Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Mam pytanie do mieszkających forumowiczów. Interesuje mnie podejście PINB-u z Grodziska do odbiorów budynku, czy pojawiają się na kontrolę? czy może złożenie papierów to tylko formalność? Ma ktoś doświadzczenie z odbiorem częściowym?

 

POzdrawiam

Tamlin

nie wiem jak w Grodzisku w Nadarzynie przy odbiorze częściowym mieli obowiązek przyjść a przy całkowitym nikt się nie pojawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do mieszkających forumowiczów. Interesuje mnie podejście PINB-u z Grodziska do odbiorów budynku, czy pojawiają się na kontrolę? czy może złożenie papierów to tylko formalność? Ma ktoś doświadzczenie z odbiorem częściowym?

 

POzdrawiam

Tamlin

 

Dokładnie tak jak pisze Ania.

Jeśli zrobisz częściowy to 100% wizyta (ustalenie do podatku).

A przy całym masz (raczej) nikłe szanse na kontrole.

Ja nie miałem, znajoma też nie (ten sam powiat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Senser zaktualizuj statystyki.

"Prośbę swą motywuję" ........ że nic nie działa....... i powstaje jak na każdym Forum "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji"

Nowi to dla Was beeee?

:lol: :lol: :lol:

Z Historii to ja najbardziej lubię Powstanie Warszawskie :lol: :lol: :lol:

 

Po pierwsze...

Nie ja jestem odpowiedzialny za działanie książki...

Po drugie, robi to AS i robi to "grzecznościowo"...

Po trzecie trwają przenosiny książki na inny serwer stąd mogą się pojawiać problemy....

 

Po czwarte, a co ty myślałeś, że jak my się tu sami tak adorujemy to będziemy tak szybko kogoś "zapraszać"?? :lol: :lol: :lol:

Musisz się uzbroić w cierpliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANKIETA

 

Bardzo rozproszone są te wyniki...

Spotkanie szykuje się baaardzo kameralne...

Ale mimo to "większość" :lol: głosowała na 23 Lutego.

Co wy na to??

 

Macie jakieś sugestie co do miejsca spotkania??

Ja mam.... Grodzisk Maz. ul. Obrońców Getta

Tam jest "naleśnikarnia" z chyba "pierogarnią" :lol:

 

No ale czekamy na sugesite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po pierwsze...

Nie ja jestem odpowiedzialny za działanie książki...

 

Przepraszam

Po drugie, robi to AS i robi to "grzecznościowo"...

Chylę czoła

 

Po trzecie trwają przenosiny książki na inny serwer stąd mogą się pojawiać problemy....

Rzecz ludzka jak to w Polsce

 

Po czwarte, a co ty myślałeś, że jak my się tu sami tak adorujemy to będziemy tak szybko kogoś "zapraszać"?? :lol: :lol: :lol:

Musisz się uzbroić w cierpliwość...

Czekam cierpliwie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponuję wszystkim, którzy są przed wylewkami i chcą je robić z mixokreta aby przypilnowali ekipy i wylali do każdego pomieszczenia ze 2 wiadra wody w celu sprawdzenia poziomu. Teoretycznie po to sie robi agregatem, żeby skrócić czas schnięcia ale uważam że warto dołożyć po 2 wiadra na pomieszczenie niż później 5 worków kleju po 50zł/worek. Zresztą i tak się podlewa wylewki...

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

Jeśli mowa o wylewaniu w kontekście sprawdzenia roboty to się zgodzę.

Ale, że "i tak się podlewa wylewki" to się nie zgodzę.

Wcale nie trzeba tego robić!!

Ja swoje przykryłem folią. To wystarczyło.

 

Natomiast co do płacenia za rozliczenia się za tą robotę...

Można to zrobić jeszcze inaczej...

Czyli np. umówić się na rozliczenie kolejnego dnia, kiedy będzie można już wejść na wylewkę i naprawdę to sprawdzić...

Dokładnie nie pamiętam, ale ja chyba tak właśnie zrobiłem...

 

A generalnie jestem w szoku co do Eidmunda...

U mnie też robił i wyszło gites.

 

Może pora dodać ostrzeżenie w jego namiarze??

