Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Gość stw
PrzemB, tak sobie myślę... Mam znajomych z Warszawy, którzy mieli budować się tej wiosny - ona Ania, on Przemek i to z nazwiskiem na "B". Tylko miejsce się nie zgadza - oni mieli budować w Opypach :-) Czy twoja Ania programuje symulatory f16? Jeśli nie, to i tak śmieszny zbieg okoliczności. Jeśli tak, to jeszcze śmieszniejszy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za namiary, czy ktoś może współpracował z podanymi osobami? Jakieś uwagi?

 

Jeśli mówisz o namiarach pochodzących z książki to tam nie ma innych namiarów jak TYLKO sprawdzone i polecane przez forumowiczów.

Jeśli mieliby oni jakieś uwagi, to dodaliby je do informacji o firmie.

Więc, do każdego z tej książki możesz dzwonić jak do sprawdzonego.

To nie są ogłoszenia firm. To są informacje pochodzące wyłącznie od nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemB, tak sobie myślę... Mam znajomych z Warszawy, którzy mieli budować się tej wiosny - ona Ania, on Przemek i to z nazwiskiem na "B". Tylko miejsce się nie zgadza - oni mieli budować w Opypach :-) Czy twoja Ania programuje symulatory f16? Jeśli nie, to i tak śmieszny zbieg okoliczności. Jeśli tak, to jeszcze śmieszniejszy :-)

 

No to najwyraźniej jest zbieg okoliczności :) U nas to do symulatorów bliżej mi niż mojej żonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do wylewek to musze się niestety poskarżyć na Eimunda, bo mi teraz wychodzą różne kwiatki z poziomami. Róznice nie są strasznie duże, około 2-3cm co u mnie przekłada się na większe ilości kleju do płytek.... W jednym pomieszczeniu mam tez róg zadarty do góry.

Pozdrawiam

Tamlin

oj Tamlin ja miałam to samo z ta samą ekipą... efekt- mam płaszczyznę w salonie ale nie poziom :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do wylewek to musze się niestety poskarżyć na Eimunda, bo mi teraz wychodzą różne kwiatki z poziomami. Róznice nie są strasznie duże, około 2-3cm co u mnie przekłada się na większe ilości kleju do płytek.... W jednym pomieszczeniu mam tez róg zadarty do góry.

Pozdrawiam

Tamlin

oj Tamlin ja miałam to samo z ta samą ekipą... efekt- mam płaszczyznę w salonie ale nie poziom :evil:

 

Witam,

Proponuję wszystkim, którzy są przed wylewkami i chcą je robić z mixokreta aby przypilnowali ekipy i wylali do każdego pomieszczenia ze 2 wiadra wody w celu sprawdzenia poziomu. Teoretycznie po to sie robi agregatem, żeby skrócić czas schnięcia ale uważam że warto dołożyć po 2 wiadra na pomieszczenie niż później 5 worków kleju po 50zł/worek. Zresztą i tak się podlewa wylewki...

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponuję wszystkim, którzy są przed wylewkami i chcą je robić z mixokreta aby przypilnowali ekipy i wylali do każdego pomieszczenia ze 2 wiadra wody w celu sprawdzenia poziomu. Teoretycznie po to sie robi agregatem, żeby skrócić czas schnięcia ale uważam że warto dołożyć po 2 wiadra na pomieszczenie niż później 5 worków kleju po 50zł/worek. Zresztą i tak się podlewa wylewki...

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

Jeśli mowa o wylewaniu w kontekście sprawdzenia roboty to się zgodzę.

Ale, że "i tak się podlewa wylewki" to się nie zgodzę.

Wcale nie trzeba tego robić!!

Ja swoje przykryłem folią. To wystarczyło.

 

Natomiast co do płacenia za rozliczenia się za tą robotę...

Można to zrobić jeszcze inaczej...

