Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

podpowiedzcie gdzie zamawialiście drzwi zewnętrzne? Może jakiś zakład stolarski możecie polecić, który robi w okolicy ładne drzwi? Pomożecie? :wink:

 

Mi robili górale z Limanowej którzy się w tym specjalizują a przywoził montował i oczywiście brał kase inny stolarz z tego miasta który robi schody, pakiety itp... a w drzwiach pośredniczy. Nie jest zbyt solidny dlatego go nie wpisywałem do książki ale chłopaki od drzwi są zawodowcami i robią super. Jeżeli chcecie mogę wysłac namiary na priv (na pośrednika) Cen mają bardzo przyzwoite zarówno na drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne

 

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mi robili górale z Limanowej którzy się w tym specjalizują a przywoził montował i oczywiście brał kase inny stolarz z tego miasta który robi schody, pakiety itp... a w drzwiach pośredniczy. Nie jest zbyt solidny dlatego go nie wpisywałem do książki ale chłopaki od drzwi są zawodowcami i robią super. Jeżeli chcecie mogę wysłac namiary na priv (na pośrednika) Cen mają bardzo przyzwoite zarówno na drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne

 

Tamlin

 

Tamlin poślij namiary będę bardzo wdzięczna, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie gdzie zamawialiście drzwi zewnętrzne? Może jakiś zakład stolarski możecie polecić, który robi w okolicy ładne drzwi? Pomożecie? :wink:

drzwi zew. i okna (tez drewniane) wzielismy ze stolbud wloszczowa,

maja przedstawiciela na bartyckiej

 

Własnie Bartycką zaliczę w najbliższym tygodniu w celu zebrania ofert i polukania coż tam mają ciekawego :D dzięki za informację, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedrogi koparkowy to pojęcie mylące. Istotny jest sprzęt. Za taki "Ostrówek" z napędem na jedną oś zapłacisz 80 PLN/h ale w tym mokrym gruncie zakopie się i urwie siłownik tak jak to miało miejsce u mnie w ten poniedziałek. Jak będzie miał więcej szczęścia to może wykona korytowanie jak nazywa się w ich slangu ściąganie humusu a przypuszczam, że tę czynność właśnie chcesz wykonać. Silniejsza maszyna z napędem na 2 osie to 100 PLN/h. U mnie korytowanie ok. 300 m2 w czasie suchej jesieni na głębokość ok 35 - 40 cm zabrało 4,5 h. Koparkowych znajdziesz w naszej książce adresowej.

 

Masz wytyczony dom przed korytowaniem ? To dość niezręczna sytuacja. Korytowanie trzeba wykonać na 1.5 m dalej niż obrys ław fundamentowych więc koparkowy będzie miał problem żeby nie poprzestawiać słupków. Mój geodeta nie chciał dwa razy robić tej samej roboty więc sam wpierw ustaliłem położenie budynku, obszar korytowania i dopiero w tym wykopie geodeta wytyczył budynek.

 

Wszystko OK,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spraw mniej budowlanych....

Mam pytanie do naszych drogich foumowiczek - możecie polecić dobry damski zakład fryzjerski w Grodzisku?

 

Tamlin(ka)

Mogę polecić w Milanówku, trzymam się Pani Krysi od 13 lat i kobiety mnie zaczepiają na ulicy z pytaniem, kto mnie strzyże. Ostatnio pani w Urzedzie Skarbowym zaczęła od tego pytania, ledwie próg przekroczyłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A oto nasze okienka...

http://www.noworodek.pl/galery/2008031514185713197900.jpg

 

Senser wzielismy Twoich Panów od tynków gipsowych (z książki adreowej). Sprawna brygada....

 

Tygrysku

 

Gratuluję - piękne okna!

 

K

Tygrysku, że tak nieśmiało zapytam: ktoś pilnuje Twoich nowych okien? Bo może ja przewrażliwiona jestem, ale czytając posty o kradzieżach zaczęłam się zastanawiać czy złodzieje czytają forum Muratora... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A oto nasze okienka...

http://www.noworodek.pl/galery/2008031514185713197900.jpg

 

Senser wzielismy Twoich Panów od tynków gipsowych (z książki adreowej). Sprawna brygada....

 

Tygrysku

 

Gratuluję - piękne okna!

 

K

Tygrysku, że tak nieśmiało zapytam: ktoś pilnuje Twoich nowych okien? Bo może ja przewrażliwiona jestem, ale czytając posty o kradzieżach zaczęłam się zastanawiać czy złodzieje czytają forum Muratora... :(

 

Tak okienka sa pilnowane :) Tesc jest tam wiekszosc czasu.

Mam pytanko o biologiczna oczyszczalnię.....jakie dokumenty trzeba złozyc i gdzie? Czy ktos miał przeprawę przez "szambo" :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z powodu ograniczonej ilosci wolnego czasu, ktory moglabym przeznaczyc na dogladanie budowy oraz mojej malej wiedzy technicznej chcialabym zlecic budowe jednej firmie. Najchetniej zeby zbudowala mi dom do stanu deweloperskiego. Czy ktos budowal/buduje dom w takim systemie i moze kogos polecic? Dzialka jest w gminie Grodzisk.

Bede wdzieczna za pomoc.

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie robimy rozeznanie co do blachodachówki i okien. Czy ktoś może ma okna połaciowe z Okpolu? Dostaliśmy 2 sprzeczne informacje na ich temat. Jedni je polecają inny zdecydowanie odradzają zachwalając Fakro. Czy ktoś może powiedzieć coś o ww. oknach na podstawie własnego doświadczenia?

Poszukujemy wszelkich uwag i komentarzy.

Z góry dziękujemy

wombaty2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...