Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Włodek, jak tam ci idzie??

Mogłoby szybciej. Glazurnik właśnie przełożył termin wejścia do nas o kolejny tydzień - zaczyna mnie facet wkurzać. Nie mam stolarza do schodów. Historia niesamowita - nie mogliśmy się do niego dodzwonić i okazało się, że sie facet powiesił. Hydraulik jeszcze nie zainstalował piecam, a obiecywał już trzy razy. Po nocach dzwoni do mnie Solid bo sie alarm z tajemniczych przyczyn załącza i mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.

A tak poza tym to w porządku :D A co tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie były duże jak je sadziłaś i czy sypałaś jakąś specjalną ziemię czy tak po prostu do piachu

Małe, miały max. metr do czubka. I nie dawałam żadnej specjalnej ziemi, ale do piachu tez nie sadziłam, bo mamy żyzną ziemie na działce. Wody tylko wlaliśmy wiadro do dołka i tyle. A sadziliśmy późną jesienia, jak już skończył się okres wegetacji roślin (nie było liści na drzewach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia niesamowita - nie mogliśmy się do niego dodzwonić i okazało się, że sie facet powiesił. Hydraulik jeszcze nie zainstalował piecam, a obiecywał już trzy razy. Po nocach dzwoni do mnie Solid bo sie alarm z tajemniczych przyczyn załącza i mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.

A tak poza tym to w porządku :D A co tam u Ciebie?

 

:o Włodek, czy to chodzi o tego stolarza, do którego dałem ci namiar??

 

Powiedz w końcu na jaki piec się zdecydowałeś (czy gazowy?? czy LPG czy na co tam jeszcze??)...a i jaki zasobnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia niesamowita - nie mogliśmy się do niego dodzwonić i okazało się, że sie facet powiesił. Hydraulik jeszcze nie zainstalował piecam, a obiecywał już trzy razy. Po nocach dzwoni do mnie Solid bo sie alarm z tajemniczych przyczyn załącza i mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.

A tak poza tym to w porządku :D A co tam u Ciebie?

 

:o Włodek, czy to chodzi o tego stolarza, do którego dałem ci namiar??

 

Powiedz w końcu na jaki piec się zdecydowałeś (czy gazowy?? czy LPG czy na co tam jeszcze??)...a i jaki zasobnik??

Stolarz co sie powiesił to nie ten od Ciebie, o Twoim pisałem, że ma terminy po nowym roku.

Piec olejowy DeDietrich ze zintegrowanym 130l zasobnikiem tzw. lodówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg, a bardzo mnie ciekawi, jak układa Ci sie współpraca z ekipą JD?

Poza faktem, że trzeba ich poganiać - nie mam zastrzeżeń. Właśnie będą kończyć mi tynki zewnętrzne, potem będą robić płot, cokół, podbitkę, podjazdy, rozprowadzenie wody z rynien itp.

Ha ha ha!!!! A ile to myśmy sie nasłuchali, że "u tego dziwaka to ja już NIC nie będę robił, choćbym miał z głodu zdechnąć"!!!! A jednak robi... No to życze powodzenia, obyś miał więcej szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...