Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

ahoj!

Jakie sa teraz orientacyjne ceny z metra za ulozenie glazury i terakoty?

wczoraj był u mnie glazurnik

jego cena za ułożenie m2 to 75 PLN za standard, czyli do 50 cm płytka, powyżej 100 PLN

 

a zajety jest bardzo?

mozesz podac na niego namiary? :roll:

W ksiazce jest tylko jeden polecany z pozytywnymi opiniami ale zarobiony...

 

dzieki za szybka reakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ahoj!

Jakie sa teraz orientacyjne ceny z metra za ulozenie glazury i terakoty?

wczoraj był u mnie glazurnik

jego cena za ułożenie m2 to 75 PLN za standard, czyli do 50 cm płytka, powyżej 100 PLN

 

a zajety jest bardzo?

mozesz podac na niego namiary? :roll:

W ksiazce jest tylko jeden polecany z pozytywnymi opiniami ale zarobiony...

 

dzieki za szybka reakcje

 

ja tez proszę o namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wombaty gratulacje a jakie tynki robicie ?

 

U mnie z sukcesow tylko alarm zrobiony (p Rawski z ksiazki bardzo przyzwoicie chociaz moze nie tak idealnie jak na zdjeciach Zbycha :-).

Prace wloka sie bo nie mam kiedy polapac fachowcow albo umowione ekipy maja poslizgi, uciekaja i takie tam :evil: Szczerze mowiac to juz mam totalnie dosc wykonczeniowki - a nie mam nic wykonczonego!. Jak jeden koniec ukladanki wypadnie to juz opoznienia w miesiacach. Buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos ma namiary na sprawdzoną ekipe do ogrodzenia (podmorówka z betonu, siatka, troche klinkieru)? W moich okolicach wszystcy zajeci...

 

Pozdr.

Ja mam pół-sprawdzoną, bo z polecenia, a u mnie zaczynają w najbliższy wtorek - jeśli Ci się bardzo nie spieszy, to za +- tydzień będę mógł Ci ich polecić/odradzić.

Pozdr.

futro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas robota wre, wczoraj na dzialce mielismy trzy ekipy - w sumie 13 osob... Nigdy jeszcze nie bylo takiego przyrostu stanu jak wczoraj ;-)

Atakuja tynkarze, koncza murarze a dekarze juz wystartowali...

 

niezle zamieszanie :wink:

:o :o

Tynki i dekarze ? Duże ryzyko. Napisz jutro jak Twój dom przeszedł dzisiejszą burzę. O znowu grzmi, właśnie nadciąga druga tego dnia. U mnie wczoraj hydraulik skończył kanalizę i wodę. Okna będa za ok. 2 miesiące więc z elektrykiem czekam do zamknięcia domu. Nie odważyłem się robić elektryki w otwartym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj!

Jakie sa teraz orientacyjne ceny z metra za ulozenie glazury i terakoty?

wczoraj był u mnie glazurnik

jego cena za ułożenie m2 to 75 PLN za standard, czyli do 50 cm płytka, powyżej 100 PLN

 

a zajety jest bardzo?

mozesz podac na niego namiary? :roll:

W ksiazce jest tylko jeden polecany z pozytywnymi opiniami ale zarobiony...

 

dzieki za szybka reakcje

 

ja tez proszę o namiar :)

 

cena 75 pln to kosmos. dam 35 - 45 nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzytsałem z Kabe, ale porównać nie potrafie. System jak sytem-jak jeden to dobry. Gdzieś na forum znalazłem opinie wykonawców którzy chwalili sobie jakość tynków tej firmy-pisali również, że ostatni jakość się pogorszyła. Nie wiem bo osobiście nie kładłem :D , ale wykonawcy nie mieli uwag.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tynki KABE (silikatowe i mozaikowe) z mieszalni w Nadarzynie. jestem zadowolona, zadnych uwag. Całego systemu nie brałam. Kupowałam raczej tam gdzie taniej. Nie sadzę, aby akurat to miało wieksze znaczenie. najwazniejsza jest jakość sytropianu i jakość wykonania roboty.

 

 

Jesli chodzi o glazurę to płaciłam 50 zł/m2 (cena 40 zł/m2 jest moim zdaniem obecnie nieosiągalna). Glazurnik jest naprawde godny polecenia, dokładny, montuje sprzęty, baterie i doradza praktyczne rozwiązania. niestety czeka się na niego kilka miesięcy. Chętnym namiar podeslę na priv.

 

Pozdr.

 

PS. jeśli ktos ma do polecenia ekipę do ogrodzeń to bedę wdzięczna za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione fundamenty (ława do poziomu ziemi - a właściwie do poziomu zdjętego humusu, porządne zbrojenie, dalej mur fundamentowy z bloczków betonowych), jak na zdjęciu:

 

http://www.szelagowski.pl/budowa/fundament.jpg

 

jak zaizolować fundament?

pionowo: z obu stron, czy tylko z jednej; i czym?

poziomo: jedna, czy 2 warstwy?

 

i gdzie kupić niedrogo piach do zasypania fundamentów w okolicach Grodziska?

 

pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na brak perspektywy gazu ziemnego zdecydowaliśmy się na pompę ciepła - wersja z dolnym źródłem - pionowe kolektory. Pompa będzie ogrzewała ciepłe powietrze, które będzie nadmuchowo rozprowadzane po domu.

Poszukuję opinii użytkowników pomp ciepła - szczególnie w takiej jak moja wersji.

 

pozdrawiam,

 

Maciej Szelągowski

 

PS. mam taniego i solidnego człowieka z ładowarką - tylko 100 PLN/1h w okolicach Grodziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na brak perspektywy gazu ziemnego zdecydowaliśmy się na pompę ciepła - wersja z dolnym źródłem - pionowe kolektory. Pompa będzie ogrzewała ciepłe powietrze, które będzie nadmuchowo rozprowadzane po domu.

Poszukuję opinii użytkowników pomp ciepła - szczególnie w takiej jak moja wersji.

 

pozdrawiam,

 

Maciej Szelągowski

 

PS. mam taniego i solidnego człowieka z ładowarką - tylko 100 PLN/1h w okolicach Grodziska

witam

ja mam pompę i płaciłem za prąd 500zł/mc w taryfie budowlanej

w tych 500zł jest oświetlenie wykończeniówka ogrzewanie i ciepła woda.

w przyszłym sezonie będzie jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...