Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Do bobo30:

 

Czy masz jeszcze namiary na kogoś od tańszej wełny, pseudo zdaje się Olsen i czy to jeszcze akutalne?

Aha stal też kupowałem w Ursusie, firma "Konsorcjum stali".

 

Do wg:

 

Włodek, czy pamiętasz gdzie kupowałeś silkę i za ile?

 

A tak w ogóle to zaczeliśmy wreszcie budowę, aktualnie etap ziemno-szalunkowy.

 

Pozdrawiam

Silkę kupowałem w firmie Minox na tarchominie. Ceny już dawno nieaktualne - kupowałem w styczniu i wiem, że oprócz vatu były jeszcze jakieś podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moja ekipa u mnie zacznie i będą dobrze robili to też ich Ci polecę. Przyjedziesz, zobaczysz. Zapraszam na plac budowy.

 

Bobo, dzieki serdeczne. Skorzystam przy pierwszej okazji!

 

U Bobo30 stawia ekipa, która postawiła Naszą Manuelę. Zapraszam na wizję lokalną do Nas :)

 

Fantastycznie! Dziekuje, na pewno skorzystam z zaproszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moja ekipa u mnie zacznie i będą dobrze robili to też ich Ci polecę. Przyjedziesz, zobaczysz. Zapraszam na plac budowy.

 

Bobo, dzieki serdeczne. Skorzystam przy pierwszej okazji!

 

U Bobo30 stawia ekipa, która postawiła Naszą Manuelę. Zapraszam na wizję lokalną do Nas :)

 

Fantastycznie! Dziekuje, na pewno skorzystam z zaproszenia!

 

 

To dopiero fajnie wygląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina Mirgos

jezeli moge to ja tez :lol: :lol: :lol: ladnie sie usmiechne to moze bede mogla obejrzec, zbieram ekipy na nastepny rokmaj-czaerwiec

dwie roboty ogladalismy ale odpadli, w obu przypadkach nie trzeba bylo miec poziomicy zeby zobaczyc jakie krzywe sa sciany :cry: :cry:

az zal mi sie zrobilo inwestorow :oops: :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę wam dać namiar do dobrego stolarza...nie wiem czy to u was aktualne...co prawda u mnie jescze nie robił ale widziałem u kumpla ich robotę...majstersztyk :-) Zarówno schodzy jak i podłoga, zarówno na legarach jak i klejona...

 

Jak będziecie chcieli kontakt to dajcie znać na priv.

 

Wg, jeśli będziesz też zainteresowany to proszę, napisz mi jeszcze raz ile cię kosztowały tynki wew. (z materiałem) ile wylewki (z materiałem), oraz jak to się liczy w kontekście tynkowania rzeczy typu: obróbka drzwi (z jednej czy z dwóch stron??), okien, kantów wew. , zew. (Coś a`la wystający komin ze ściany etc....)

 

Jak sobie liczą za tynkowanie sufitów z materiałem (jak ze skośnymi sufitami)

 

Ponadto jaką wełnę zastosowałeś na poddaszu??

 

No a reszta zobaczymy... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Dawno mnie tu nie bylo... a to przerwa urlopowa, a to jakies dlubanie na dzialce przy domku... i tak czas szybko mija.

 

Wlodek (wg): wielkie dzięki za namiary na elektryka - wlasnie robi u mnie i wychodzi mu całkiem, całkiem :D A może miałeś dobrego hydraulika z ktorego jestes zadowlony... ? :)

 

Senser, jeśli można, to ja poproszę namiary na tych stolarzy :D

 

A u mnie roboty bedą się posuwały dalej... w poniedziałek przychodzi ekipa od tynków...

 

pozdrawiam serdecznie

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę hydraulika:

 

Mirosław Żarnowski - 502-12-44-22

 

Tylko dajcie mu najpierw skończyć moje CO :)

 

Witaj Nina,

 

Ale numer :) własnie z tym Panem już sie spotkałem, był u mnie w piatek... Powiedz, czy jestes z niego zadowolona?

 

pozdr.

Tommi

 

 

Lepszego bym sobie nie mogła wymarzyć. Wie na czym się zna, a jeśli się zna to robi najlepiej jak umie. Jeśli czegoś nie umie to mówi. Moja ciocia pracuje w hurtowni hydraulicznej i przeprowadziła casting: kogo by wzięli jej koledzy jakby mieli sobie centralne i wodę w domu? Pan Mirek wygrał bezapelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...