Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Interesują mnie wasze opinie i doświadczenia z biurem projektowym MATHIA z Grodziska Maz i Panią architekt Joanną Wiśnieską.

Chodzi mi o to czy z mają układy w urzędach w Grodzisku i mogą cos przyspieszyć?

 

Nam robiła adaptację i zagospodarowanie działki. Było OK. Wniosek o PnB składaliśmy sami - dostaliśmy w 2 tygodnie.

 

 

Będe wdzięczny także za info na temat kosztów badań geotechnicznych działki.

Płaci się z metra działki czy ...... ? Nic o tym niewiem

 

Badaliśmy tylko pod kątem gdzie kopać studnię - 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Jacek Szpilarski, polecany na forum.

 

OKI. Dzięki za odpowiedź. A może jeszcze jakieś namiary kontaktowe?

Ja też BD i mam podobne zlecenie - może dostaniemy rabat za hurt? :)

Może go zapytasz czy jak mu podeślesz klijenta to da ci zniżke ;-), choć niesądze w tych czasach ;-)

 

pozdrawiam

 

telefon 602 673 059

zniżki niestety nie funkcjonują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tej grupy budował w systemie szkieletowym?

Bardzo mi się podoba projekt Muratora Znany C114. Jaki jest koszt przerobienia projektu z tradycyjnego na szkieletowy?

 

Tak budował :wink:. Koszt przewidywalnie taki jak nowego projektu na zamówienie.

 

Chodzi mi o koszt przerobienia gotowego projektu - Znany C114 na technologię szkieletową. Czy to się opłaca, czy lepiej zamówić projekt indywidualny?

 

A możesz polecić projekty szkieletów i wykonawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tej grupy budował w systemie szkieletowym?

Bardzo mi się podoba projekt Muratora Znany C114. Jaki jest koszt przerobienia projektu z tradycyjnego na szkieletowy?

 

Tak budował :wink:. Koszt przewidywalnie taki jak nowego projektu na zamówienie.

 

Chodzi mi o koszt przerobienia gotowego projektu - Znany C114 na technologię szkieletową. Czy to się opłaca, czy lepiej zamówić projekt indywidualny?

 

A możesz polecić projekty szkieletów i wykonawców?

 

Wydaje mi sie, że "przerobienie " projektu jest w zasadzie tożsame z wyonaniem projektu na zamówienie bo technologia szkieletowa jest zupełnie inna od murowanej. Jezeli podoba ci sie projekt gotowy to trzeba znaleźc architekta i poprosić go o zaprojektowanie kanadyjczyka takiego jak ten wymarzony murowany+ewentualne poprawki i po sprawie. Co do gotowych projektów i wykonawców. To projektów jest sporo w necie a wykonawców nie podejmuje sie polecać bo bywają dobrzy i szybko sie psuja :cry: . Z resztą w moim przypadku projekt był na zamówienie gratis wliczony w koszt domu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal szukam elektryka .......

Aluland się nie odezwał :(

Witaj Izo,

mogę ci polecić naszego elektryka, który ostatnio dał sobie nawet radę z rozbudowanym systemem bramofon owym:)

hej :)

poproszę o namiary na priv

pozdrowienia dla Ciebie i żonki :)

Mam nadzieję, że wiadomość doszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal szukam elektryka .......

Aluland się nie odezwał :(

Witaj Izo,

mogę ci polecić naszego elektryka, który ostatnio dał sobie nawet radę z rozbudowanym systemem bramofon owym:)

hej :)

poproszę o namiary na priv

pozdrowienia dla Ciebie i żonki :)

Mam nadzieję, że wiadomość doszła

Jakub,

wiadomość doszła nawet sztuk 2 :D

bardzo dziękuję :*

dziękuję również innym osobom, które wysłały mi namiary na priv

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wlasnie sie koncza tynki gipsowe z agregatu i tutaj mam pytanie - jak takie tynki wygladac powinny. Czy dopuszczalne sa wyczuwalne pod reką górki-dołki czy powinno byc gladkie jak tafla szkla? I czy rozne takie zadrawpania, wylupienia tez moga byc?

Majstry oczywiscie mowia ze to standard i poprwiaja poki co to ma odchylu powyzej 3 mm.

 

I mam tez pytanie o wylewki - czy ktos wie jak ulozyc styropian pod wylewke? poniewaz czesciowo mamy ogrzewanie podlogowe to musimy je ulozyc sami bo hydraulikowi sie nie chce, a Ci od wylewek chca wejsc i skonczyc jednego dnia wszystko... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tynki wygladaja bardzi ładnie. Zacierali je jakimś mleczkiem by nie było chropowatości, ale zdarzają sie miejsca gdzie występują. Ogólnie dla mnie jak dla laika prawie lustro jak weszłam pierwszy raz. Dopiero mój mąz mi pokazał gdzie. Nie zacierali mleczkiem w łazienkach na przykład bo na chropowatej scianie lepiej płytki sie trzymają i mąz nie chciał. A rysy zrobilismy sami po ich wyjściu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...