Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Przestroga przed kominkarzem Krzysztofem Popowczakiem.

Kominek zrobił 1-klasa ale robocizna na koniec wzrosła o 40% :evil:

Jeśli zaczniecie z nim współpracę, a mogę go polecić jeśli chodzi o precyzję wykonania, spiszcie umowe na papierze...Inaczej gwarantowane niemiłe rozstanie na koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

1.szukam kwater pracowniczych dla ekipu budowlanej 7 osob na lipiec i sierpien w okolicy Książenic, moze byc Nadarzyn,

 

moze sie ktos widział jakąś reklamę :)

 

2. jak dalego od domu macie szamba ja chciałem przy płocie jakieś 17 metrów od domu tak zeby szambiarka nie włeżdzała mi na plac ale podobno za daleko

:evil: ,,, ile musi mieć spadku taka rura 2 % wystarczy ?

 

2. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

 

 

pozdr

 

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1.szukam kwater pracowniczych dla ekipu budowlanej 7 osob na lipiec i sierpien w okolicy Książenic, moze byc Nadarzyn,

 

moze sie ktos widział jakąś reklamę :)

jak jedziesz z Nadarzyna do Janek to są reklamy po lewej stronie. ew. kup barakowóz ew. wynajmij im przyczepę przy okazji budowy popilnują

2. jak dalego od domu macie szamba ja chciałem przy płocie jakieś 17 metrów od domu tak zeby szambiarka nie włeżdzała mi na plac ale podobno za daleko

:evil: ,,, ile musi mieć spadku taka rura 2 % wystarczy ?

ja mam ok 20 m i spokojnie ale szambo głęboko jest

 

2. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

Tomek

nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku budujących, zamierzajacych budować, mieszkajacych i "wykańczajacych się " tak jak my:). U nas nic szczególnego - wykańczamy sie, mamy łazienkę, zrobiłem juz cu i cw do końca a teraz zalałem ostatnie 12 m.kw. posadzki ( w mróz 12 stopniowy) :). Jest cool mieszkać na swoim, ciepło i obalam mity , że podłogówka w sypialniach nie jest OK. Jest OK i nawet super, polecam!!!. Na moje 120 mkw ogrzewane, zużywam do 250 litrów oleju opałowego i jest super. Wszystkim życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i uczciwych wykonawców , przede wszystkim , co poza tym mozna zobaczyc na zdjęciach również. Pozdrawiam. Wkrótce znów się odezwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...