Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Walaciki, mam jeszcze pytanie dot. wycinki. Ktoś sprawdzał co rośnie u Was na działce? Mąż jak był w gminie to powiedzieli mu że nie nie mają żadnych naniesionych drzew. W sumie to mamy dużo wyrośniętych brzóz i sosen reszta to drobnica. Ale chyba tak czy siak to musimy wystąpić o zgodę, prawda?

 

Pozdrawiam,

BetaGreta

wycinania bez decyzji nie polecam, po co? kary sa ogromne,

ja jakbym maila brzozy i sosny to zostawilabym jak najwiecej :D

a wizytacja Pani z gminy byla, drzewa zostaly nawet policzone

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś szkółke drzew i krzewów?Tak był stosunek jakości i ceny by jak najbardziej korzystny.Tak do 100 km od W-wy,a jeśli jeszcze przywożą na działke to super.Zakup za kilka tys. zł.W bliskiej okolicy W-wy ceny są zabójcze i szukam czegoś dalej od W-wy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas robota wre, wczoraj na dzialce mielismy trzy ekipy - w sumie 13 osob... Nigdy jeszcze nie bylo takiego przyrostu stanu jak wczoraj ;-)

Atakuja tynkarze, koncza murarze a dekarze juz wystartowali...

 

niezle zamieszanie :wink:

:o :o

Tynki i dekarze ? Duże ryzyko. Napisz jutro jak Twój dom przeszedł dzisiejszą burzę. O znowu grzmi, właśnie nadciąga druga tego dnia. U mnie wczoraj hydraulik skończył kanalizę i wodę. Okna będa za ok. 2 miesiące więc z elektrykiem czekam do zamknięcia domu. Nie odważyłem się robić elektryki w otwartym domu.

 

jakos przetrwal

gwoli scislosci tynkarze atakowali wtedy na parterze (kladli druga warstwe) a dekarze zdazyli juz polowe dachu opapowac a pod papa prawie caly dach byl zadeskowany...

deszczu sporo przecieklo na poddasze i nieco tylko na parter i nie bylo zadnych strat poza kilkoma kaluzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś szkółke drzew i krzewów?Tak był stosunek jakości i ceny by jak najbardziej korzystny.Tak do 100 km od W-wy,a jeśli jeszcze przywożą na działke to super.Zakup za kilka tys. zł.W bliskiej okolicy W-wy ceny są zabójcze i szukam czegoś dalej od W-wy.

 

A dlaczego aż 100 km od Warszawy :o , blizej też są uczciwi ludzie :lol:

Polecam gorąco szkółkę/producenta w Józefinie (przy trasie katowickiej) to jest od nadarzyna z 8 km w kierunku na południe ceny super asortyment też i towar swiezy wszystko w zasadzie się przyjmuje. Dziewczyny z naszej grupy, bliżej mieszkające tego miejsca moze będą miały namiar telefoniczny :roll: :wink: . Jadąc od Warszawy trasą katowicką po przejechaniu Żabiej Woli trzeba skręcić tuż za śmiesznym małym wiaduktem w prawo a potem na wiadukcie w lewo i po lewej stronie na tyłach szkoły jest właśnie ta szkółka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś szkółke drzew i krzewów?Tak był stosunek jakości i ceny by jak najbardziej korzystny.Tak do 100 km od W-wy,a jeśli jeszcze przywożą na działke to super.Zakup za kilka tys. zł.W bliskiej okolicy W-wy ceny są zabójcze i szukam czegoś dalej od W-wy.

 

A dlaczego aż 100 km od Warszawy :o , blizej też są uczciwi ludzie :lol:

Polecam gorąco szkółkę/producenta w Józefinie (przy trasie katowickiej) to jest od nadarzyna z 8 km w kierunku na południe ceny super asortyment też i towar swiezy wszystko w zasadzie się przyjmuje. Dziewczyny z naszej grupy, bliżej mieszkające tego miejsca moze będą miały namiar telefoniczny :roll: :wink: . Jadąc od Warszawy trasą katowicką po przejechaniu Żabiej Woli trzeba skręcić tuż za śmiesznym małym wiaduktem w prawo a potem na wiadukcie w lewo i po lewej stronie na tyłach szkoły jest właśnie ta szkółka

http://www.jozefinaszkolka.pl/kontakt.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Iza że teraz szalejesz z otoczeniem :lol: , no i jak zawsze jestes doskonale poinformowana :wink: .

 

Mam pytanie z innej branzy co to sie dzieje ostatnio z przeproszeniem z oczyszczalnia w Nadarzynie. Jakieś kataklizmy ja nawiedzaja a to 3 tygodnie temu ktoś wytrół dobroczynne bakterie poprzez wlanie czegos do kanalizacji a teraz znowu cos nie tak. Słyszalem że za duża jest ilość domów podłączona i po prostu ma zbyt małą wydajnośc. A ja sie tak cieszylem ze może w koncu nas podłączą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakąś szkółke drzew i krzewów?Tak był stosunek jakości i ceny by jak najbardziej korzystny.Tak do 100 km od W-wy,a jeśli jeszcze przywożą na działke to super.Zakup za kilka tys. zł.W bliskiej okolicy W-wy ceny są zabójcze i szukam czegoś dalej od W-wy.

 

Witam

 

Powiedz co konkretniej potrzebujesz? Iglaki? Byliny? Krzewy?

 

Importuje rośliny z holandii, i zaopatrujemy centra ogrodnicze - moze moge pomóc.

 

Napisz na priv. Lub zapraszam na Giełde Bronisze Hala Kwiatowa Box 100C

Firma AGAWA.

 

punias

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może polecić sensownych od ogrodzenia- zwykła podmurówka i siatka ocynkowana

 

i kogoś od bram- jakieś solidne ale cenowo nie zabójcze dla kieszeni

 

ostatnie wyceny mnie powaliły

 

a macie głównie przesuwne czy otwierane bramy, z automatem czy bez- jak się sprawują

 

dzięki

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

Jak się cieszę, że znalazłam tę grupę :) właśnie zaczęliśmy budowę w Strzeniówce.Rosną mury piwnicy.

Właśnie szukam stropów. Wiadomo, każdy zachwala, ze jego są naj, naj, a ja mam wątpliwości, ech.

Jeśli potrzebujecie koparkę, mam namiary na rozsądnego człowieka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...