Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam, projekt przyłącza robiła mi Pani z Kań, załatwiała wszystko w Pruszkowie. Jesli Milanówek łapie sie pod Pruszków to na pewno pomoże.Koszt 1050zł, ale szczerze mówiąć nia miałem jeszcze czasu odebrać tych papierów. Danuta Żmudzińska 600953158

Co do Gazu mam jakąś Panią o nawisku Ostrowska,501 966 473.

Pzdr

 

 

Witajcie

Czy znacie w okolicy kogos kto robi plan przyłączy gazowo-wodnych???

 

ponawiam pytanie.........kto wam robił te projekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, projekt przyłącza robiła mi Pani z Kań, załatwiała wszystko w Pruszkowie. Jesli Milanówek łapie sie pod Pruszków to na pewno pomoże.Koszt 1050zł, ale szczerze mówiąć nia miałem jeszcze czasu odebrać tych papierów. Danuta Żmudzińska 600953158

Co do Gazu mam jakąś Panią o nawisku Ostrowska,501 966 473.

Pzdr

 

 

Witajcie

Czy znacie w okolicy kogos kto robi plan przyłączy gazowo-wodnych???

 

ponawiam pytanie.........kto wam robił te projekty?

 

no własnie Milanówek podlega pod Grodzisk Maz. , ale zadzwonie i popytam. Co do gazu jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no własnie Milanówek podlega pod Grodzisk Maz. , ale zadzwonie i popytam. Co do gazu jaki koszt?

 

Tygrysek,

 

Mi robiła projekt przyłączy wody i gazu p. Ewa Kilańska z Grodziska. Ona Pracuje w ZWiK i polecam, bo załatwia wszystko.

 

Jej numer: 501 556 149

 

Pozdrawiam,

 

PS. Gdzie budujesz w Milanówku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja codziennie jeżdżę 3-maja i jakoś dalej nie wiem gdzie ten twój dom :oops: tzn niby wiem gdzie mniej więcej ale on chyba wgłębi do ulicy co? :oops: :oops:

 

Jadąc 3-maja w stronę Milanówka za Teligi po prawej stronie. W 2 rzędzie :D

 

No to wychodzi na to, że widzimy Twój dom z okien mieszkania, które wynajmujemy :D Tempo budowy faktycznie zawrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja codziennie jeżdżę 3-maja i jakoś dalej nie wiem gdzie ten twój dom :oops: tzn niby wiem gdzie mniej więcej ale on chyba wgłębi do ulicy co? :oops: :oops:

 

Jadąc 3-maja w stronę Milanówka za Teligi po prawej stronie. W 2 rzędzie :D

a ja patrzyłam na lewo :oops: to klonowa? 3 lata temu pytałam w tamtych okolicach o działki 8) ale nie moje ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie pomniejsz obraz na początek......potem Odnośnik do zewnętrznego Emblematu i wyslij

 

Jacha, ale czy odnosnik to jest sciezka na dysku ?

Drogi Rysiu 8)

Najpierw musisz wkleić zdjęcie na jakiś serwer np fotosik czy onetfoto a potem wklejasz bezpośredni link z serwera

Tomku jakby co to lekcje udzielam, ale tylko na budowie bo teraz tylko tam mam czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do budowy to dzis skonczyli kominy. I stoi goła więźba.....jakby z lasu uciekła :/ i chyba postoi tak do 15 stycznia az przyjdzie dekarz.

 

U nas bardzo podobnie :D Teraz chłopaki deskują i papują dach, a w styczniu ma nas nawiedzieć dekarz :D Jak dobrze pojdzie to 4 lub 5 stycznia zacznie.

pozdrowienia dla Was!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :)

 

Trochę nie w temacie, ale...

 

Proszę o pilną pomoc:

Nawaliła nam ekipa i poszukujemy dobrych specjalistów.

Chodzi o budowę stanu otwartego jak i zamkniętego.

Proszę wszystkich o przesłanie kontaktu (na priva) do ekip które możecie polecić.

Z pracami chcemy ruszyć od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do budowy to dzis skonczyli kominy. I stoi goła więźba.....jakby z lasu uciekła :/ i chyba postoi tak do 15 stycznia az przyjdzie dekarz.

 

U nas bardzo podobnie :D Teraz chłopaki deskują i papują dach, a w styczniu ma nas nawiedzieć dekarz :D Jak dobrze pojdzie to 4 lub 5 stycznia zacznie.

pozdrowienia dla Was!!

 

No własnie my nie chcemy deskowac i papowac, wiec na razie nie przykrywamy niczym. Jak przyjdzie dekarz 15 stycznia zafoliuje i połozy dach.

A propose....ile koszuje daszek z dachówki? Pytam sie orientacyjnie. Jak byłam w jakiejs firmie na wycenie podano mi: cena dachówki *2 +robocizna za metr koło 50 zł. Najbardziej mnie poraziła cena dachówki razy dwa.....czy tak jest w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...