Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

cześc Monia ja kupuję beton w Pruszkowie w firmie Irma ( dobre ceny taniej niż w budokruszu za B - 15 jeśli dobrze pamiętam 265 zł pompa do betoniarki 550 zl

 

Za beton B25 zapłaciłem 254pln +VAT w Budokruszu. Licząc, że dokonam odpisu części VAT-u nie wychodzi tak źle. Kierownik budowy mówi, że beton jest cudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H E L P!!!

 

Poszukuję normalnego kminiarza do wyczyszczenia komina z naszej okolicy.

 

Kominiarz nr 1 okazał sie niewypałem :evil: przyjechał bez drabiny, bez linki i dodatkowo stwierdził ze to "zbyt duże ryzyko" że jak spadnie to sie połamie. :lol: Nobla za to otkrycie raczej nie dostanie.

Kominiarz nr 2 okazał się zajety przez 2 tygodnie, a zależymi na przyszłym bo jestem wdomu.

 

Z góry dzięki za namiary :wink:

 

A co z tym z książki?? Np. ten "mój"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zamawiamy beton z firmy Irma.

Po rozmowie właściciel dał bardzo konkurencyjną cenę 8)

 

Mam jeszcze prośbę w sprawie siatki ocynkowej z pcv. Wszystkie firmy które znalazłam są daleko daleko od Wawy więc trzeba płacić sporą sumkę za transport.

Czy możecie polecić jakąś firmę z woj. maziowieckiego a najchętniej okolic Wawy.

Dziękuję,

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od roku buduję domek w Raszynie i teraz przyszedł czas na przyłącza. Geodeta zaśpiewał sobie 1200 za mapkę do celów projektowych plus po 500 zl za projekt przyłącza u znajomego projketanta. Czy nie macie do polecenia korzystniejszych ofert??? Dodam, że czeka mnie również podział działki (rozgraniczenie współwłasności), a to już lepszy zarobek dla geodety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zamawiamy beton z firmy Irma.

Po rozmowie właściciel dał bardzo konkurencyjną cenę 8)

 

Mam jeszcze prośbę w sprawie siatki ocynkowej z pcv. Wszystkie firmy które znalazłam są daleko daleko od Wawy więc trzeba płacić sporą sumkę za transport.

Czy możecie polecić jakąś firmę z woj. maziowieckiego a najchętniej okolic Wawy.

Dziękuję,

Monia

wrzucałam do ksiązki tel do pana od siatek i ogrodzeń. sprawdź jakby coś to podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Madrzy Sasiedzi z zacięciem elektrycznym,

 

zbieram dok. do odbioru, brakuje mi protokolu odbioru przylacza, Pani w ZE Żyrardów powiedziała, że da miprotokół odbioru przylacza, ale musimy jeszcze dostarczyć " docelowy WLZ",

do kogo mam sie po to zgłosić?, elektryk, który robił nam instalację wewnętrzna nie wie co to?

 

Prosze o wyedukowanie mnie...

 

dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...