Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oddam pokruszone cegły - z porotermu, do utrwardzenia podjazdu etc.

mam ok 1.5m3, trzeba mieć własny transport

 

Cześć, ja bym pisał na te cegiełki. Transport mam, tylko powiedz gdzie i kiedy. ( najlepiej pasuje mi weekend). Ja buduję w OPYPACH, obok Ul. Nadarzyńskiej.

Dzięki. Podaję namiar na Siebie oprócz Priva. GG 6328851. POZDRAWIAM. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje miejscsa gdzie mozna wynająć barak socjalny na budowę. Na razie znalazłem w grodzisku za 650 zł/m. Znajdę coś tańszego w okolicy?

 

plac w Strzeniówce gdzie zawsze stoją baraki jest pusty niestety :roll:

 

Przejezdzalem w niedziele i byl jakis barak do wynajecia.

Plac jest kolo skladu budowlanego i zakretu 90 stopni nie sposob nie zauwazyc :-)

 

pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam pokruszone cegły - z porotermu, do utrwardzenia podjazdu etc.

mam ok 1.5m3, trzeba mieć własny transport

 

Cześć, ja bym pisał na te cegiełki. Transport mam, tylko powiedz gdzie i kiedy. ( najlepiej pasuje mi weekend). Ja buduję w OPYPACH, obok Ul. Nadarzyńskiej.

Dzięki. Podaję namiar na Siebie oprócz Priva. GG 6328851. POZDRAWIAM. THX

 

ok dałem namiary na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni budujacy się... :D

Poszukuje miejscsa gdzie mozna wynająć barak socjalny na budowę. Na razie znalazłem w grodzisku za 650 zł/m. Znajdę coś tańszego w okolicy?

 

plac w Strzeniówce gdzie zawsze stoją baraki jest pusty niestety :roll:

 

kurde, szukałem tego placu i nic. Masz jakis namiar na Pana?

 

Jak stoją baraki to jest i numer telefonu będę dzisiaj przejeżdżać to zobaczę czy coś wisi :D

 

Plac znajduje się w Strzeniówce - jadą od Nadarzyna kierunek na Pruszków jedziesz caly czas prost , mijasz mostek , łuk w prawo a następnie jest zakręt ze skrzyżowaniem na którym jest po prawej stronie hurtownia budowlana a na przeciwko niej jest łączka na ktorej zwykle są baraki :D ( nie wiem czy mam dar do tłumaczenia :roll: ale może dzięki temu będzie Ci łatwiej namierzyć to miejsce :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witalski,

powiedzcie proszę, jaki środek kupić na zabezpieczenie odeskowanych lukarn, zanim zacznę robić ich ocieplenie. Mam zamiar jutro z rana zakupić jakiś siuwax i pomalowac lub popsikać ( jeżeli będzie on w sprayu ) te dechy w lukarnach.

Druga sprawa to sam materiał do ocieplenia. Jaki styropian, jakiej grubości. Czy bawić się w jakieś nowe "CIEPŁE KROPKI", czy kupić zwykły zakładkowy czy jeszcze jakiś inny. Jeżeli macie jakieś doświadczenia, proszę o radę. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o pomoc proszę.

Szukam czapek zwanych też daszkami na murek ogrodzeniowy. Betoniarnia w Kaniach i skład galanterii betonowej w Grodzisku mają takie 40x27 cm po 25 zł/szt a producent takich wyrobów w Kozerkach ma 50x27 cm po 37,50 zł/szt. To jakaś paranoja żeby kawałek betonu tyle kosztował. Czy ktoś z Was widział takie daszki vel czapki w naszej okolicy (Sawina odpada - sprawdziłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to sam materiał do ocieplenia. Jaki styropian, jakiej grubości. Czy bawić się w jakieś nowe "CIEPŁE KROPKI", czy kupić zwykły zakładkowy czy jeszcze jakiś inny. Jeżeli macie jakieś doświadczenia, proszę o radę. THX

 

Na kropki nie patrz, to tylko marketing (sposób na odróżnienie produktu konkretnej firmy). Raczej należy zwracać uwagę na parametr lambda, choć większość styropianów (pomijając drogie wyjątki) mają teoretycznie tą samą przenikalność. Także moim zdaniem kup zwykły przyzwoitej marki styropian w dobrej cenie, najlepiej z frezem lub dwa razy cieńszy i dać podwójnie na zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź Wodan w piasecznie - bez problemu dowożą do Grodziska.

Sprawdzałem ceny w Grodzisku na składach budowlanych i to jest dramat. Stal zbrojeniowa - w grodzisku 4100 zł/t, w Odmecie k Pruszkowa 3000 zł, Płyta OSB 3 12mm w grodzisku 70 zł, w Bricomanie na Modlińskiej w Warszawie 40 zł. Nie wiem skąd oni mają te ceny. Nie wiem kto tam kupuje. Mi się nawet nie chce z nimi targować. Panu od płyt OSB zaproponowałem tylko że mu sprzedam płyty za 50 zł/szt. Zdenerwował się. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuje pilnie hydraulika do rozłożenia kanalizacji pod chudziakiem

 

może ktos mnie poratuje

 

pozdr

 

Tomek

 

 

Dziekuje za podane kontakty zaraz dzwonie

 

mam jescze jedna prośbe poszukuje ekipy do skończenia domu ..

 

mam prawie stan zero tzn brakuje hydrauliki i chudziaka ...

 

maja ekipa zabrała sprzet i nie odbierają telefonu :(

 

nigdy bym sie nie spodziewał ...

 

 

naprawde to jest nierówna walka !

 

bardzo chciałbym mieć do zimy stan surowy otwary

 

help me

 

pozdr

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawdziwą przyjemnością pragnę przedstawić szanownej grupie obecny stan naszego domku :D

przyznam szczerze, ze juz miałam chwile zwątpienia czy kiedykolwiek dojdziemy do tego stanu. Teraz przed nami poddasze jako nastepny krok, a potem nalowanie, glazury i inne takie "drobiazgi" :lol:

 

widok od tyłu

http://agnieszkajk.wrzuta.pl/img/middle/xcdy0RQ7NS/dom_w_rodo_ocieplony_taras.jpg

przód

http://agnieszkajk.wrzuta.pl/img/middle/qpmqPyugO7/dom_w_rodo_ocieplony_2.jpg

http://agnieszkajk.wrzuta.pl/img/middle/mPWaK7XY1p/dom_w_rodo_ocieplony1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...