Czyli np. umówić się na rozliczenie kolejnego dnia, kiedy będzie można już wejść na wylewkę i naprawdę to sprawdzić...

Dokładnie nie pamiętam, ale ja chyba tak właśnie zrobiłem...

 

A generalnie jestem w szoku co do Eidmunda...

U mnie też robił i wyszło gites.

 

Może pora dodać ostrzeżenie w jego namiarze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

działka 1200m2 42x27 cena 180.000 zl

na osiedlu nowobudowanych kilkunastu domow w Kuklówce niedaleko szkoły

 

bardzo ładne miejsce na górce lekko pochylona na strone południową

z wjazdem od wschodu !

 

właściciele założyli stowarzyszenie w celu wspólnego działania na rzecz zapewnienia: odpowiedniej infrastruktury i ochrony.

 

pozdr

 

Tomek

 

dla forumowiczów rabat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz haków??

 

Szukam gościa od centralnych odkurzaczy. Obiecałem żonie na urodziny ;-) Był taki polecany (kładł mi rurki), ale teraz go nie widzę w bazie.

 

Ja polecam http://www.beam.pl

Od instalacji po kupno jednostki centralnej.

 

 

Czesc wam......Senser a ile taka impreza kosztuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ale czasami nie zaszkodzi się upewnić. Dzięki i czekamy na możliwość rejestracji w Grupie.

 

Sprawdź na stronie książki > statystyki, jeśli się tam pojawisz to znak, że możesz się już rejestrować.

 

Wiem o tym, ale niestety Statystyki nie działają... Pojawia się odpowiedź:

 

Warning: require_once() [function.require-once]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/ulisses/domains/grodzisk.info.pl/public_html/components/com_statystyka/statystyka.php on line 71

 

Warning: require_once(http://www.skolniak.pl/grodzisk/cgi-bin/stat_inc.py) [function.require-once]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/ulisses/domains/grodzisk.info.pl/public_html/components/com_statystyka/statystyka.php on line 71

 

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'http://www.skolniak.pl/grodzisk/cgi-bin/stat_inc.py' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/ulisses/domains/grodzisk.info.pl/public_html/components/com_statystyka/statystyka.php on line 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Sąsiedzi

 

UWAGA!!!!

 

W OSOWCU ZNOWU KRADNĄ!!!

 

dziś w ciągu dnia okadli nam majstrów, oni pracowali na górze a ktoś wszedł, zwinął pieniadze, telefony i uciekł,

działka ogrodzona, ale drzwi były nie zamknięte na klucz,

ktoś musiał obserwować dom bo udal się prosto do pokoju gdzie mieszkaja robotnicy, akurat w dzień kiedy alarm nie był uzbrojony

 

to juz drugie podejscie do nas jakis czas temu probowali nam zwinac betoniarkę- skończyło się na przeciętym ogrodzeniu, zrezygnowali bo sprzęt miał odkrecone kółka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemB, tak sobie myślę... Mam znajomych z Warszawy, którzy mieli budować się tej wiosny - ona Ania, on Przemek i to z nazwiskiem na "B". Tylko miejsce się nie zgadza - oni mieli budować w Opypach :-) Czy twoja Ania programuje symulatory f16? Jeśli nie, to i tak śmieszny zbieg okoliczności. Jeśli tak, to jeszcze śmieszniejszy :-)

 

Ja też znam Anię i Przemka budujących się pod Wawą to ja i mój mąż :lol: ale nazwisko nie na B :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Senser zaktualizuj statystyki.

"Prośbę swą motywuję" ........ że nic nie działa....... i powstaje jak na każdym Forum "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji"

Nowi to dla Was beeee?

Tomi nie denerwuj się ja kilka tygodni temu też musiałam chwilę poczekać. Pewnie chcesz skorzystać szybko i nic.

Senser jeśli możesz expresowo wpisać Tomisława do kółka adoracyjnego i oszczędzić nerwów plizzzzzz zrób to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...