Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To dam Wam jeszcze elektryka:

 

Pan Wojtek (nazwiska nie pamiętam)

503-13-70-24

 

Sprawdzony :)

Potwierdzam, wlaśnie to On u mnie robi :)

 

pozdr.

Tommi

 

 

To mi daj nazwisko, poprawię sobie w telefonie :)

 

Wysłałem na priva, ale telefon chwilowo jest nieaktualny, ukradli mu kilka dni temu w sklepie. I chyba będzie mial nowy numer... najwcześniej jutro.

 

 

To daj mi znać koniecznie jaki to numer.

Do mnie komórka: 606-33-71-39

 

To również dla wszystkich z Naszej grupy, którzy chcą odwiedzić Naszą budowę :)

 

Wow to dopiero robi wrażenie !! Hahahahaha :lol:

To patrz na to ;)

 

A tak by the way, co z pizzą?

Czy ludzie spoza mapy będą mogli wpaść?

 

 

(...spoza mapy...) Złośliwiec :D

 

Mi 02.10 pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, to moge tez prosic o namiar na twoje stolarza ?

 

i dzieki wszystkim innym za kontakty do elektrykow i hydraulikow. :D !

 

Ja moge sluzyc dobrym kontaktem na ekipe budowlana. Jak ktos chce obejrzec ich robote to zapraszam do nas na budowe. Buduje dom trzywarstwowy z Porothermu na osiedlu Agrirol.

 

Mam tez kontakt dobry na goscia od studni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, czy ma ktoś z Was dośwaidczenia z ZGKiM (wywóz śmieci) z Grodziska? Muszę szybko coś zorganizować. Ktoś ma z nimi umowę? Dzwoniłam tam, powiedzieli, że jeżdzą raz w miesiącu. to znaczy, że tyle czasu mam te śmieci trzymać u siebie???

 

Nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna - ale ja właśnie mam z nimi podpisaną umowę (z ZGKiM). Chciałem co 2 tyg - i taką mam umowę. Przy czym jeśli nie wystawię w danym terminie kosza - nie płacę za jego opróżnienie.

 

W praktyce okazało się że ponieważ segreguję częściowo odpadki (plastik, papier, organiczne i reszta) wystarcza jednokrotne opróznianie kosza na miesiąc.

 

Jak poszukiwałem firmy do śmieci - zadzwoniłem do Gminy do Ochrony Środowiska. Tam podano mi listę 15 firm które mają zgodę na działalność na terenie gminy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, czy ma ktoś z Was dośwaidczenia z ZGKiM (wywóz śmieci) z Grodziska? Muszę szybko coś zorganizować. Ktoś ma z nimi umowę? Dzwoniłam tam, powiedzieli, że jeżdzą raz w miesiącu. to znaczy, że tyle czasu mam te śmieci trzymać u siebie???

 

Nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna - ale ja właśnie mam z nimi podpisaną umowę (z ZGKiM). Chciałem co 2 tyg - i taką mam umowę. Przy czym jeśli nie wystawię w danym terminie kosza - nie płacę za jego opróżnienie.

 

W praktyce okazało się że ponieważ segreguję częściowo odpadki (plastik, papier, organiczne i reszta) wystarcza jednokrotne opróznianie kosza na miesiąc.

 

Jak poszukiwałem firmy do śmieci - zadzwoniłem do Gminy do Ochrony Środowiska. Tam podano mi listę 15 firm które mają zgodę na działalność na terenie gminy.

 

Pozdrawiam

Aktualna, a jakże. A mnie w ZGKiM powiedzieli, że jeżdzą raz na miesiąc, trzeba płacić za dzierżawę pojemnika i za wywóz śmieci drożej niż gdzie indziej. A moge spytać, co zdecydowało o tym, że podpisałeś umowę z nimi, a nie z inna firmą spośród tych 15? Wg. mnie właśnie oni mają nagorsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina , może zrób listę obecnych, bo dużo tych zgłoszeń na spotkanie. Może będzie trzeba zarezerwować całą restaurację. :lol:

 

 

Stan na 9 września (rano):

 

Senser - 2 szt.

Jolka - 1 szt.

Bard13 - 1 szt. :)

Nina Mirgos - 1 szt. :)

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 2 szt.

Victoria - 1 szt.

 

Poproszę o ewentualną korektę ilości osób. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolka - 2 szt.

 

Pocieszcie mnie, :( wczoraj malowali mi elewację. Dzwoniąc do małżka, na pytanie no i jak? usłyszałam - waniliowo, a jak dotarłam po pracy to stwierdziłam - cytrynowo. No, może nie w każdym oświetleniu, w niektórym waniliowo, tylko trochę za ciemno. Ale tam gdzie świeciło słońce to trochę za cytrynowo. Słyszałam, że farba w miarę wysychania jaśnieje, tylko jak długo to trwa?

Liczę, że jak się przykurzy :-? , to będzie tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w ZGKiM powiedzieli, że jeżdzą raz na miesiąc, trzeba płacić za dzierżawę pojemnika i za wywóz śmieci drożej niż gdzie indziej. A moge spytać, co zdecydowało o tym, że podpisałeś umowę z nimi, a nie z inna firmą spośród tych 15? Wg. mnie właśnie oni mają nagorsze warunki.

 

Sprawdziłem 2 inne z listy i cenowo nie odbiegali od ZGKiM. Akurat przejeżdzałem obok ZGKiM (mam po drodze), zajechałem, pani wydała mi się sympatyczna, warunki do przyjęcia, na scianie mieli mapkę z której dowiedziałem się nazwy swojej ulicy (w ogóle nie wiedziałem że to ma jakąś nazwę ;-)), wchodziła w grę niewielka kwota (trochę powyżej 1 zł na miesiąc za wynajem pojemnika + chyba cos koło 8 zł za 1 wywóz) więc nie drążyłem sprawy.

 

Może częstotliwość przejazdów zależy od miejsca? Ja mieszkam w Adamowiźnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004

 

Stan na 9 września (godzina 16:00):

 

Senser - 2 szt.

Jolka - 2 szt.

Bard13 - 1 szt.

Nina Mirgos - 1 szt.

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 2 szt.

Victoria - 1 szt.

McLim - 2 szt.

Tommi - 2 szt. chyba :)

 

 

Razem: 16 sztuk

 

 

Bobo30 - chyba rezerwujemy Pizzerię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani

 

Stan na 10 września (godzina 8:00):

 

Senser - 2 szt.

Jolka - 2 szt.

Bard13 - 1 szt.

Nina Mirgos - 1 szt.

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 2 szt.

Victoria - 1 szt.

McLim - 2 szt.

Tommi - 2 szt. chyba

Włodek - 4 szt.

Joskul - 1 szt.

 

 

Razem: 21 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...