Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie do użytkowników reku, czy u Was tez zachodzi zjawisko suchego powietrza przy działającym reku?? U nas musimy na noc zmniejszać jego wydajność do jakiś 60% wtedy jest wilgotniej i śpi sie przyjemniej. Jak to jest u Was??

Poza tym pozdrawiam starych bywalców i nowych użytkowników.

 

odpowiedź tutaj: http://forum.muratordom.pl/nawilzacz-do-rekuperatora,t123436.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludziska, dawno mnie nie było, ale czas kolejny sezon budowlany zacząć.

 

Jak sie tylko zrobi cieplej (licze ze pierwszt tydzien marca) to wstawiamy okna, drzwi i bramy garażowe. Potem zakupujemy jakas "koze" i wygrzewamy troszke w srodku i zaczynamy z instalacjami.

I jak bumerang wraca do nas sprawa wentylacji mechanicznej. Czy uzytkownicy juz reku mogliby podzielic sie swoimi doswiadczeniami - czyli kogo polecacie a kogo napewno nie? Bede bardzo wdzieczna za wskazowki. Firma z ktora juz prawie podpisalam umowe okazala sie partaczem i jestem w punkcie wyjscia:( a trzeba by to juz ruszac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładniej to:

po pierwsze zgubili gdzies nasz projekt jak sie okazało

po drugie kiedy juz bylismy umowieni na podpisanie umowy to sobie zapomnieli o spotkaniu i ich nie bylo

No wiec nauczona doswiadczeniem ze z takimi lepiej nie wchodzic w zadne umowy podziekowalam za wspolprace

 

Bardzo prosze o polecenie mi zarowno firmy jak i sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...