Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

:D miałam na myśli raczej coś w stylu"szybko i na miejscu" - czyli w okolicy Warszawy a konkretnie zachodniej :lol:

 

W centrach handlowych są takie punkty co robią tablice (np. w Reducie).

 

Tak ale za ile ? :-?

 

Nie wiem. Pytanie było gdzie a nie za ile :wink: .

Zamówiłam kiedyś na Allegro taką tanią tabliczkę za kilkanaście złotych i dostałam miniaturową jednostronnie zafoliowaną tekturkę. Nadawała się w sam raz na czas budowy do przybicia na paliku. Teraz, na prawdziwą bramę, mam porządną, dużą, metalową tablicę. Zamawiałam w Jankach, punkt szewc i takie tam, w kompleksie Reala, koszt 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ludziska

 

szukam ludzi do pracy do wykańczania domu. Mogę być miejscowi z naszych okolic. Najlepiej dwóch. Mają być pomocnikami mojego ojca, pracować pod jego czujnym okiem.

Może ktos słyszał o jakiś dwóch sprawnych chłopakach, którzy nie boją sie pracy, są sprawni i chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska

 

szukam ludzi do pracy do wykańczania domu. Mogę być miejscowi z naszych okolic. Najlepiej dwóch. Mają być pomocnikami mojego ojca, pracować pod jego czujnym okiem.

Może ktos słyszał o jakiś dwóch sprawnych chłopakach, którzy nie boją sie pracy, są sprawni i chętni?

 

Ale sie Wszyscy przejeli :-? :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska

 

szukam ludzi do pracy do wykańczania domu. Mogę być miejscowi z naszych okolic. Najlepiej dwóch. Mają być pomocnikami mojego ojca, pracować pod jego czujnym okiem.

Może ktos słyszał o jakiś dwóch sprawnych chłopakach, którzy nie boją sie pracy, są sprawni i chętni?

 

Dwaj bracia zajmują się wykończeniówką. Kontakt za pośrednictwem majstra

(Władysław Skalak). który mi ich polecał ale dla mnie jeszcze za wcześnie.

Tel. majstra 781 946 432. Majster postawił mi dom w tym roku w Kadach a ci chłopcy zrobili ocieplenie stropu. Majster jest z pod Tarnowa i bracia chyba też. Spali na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wreszcie mieszkam.....troche w proszku ale już mieszkam. Duzo pracy ale radość tez ogromna :)

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/563d3daebf29e117cacc0407eb9e70f8,10,19,0.jpg

http://foto0.m.onet.pl/_m/a8e5dc4a3eba0f09ee9e2dd038ae9318,10,19,0.jpg

http://foto0.m.onet.pl/_m/55fda4baf2cc8647b2676856be70fbb0,10,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/a072b297dc5b9b34ec93c0fd3f4e5491,10,19,0.jpg

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysek12 Gratulacje !!!!!

 

Przyznam się że nie wierzylem ze uda Wam sie wprowadzic w tym roku :o

 

Niestety wydaje sie ze sam zostalem w bylej grupie bez dachu :-? . Ilosc pecha i nietrafionych ekip w tym roku przerosla moje najsmielsze oczekiwania :evil:

Teraz musze sie zastanowic co zrobic z tynkami wewn. Ekipa miala byc 3 osobowa, robili 4 domy po kolei wzdluz ulicy nikt nie narzekal. Jak przyszli do mnie to 2 tygodnie poslizgu, pracuje od 4 tygodni tylko 2 bo jeden zlapal zapalenie oskrzeli i nie moze wydobrzec, do tej pory zrobili jakies 250 m2 i to tak sobie a do zrobienia zostal caly parter i pol pietra no i 25 dni do wejscia glazurnika. AAAAAAA chyba zostalo mi brac tynki maszynowe gipsowe a ekipie podziekowac.

 

pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich w grupie. Budujemy we wsi Boża Wola, gmina Baranów, powiat grodziski. Dziś 18 dzień odkąd ekipa weszła na działkę - zalewanie nadproży, w sobotę zalewamy strop - oczywiście o ile wcześniej niebo nie zaleje nas...

stawiamy dom na modrzewiowej znany wcześniej jako upb-220 z pracowni pawła boducha.

