Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam

 

Aga własnie dzis dostałam wycene okien z oknoplastu.Bardzo drogo wyszło. Na razie wysłałam prośbe o wycene do 3 firm. Nie ukrywam ze najlepiej podobaja mi sie okna BUDVAR 6-KOMOROWE. Czy ktoś moze na forum je posiada?

 

 

Moze ktoś poleci jakieś okna dobre w okolicy???

Jareko poszukaj na forum

 

:wink: :roll:

 

 

Jaki Jareko??? :o

osoba z nickiem Jareko zajmuje się oknami i ma najlepszego doradcę na forum a jest z Grodziska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hejka

 

Ja dzis sie zdecydowałam na Budvar profilek Trocal. Byłam tez w oknoplast ale powiem szczerze po porównaniu kilku ofert róznych firm cenowo te dwie firmy maja bardzi zblizone. Reszta ofert była lepsza ale niezbyt znane firmy. A czemu budvar? Bo dał nam dobrą ofertę zakupu. 10% wpłaty i odbiór marzec/kwiecien. Oknoplast chciał 50% i to było dla nas nie do przeskoczenia bo kolejna transza w polu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się jasno.

Stan O.

Otrzymałem dzisiaj decyzję (pozwolenie) na budowę, nie obyło się oczywiście bez nerwówki. Urzędniki nie wprowadzili od września podział działki sąsiada z wydzieleniem na drogę dojazdową do mojej działki i o włos nie dostałbym pozwolenia,ale trzy dni jazdy miedzy Urzędami i jest OK. :evil:

Minęło 25 lat i wszystkie papiery zgodnie z prawem

Jeszcze 14 dni na uprawomocnienie i dziennik budowy.

Jak przekształcić ziemię rolniczą a w międzyczasie tereny rekreacyjno-sportowe bez prawa zabudowy ??, kort do badmigtona tak lecz zaplecze socjalne - sławojka nie (wymysł radnych okresu komunizmu) na działki budowlane, mogę udzielić porad i rad lub napisać magisterkę :D .

Łatwiej było to zorganizować poprzez opracowanie Planów Zagospodarowania Przestrzennego niż dogadać się z właścicielami poszczególnych działek (drogi dojazdowe).

Nota bene: niektórzy umarli praktycznie z głodu, żyli z renty, mając 1,5 ha ziemi w mieście Milanówku (cirka ok 4 mln zł, "nie sprzedam, nie pozwolę na przejazd, nie bo nie".

Niech im ziemia będzie lekka.

 

Chwała tym co kończą budowę, a co czeka zaczynającym ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene: niektórzy umarli praktycznie z głodu, żyli z renty, mając 1,5 ha ziemi w mieście Milanówku (cirka ok 4 mln zł, "nie sprzedam, nie pozwolę na przejazd, nie bo nie".

Niech im ziemia będzie lekka....

 

Czasem zacietrzewienie i głupota ludzka jak widać nie znają granic...

No ale fajnie, że udało ci się wyprostować tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj zaczeli nam kłasc dachówke i jakos dziwnie szybko im to idzie...

 

Rozumiem, że pilisz do tego, że jak to można tyle zapłacić za coś co się robi w 3 dni :lol: :lol: :lol:

 

tak...strzeliłeś w dziesiątke.......dzis drugi dzien roboty był rano.....moze do poniedziałku koniec.....a tu robocizna tyle kasy. Powiem mężowi że ma marną profesję :) i moze niech zmieni......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...