U mnie też robił Eidmund wylewki i teraz mam glazurnika i jest zadowolon i tynki zachwala i poleca tą brygadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Sąsiedzi

 

UWAGA!!!!

 

W OSOWCU ZNOWU KRADNĄ!!!

 

dziś w ciągu dnia okadli nam majstrów, oni pracowali na górze a ktoś wszedł, zwinął pieniadze, telefony i uciekł,

działka ogrodzona, ale drzwi były nie zamknięte na klucz,

ktoś musiał obserwować dom bo udal się prosto do pokoju gdzie mieszkaja robotnicy, akurat w dzień kiedy alarm nie był uzbrojony

 

to juz drugie podejscie do nas jakis czas temu probowali nam zwinac betoniarkę- skończyło się na przeciętym ogrodzeniu, zrezygnowali bo sprzęt miał odkrecone kółka

 

Coś niestety jest na rzeczy. Mojemu sąsiadowi w Wycinkach Osowskich ukradli kilka dni temu jakieś 300m siatki z ogrodzenia. A, że na każdym słupku był przyspawany pręt, to cięli zaraz przy pręcie i brali takie 3m odcinki siatki. Muszą być na niezłym głodzie, bo teraz to połączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Sąsiedzi

 

 

Coś niestety jest na rzeczy. Mojemu sąsiadowi w Wycinkach Osowskich ukradli kilka dni temu jakieś 300m siatki z ogrodzenia. A, że na każdym słupku był przyspawany pręt, to cięli zaraz przy pręcie i brali takie 3m odcinki siatki. Muszą być na niezłym głodzie, bo teraz to połączyć...

 

Witam.

Ponieważ jestem systematycznie okradany podam parę sposobów działania tzw. złomiarzy.

Jeżeli posiadasz np. blaszany garaż to spodziewaj się:

1. Podkopu pod niego - połóż wewnątrz płytki chodnikowe (mogą być z odzysku 2 do 4 zł ) i przyciśnij czymś ciężkim.

2. Oderwania ściany bocznej - kup nitownicę i 2 kg nitów oraz wiertło i wal na wszystkich połączeniach co 4 - 5 cm

3. Oderwania dachu - kup płaskownik i przykręć go na dach przynajmniej w 4 miejscach w poprzek.

4.Kup min 2 szt porządnych kłódek np. Baboszewo (prostokątne) a na bolec nałóż nakrętkę aby utrudnić wsadzenie gaz - rurki lub innego pręta, aby ukręcić takowe.

5. Zamów Security

6. Przyglądaj się dobrze każdemu kręcącemu się w pobliżu człowiekowi, powiedz mu nawet dobre słowo (a nie jak nasz Prezydent "spie.............. dziadu" on cię obserwuje rób to samo niech nie będzie taki pewny

6. Każde włamanie lub kradzież zgłaszaj na policję - większe prawdopodobieństwo, że jak złapią sku...... to mu dopiszą i te czyny (większy wyrok i być może spokój na 1,5 roku a nie znikoma szkodliwość czynu)

Po ostatnim włamaniu zeszłego roku - marzec, przyjechały 3 (słownie trzy) radiowozy z psem tropiącym. Co prawda pies zgubił ślad a technik nie do końca zabezpieczył linie papilarne, ale zadyma na całą okolicę wśród tubylców co to za człek tu działa :D

Na razie spokój.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś niestety jest na rzeczy. Mojemu sąsiadowi w Wycinkach Osowskich ukradli kilka dni temu jakieś 300m siatki z ogrodzenia. A, że na każdym słupku był przyspawany pręt, to cięli zaraz przy pręcie i brali takie 3m odcinki siatki. Muszą być na niezłym głodzie, bo teraz to połączyć...

 

o jezu... :o

toz to trzeba chyba jakiegos agresywnego psa kupic i spuszczac z lancucha

 

a miało byc tak pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z innej beczki - potrzebuje geodety z okolic grodziska do sporządzenia mapy do celów projektowych. Ktoś poleca kogoś? Bo do ksiązka grupy ma jakis problem ze mną...

 

Witaj

Udaj się do Urzędu w Grodzisku, Milanówku, Żabiej Woli itp i zagadaj urzędującego Pana Geodetę, najlepiej jego samego, zaproponuj również wytyczenie budynku i inwentaryzację powykonawczą.

Szybko tanio i solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...