Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

:wink: 4dzieci w wieku od 2 do7 lat powinna okazać się skuteczną bronią :wink:

 

Nie wiem jak chcesz je wykorzystać... :lol:

Ale możesz zaprowadzić je do BOK-u....głodne, niewyspane....i niezbyt ciekawym ubraniu...puszczą sprawę odrazu...albo z litości, albo nie wytrzymają wycia...

Hahahahaha :-)

Tak czy siak, cel osiągniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:wink: 4dzieci w wieku od 2 do7 lat powinna okazać się skuteczną bronią :wink:

 

Nie wiem jak chcesz je wykorzystać... :lol:

Ale możesz zaprowadzić je do BOK-u....głodne, niewyspane....i niezbyt ciekawym ubraniu...puszczą sprawę odrazu...albo z litości, albo nie wytrzymają wycia...

Hahahahaha :-)

Tak czy siak, cel osiągniesz...

 

A może wziąć czterech wielkich łysych dresiarzy i powiedzieć że rodzina przyszła trzymać kciuki za pomyślne rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiedzi,

 

nie ma ktoś do sprzedania stempli ew. innych kołków - będę robił tymczasowe ogrodzenie pod siatkę leśną i szukam w miarę prostych "patyków".

ewentualnie może jakaś sugestia gdzie mogę w okolicy (Nadarzyna) znaleźć jakiegoś leśnika lub kogokolwiek dysponującego 8)

 

bardzo dziękuje Łukaszowi z Nadarzyna za odzew na stemple. kupiłem 50szt i jest git 8)

 

tym razem zapytam, czy ktoś może nie pozbywa się garażu wolnostojącego?

bym zakupił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowicze podpowiedzcie do kogo uderzyć w tym $@^$%%^*%*(%^ ZEW-T w Pruszkowie aby mieć prąd tak jak jest na umowie, a nie za rok????

 

Na "pocieszenie" napiszę, że byliśmy dziś podpisywać umowę i już na wstępie pan nam powiedział, że będzie opóźnienie w przyłączeniu do sieci - gdzieś tak do półtora roku (termin mam na jesień 2009) :evil: . Chyba za półtora roku zgłoszę się po wypożyczenie Twoich dzieci bo do tego czasu tylu ich nie będę miała :wink: .

 

A swoją drogą czy można to cholerne przyłącze zrobić samemu (pomijam kwestię kosztów) i tylko niech badziewiarze zrobią odbiór/kontrole czy jest OK etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowicze podpowiedzcie do kogo uderzyć w tym $@^$%%^*%*(%^ ZEW-T w Pruszkowie aby mieć prąd tak jak jest na umowie, a nie za rok????

 

Na "pocieszenie" napiszę, że byliśmy dziś podpisywać umowę i już na wstępie pan nam powiedział, że będzie opóźnienie w przyłączeniu do sieci - gdzieś tak do półtora roku (termin mam na jesień 2009) :evil: . Chyba za półtora roku zgłoszę się po wypożyczenie Twoich dzieci bo do tego czasu tylu ich nie będę miała :wink: .

 

A swoją drogą czy można to cholerne przyłącze zrobić samemu (pomijam kwestię kosztów) i tylko niech badziewiarze zrobią odbiór/kontrole czy jest OK etc?

 

Nieźle po prostu aż trudno uwierzyć, że cywilację mamy!!

Dzieci mogę wypożyczyć :D mojądwójkę plus koleżanek dzieci-powiedz tylko gdzie i kiedy :wink: :D

trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś z nimi rozmawiałem. Termin mam na październik, ale na pewno się nie wyrobią. Pozwolenie złożone prawie miesiąc temu jeszcze nie trafiło do działu inwestycji. Mam nadzieję, że uda się to jakoś przyspieszyć, bo budowa rusza za kilka tygodni. Na początek "na pożyczce". A potem zobaczymy co będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle po prostu aż trudno uwierzyć, że cywilację mamy!!

 

Już podobno towarzysz Włodzimierz Ilicz mówił, że socjalizm to władza ludowa + elektryfikacja. Za władzę ludową podziękuję ale elektryfikacja by się przydała.Szczególnie, że mam do wykopania głupie 40-50 m. kabla :evil: .

 

Budowę to chyba zrobię na agregacie (jak tylko ekipa nie będzie miała nic przeciwko) - jakbym chciała czekać aż mi prąd podłączą to pozowlenie na budowę straciłoby ważność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś z nimi rozmawiałem. Termin mam na październik, ale na pewno się nie wyrobią. Pozwolenie złożone prawie miesiąc temu jeszcze nie trafiło do działu inwestycji.

 

Muszę Ciebie zmartwić niestety. Moje pozwolenie do działu inwestycji szło dwa miesiące (ciekawe, ile to metrów z sekretariatu do Inwestycji?). W Inwestycjach leży już trzy miesiące i nic, nawet nie poszło na przetarg by wybrać wykonawcę. Termin pierwotnie miałem na koniec kwietnia, gdy napisałem skargę dostałem pisemko, że termin przesuwa się na koniec czerwca, teraz tego terminu (podanego czarno no białym) będę się trzymać, za każdy dzień zwłoki mam zamiar wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym.

Chodzi o zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tego terminu (podanego czarno no białym) będę się trzymać, za każdy dzień zwłoki mam zamiar wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym.

Chodzi o zasady.

 

Jeśli dobrze pamiętam to zapis o karach jest już w umowie przyłączeniowej.

Jak się nie wyrobią z podłączeniem w terminie, to poczekam aż to zrobią, a potem ich podliczę. Przy terminach jakie podali wczoraj to nie tylko przyłącze będzie za darmo, ale jeszcze na tym zarobię, albo koszt zakupu agregatu się zwróci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rozmawialiśmy z panem elektrykiem z Siestrzeni (namiary do niego w książce adresowej grupy) i powiedział, że są 2 drogi realizacji przyłącza. Albo zdać się na warunki elektrowni, która w sobie dogodnych terminach realizuje projekt, uzgodnienia i inne papierki, albo zaproponować elektrowni, że wszelką dokumentację zrobi się na własny koszt, a oni mają tylko obowiązek przyłączyć budynek (termin realizacji dużo krótszy - ok. 3 m-ce, ale koszt nieco wyższy). Najlepiej skontaktujcie się z wspomnianym panem. On zna sprawę także od strony elektrowni, bo wiele lat w niej pracował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...