 

mam pytanie do osób z powiatu grodziskiego - czy ktoś z was robił przydomową oczyszalnię ścieków? - siedzę od kilku tygodni w necie i czytam czytam... i głowa mi puchnie od nadmiaru informacji i najgorsze jest to że w dodatku nijak mi sie pokrywa to co czytam z tym co mi w urzędach mówią... większość forumowiczów pisze że wystarczy do starostwa wysłać zgłoszenie - jaka oczyszczalnia, załączyć schematy, certyfikaty itp. od producenta, mapkę z wrysowaną oczyszczalnią i jeśli po 30 dniach starostwo nic nie przyśle to można instalować - nawet jeśli w pozwoleniu bylo szambo (u nas jest). w starostwie mężowi powiedzieli że musimy na specjalnym wniosku o pozwolenie złożyć projekt zamienny a z kolei w gminie nam powiedziano że wogóle nie ma mowy o oczyszczalni bo w naszej ulicy będzie robiona kanalizacja (ale kiedy - to już gmina nie jest w stanie określić...)

 

do tego wlaśnie przeczytałam zlinkowany przez kogoś na forum o poś-ach artykuł w portalu abc.pl taki pełen informacji prawno-formalnych że na oczyszczalnię nie trzeba żadnego pozwolenia... więc czy urzędnicy to robią z niewiedzy, złośliwości czy niechęci do innych niż znane im rzeczy?

 

pozdrawiam,

karolina

 

ps. zonzi - aby nie było ci samotnie mogę się do grupy bezdachowców przyłączyć - choć mam nadzieję (wg zapowiedzi naszego majstra) że jeszcze tylko na 3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

została mi z budowy calutka nierozpakowana paleta cementu 32,5 II

wiadomo, że cement ma tylko dwa miesiące ważności (został chyba miesiąc) i nie zanosi się na to, żebyśmy go teraz porzebowali dlatego chętnie odsprzedam taniej niż kupowałem

 

myślę, że cena 400zł za tonę jest niższa niż w jakimkolwiek supermarkecie czy hurtowni (w hurtowniach słyszałem ceny nawet 580!)

 

sprzedam całość lub tylko część- ile kto potrzebuje

 

transport do uzgodnienia- w ostateczności mogę przewieźć na trzy kursy samochodem lub przyczepke wyporzyczyć...

 

zachęcam! telefony: 668 997 604 lub 662 611 466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysku gratulacje!! My też sie przymierzamy powoli. Jeszcze tylko budowlańcy zrobią poprawki.... Zbudowaliśmy w 11 m-cy. jeszcze nie mogę uwierzyć w to, że juz mam wymarzony dom..

A tak z innej beczki, to może ktos zna i może polecić stolarza do poprawek, bo jak zobaczyłam swoje drzwi i FUTRYNY to mi się na płacz zebrało. Majstry chyba na moich drzwiach uczyły sie osadzać drzwi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorka...jak zobaczyłam swoje drzwi wewnętrzne tez mi sie chciało wyc. POL-SKONE nie polecam. Odradzam. Fuszerki na całych długosciach. Te za 300 nie róznią sie od tych za 900 (mówie o skrzydłach). Powstawiali zamki na odwrót, trefne wykonczenia listw do ościeżnic, jedna wielka KUPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygmor - czyli to nie my a w Nieporęcie mają dobrze :),

a powiedz mi gosiu (leolab) co składałaś do starostwa? i czy nie było problemów? a od razu miałaś oczyszczalnię w pozwoleniu czy też najpierw szambo? u nas najbardziej w poprzek jakiś urzędnik w gminie stanął - jak tylko usłyszał Boża Wola powiedział żebyśmy wogóle sobie odpuścili oczyszczalnię... a my w PZP doczytaliśmy się że można robić POś jeśli działka ma min.2000m. czyli jest nadzieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...