwono ruda i żółta, dzisiaj wygląda szaro buro

ale może to zależy od jakości

mnie wk.... tylko te krzywizny ... i tu mam dylemat :D jednak mimo wjeżdżania do garażu :D

kupiłabym raczej 8/11 .... więc wyjdzie drożej

właśnie negocjuję cenę w S, Pan proponuje ostatecznie 200 PLN za tonę

ułożę z tego ok 4,5 m2 podjazdu

do tego dochodzi cena transportu, w moim przypadku 2 tirów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u moich rodziców była kładziona betonowa czerwono ruda i żółta, dzisiaj wygląda szaro buro

A po ilu latach??

 

ale może to zależy od jakości

mnie wk.... tylko te krzywizny ...

 

No to my ten sam...chociaż moja Magda twierdzi, że dobrze by było aby kostka kolorem nawiązywała do domu...czyli zółtawe barwy...w sumie takowe w granicie też są...

 

w moim przypadku 2 tirów :(

Następna... :lol:

Ja myślałem, że lotnisko to w końcu Kazuniu.... Hahahaha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u rodziców leży 2 lata

wiesz..... ta szaro- ruda jest całkiem ładna, nie przepadam za szarym ale ta rudość bardzo ociepla ta kostkę

do mojego domu szarość chyba też nie bardzo pasuje :) ale wydaje mi się, że to nie ma znaczenia

no i jest najtańsza ....

żółta typowa kosztuje ok 400 PLN za tonę

ale najlepsza i tak jest czarna (taką bym chciała mieć;) ) ale tona to 600-800 PLN

niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pochwalę się, a co :)

Właśnie odpaliłem rekuperator... Sam robiłem instalację, podłączenie itp. Sporo pracy, ale jaka frajda! Co ciekawe, chwilę po uruchomieniu czuć zmianę "klimatu" w chałupie na znacznie bardziej komfortowy. Pozostaje mi to ustrojstwo wyregulować i cieszyć się świeżym powietrzem w domku.

 

Sylvia1 - masz Prywatną Wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...