Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Senser - 2 szt. (o 16:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00)

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 3 szt.

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt.

Tommi - 2 szt. chyba

Włodek - 4 szt.

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

Stan na 16 września (godzina 10:40):

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00)

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 3 szt.

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 2 szt. chyba

Włodek - 4 szt.

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 35 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawa, co o nas mówił.

 

Mówił o Was w pozytywach:

- tam to właściciel raz na tydzień się pojawia,

- tam to terriwę taką zrobiliśmy a nie jakiegoś akermana,

- tam to pustaki systemowe, jednowarstwowo - lepsza robota,

- tam to pompa ciepła, może i Pan tak zrobi, itd.

na koniec był jednak mocno wkurzony bo podobno mu nie płaciliście.

Dobrze wiedział, o co chodzi i byl uprzedzony, że jeśli nie dotrzyma terminu prac, to my nie dotrzymamy terminu z płaceniem. To jest chyba oczywiste i bezczelnością jest to jego "wkurzenie". Może miec pretensje sam do siebie, bo poślizg miał MIESIĘCZNY!

 

A na moje ostatnie uwagi, że podobno spartolił robotę odpowiadał, że po zakończonych pracach nie zgłaszaliście zastrzeżeń, a teraz to możecie pisać cokolwiek.
Tak mówi? NIE ZGŁASZALIŚMY ZASTRZEŻEN??? A to .... !!!! Nawet "kierownikowi budowy" kazaliśmy wpisać do dziennika budowy, jakie są wady, i miał kazać JD je poprawić! Już przy szmbie była taka awantura, że myślałam, że mąż go zaciuka! A przy ostatecznym rozliczeniu To już nie wiedziałam, kto kogo. A to, że możemy sobie teraz pisać, to też bezczelność, bo to, co zrobili, jest dowodem moich słów. Niczego nie wymyślam, można się na własne oczy przekonać o fachowości tej ekipy. Tak na marginesie - naprawdę zaczynam podejrzewać, że ci panowie to jest banda oszystów, którzy nie mają pojęcia o niczym, a już napewno nie o budowaniu. Jak ktoś, kto twierdzi, że jest z zawodu hydraulikiem, może spartaczyć najbardziej właśnie hydrauliczne prace? I to w taki sposób? A kierownik budowy - czy może nie wiedzieć, w jakim urzędzie załatwia się sprawy budowalne (nie wie, czy gmina, czy powiat, już nie mówiąc o tym, żeby wiedział, gdzie dane jednostki urzędu się znajdują, na jakich ulicach???), albo czy może nie znać przepisów budowlanych, i to takich podstawowych? Szkoda mi słów, naprawdę.

Magdzia, napisałem na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00)

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 3 szt. (o 15:00, w tym jedno dziecko ale malutkie wiec zadnego jedzonka nie potrzebuje)

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 2 szt. chyba

Włodek - 4 szt.

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 35 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00)

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 3 szt. (o 15:00, w tym jedno dziecko ale malutkie wiec zadnego jedzonka nie potrzebuje)

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 2 szt. chyba

Włodek - 4 szt. (o 15:00) w tym dwie córeczki - 7 miesięcy i 4,5 roku

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 35 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio miałem trochę nieprzyjemnych doświadczeń ze służba zdrowia mam prośbe o podzielenie się namiarami na lekarzy pierwszego kontaktu z trasy żyrardów -pruszków - warszawa, do których nie trzeba chodzic prywatnie i nie oszczędzają na skierowaniech do specjalistów spoza ich placówki. Rozumiem, ze to forum budowlane ale tego typu informacje moga być bardzo przydatne dla odwiedzających ten watek.

 

Rozumiem że pielęgniarki i lekarze zarabiaja na państwowych posadach mało, ale jak patrze na te składki które odprowadzam co miesiąc na słuzbe zdrowia to pyta: co do .... dzieje sie z tą kasą? Może powinno to jednak zbankrutowac i zacząc działać na zasadach rynkowych?

 

Zdrufka i smacznego życzę wszystkim forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem sie pochwalic...

Zauwazylem, ze ostatnio niezle mi sie z zona wspolpracuje co do dobierania elementow. Co az dziwi, bo spodziewalem sie (takie byly kiedys zwiastuny), ze latwo nie bedzie, jak to z kobieta.

I tak naprzykład przywoze probki fugi i pare plytek i raz dwa fugi wybrane w 3 minuty. Ba nawet sprawdzalismy, czy bedzie ok w swietle dziennym i sztucznym :-).

Drugi przyklad, wzialem probke listew do drzwi od stolarza, przymierzylem szersza (pstryk), wezsza (pstryk), nad i rowno z cokolem (pstryk). Pokazalem zoneczce i od razu mialem odpowiedz.

Trzeci przyklad, przywiozlem listwy wykonczeniowe do terakoty i glazury, zarowno mosiadz jak i plastik. Nie zdarzylem kawy zaparzyc i sru juz decyzja podjeta.

I tak dalej, np. kibelki, brodzik, kabina..... No powiem Wam, ze jestem w szoku. Naprawde czuje, ze zona to potrafi pomoc...

To juz majster jest gorszy. Zaczyna rzucac klody pod nogi. Za duzo roboty nabral i zaczyna sie chlopak gubic.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godul

Jakby to bylo mozliwe, to zaprawde powiadam Ci... biore te kase i sam sie lecze. Bo i tak i tak sie lecze, a do Panstwowych to tylko do pediatry (bo naprawde dobra specjalistka) i chirurga (bo Ciotka co zawsze da L4). Reszta nadaje sie do wypisywania skierowan, co tez czynia.

Troche roznych zdrowotnych historii w swoim zyciu ostatnio przechodze i wszystko k...wa prywatnie. Bo jak idziesz 'normalnie' to albo widac, ze nic Ci nie pomoga, bo nie zaplacone lub po prostu nie wiedza.

Ale to jest problem calego kraju nie tylko naszego regionu...

 

Ubolewajac

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...