Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam, jak już pisałam kończymy budowę i rozstaliśmy się z ekipą budowlaną. W związku z tym mam do sprzedania niedrogo barak, w którym budowlancy mieszkali od stycznia do teraz. Barak na pierwszy rzut oka paskudnie wygląda, ale jest ocieplony, nie przecieka, w środku ma założone światło, kilka pryczy, stolik. Majstry mieszkały ogrzewając sie dwoma grzejnikami i przeżyły w zdrowiu do teraz. Pewnie ze względu na wygląd nikt do baraku włamywać się nie próbował :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

czy mozecie mi polecic jakis sprawdzony sklad kostki brukowej w okolicy. A moze ktos tez planuje w najblizszym czasie ukladanie takowej i wspolnie zrobilibnysmy zakup kontrolowany. :lol:

No i kogos sprytnego od ulozenia tez szukam. Najlepiej jak najszybciej.

 

My poki co zrezygnowalismy z przeprowadzania sie na zime, ale nie dlatego ze sie nie wyrobimy, bo jakbysmy sie zaparli to bysmy zdarzyli, ale chcemy sie przeprowadzic na wiosne, jak wsyzstko bedzie kwitlo i bedzie ladnie:)

Poki co zamawiam ogrodzenie (niestety z dwoch stron betonowe a'la paiskowiec) a od przodu podmorowka betonowa a na gorze stachetki drewniane.

Szukamy tez kogos od balustrad. Gdyby ktos mial kogoś sensownego do polecenia to ja chetnie skorzystam. Balustrady jakies takie metalowe, ale tez nie mam pomyslu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kargulena my od razu mieliśmy oczyszczalnię, ale Pani nie bardzo widziala "jak to się je", bo twierdziła, że min 30 metrów od stuni musi byc umieszczona.... tylko, że my mamy wodę miejską ... ale poza tym to nie było problemu :)

wogóle to dziwię się, że gdzieś robią problemy....w końcu taka oczyszczalnia to ekologia.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie z dostawców internetu w Jaktorowie??? Oprócz TP SA.

Sylwia

polecić to nie polece bo nie testowałem żadnej z dwóch firm oferujących dostęp radiowy - tylko taki pozostaje.

Jeden z nich w umowie zastrzega sobie prawo zablokowania sygnału w przypadku korzystania z programów P2P (emule, torent, DC+) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś z Was posiada i może pożyczyć rusztowania nawet w niewielkiej ilości, nie ważne czy WARSZAWSKIE czy POZNAŃSKIE czy jeszcze jakieś inne.

Potrzebujemy na około tydzień do jednej ściany,. Moja ekipa niestety nie posiada a wspaniałe chłopy i szkoda by tracić terminu - od środy zaczynają Nam ocieplać ściany z zewnątrz. Samochód i przyczepkę mam, mogę podjechać, nawet późno jak ktoś takie godziny preferuje. Będziemy wdzięczni za kontakt i odpowiedź.

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu każdy sobie i osobie :lol:

więc ja też :p :p :p

 

tabliczkę kupiłam - drogą i brzydką, w gminie nie mieli ale dali namiary

 

okna z roletami po wielkich trudach znalazłam - za 4tygodnie będę je miała a jak się sprawdzą zobaczymy

 

... i teraz pytania do forumowiczów:

 

pierwsze to: Czy ktoś zna drzwi zewnętrzne Dorn?

 

 

a drugie: CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB NA ZEW-T :evil: :evil: :evil: :evil:

 

delikatnie mówiąc krzyżują mi plany i przez ich opieszałość moje dziecię, które chce się już niedługo urodzić nie będzie miało łóżeczka we własnym kącie :cry:

 

termin mieli na wiosnę a teraz mi jeszcze o trzech miesiącach czekania mówią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś z Was posiada i może pożyczyć rusztowania nawet w niewielkiej ilości, nie ważne czy WARSZAWSKIE czy POZNAŃSKIE czy jeszcze jakieś inne.

Potrzebujemy na około tydzień do jednej ściany,. Moja ekipa niestety nie posiada a wspaniałe chłopy i szkoda by tracić terminu - od środy zaczynają Nam ocieplać ściany z zewnątrz. Samochód i przyczepkę mam, mogę podjechać, nawet późno jak ktoś takie godziny preferuje. Będziemy wdzięczni za kontakt i odpowiedź.

THX

 

zadzwoń do wypożyczalni w Grodziskuul. Królewska 18 022 734 03 36 to nie jest droga impreza :D (osobiście nie posiadam :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a drugie: CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB NA ZEW-T :evil: :evil: :evil: :evil:

 

delikatnie mówiąc krzyżują mi plany i przez ich opieszałość moje dziecię, które chce się już niedługo urodzić nie będzie miało łóżeczka we własnym kącie :cry:

 

termin mieli na wiosnę a teraz mi jeszcze o trzech miesiącach czekania mówią :(

 

też mi przesunęli termin przylączenia o pół roku bo w ciągu 3 miesięcy nie dostarczyłam prawomocnego pozwolenia na budowę :evil: a niby skąd miałam je wytrzasnąć :roll: umowa podpisana z ZEW w styczniu pozwolenie w połowie kwietnia MASAKRA (i jeszcze ani jednym słowem nie wspominaja o terminie w umowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

okna z roletami po wielkich trudach znalazłam - za 4tygodnie będę je miała a jak się sprawdzą zobaczymy

 

1. Jeśli z napędem elektrycznym to w świetle tego co napisałaś poniżej lepiej odłożyć montaż rolet do czasu zrobienia instalacji elektrycznej w domu.

2. Wczoraj się dowiedziałem od ekipiy ociepleniowo-elewacyjnej, że rolety (a w zasadzie prowadnice rolet) powinno się montowac po parapetach. Mam prowadnice trochę z długie i albo trzeba je zdemontować i skrócić albo wycinać otwory w parapetach.

 

a drugie: CZY JEST JAKIŚ SPOSÓB NA ZEW-T :evil: :evil: :evil: :evil:

 

delikatnie mówiąc krzyżują mi plany i przez ich opieszałość moje dziecię, które chce się już niedługo urodzić nie będzie miało łóżeczka we własnym kącie :cry:

 

termin mieli na wiosnę a teraz mi jeszcze o trzech miesiącach czekania mówią :(

 

Jedyny efektywny sposób to kasa + odpowiednia osoba. U mnie RBtka miała być za trzy miesiące a była po 10 dniach. Teraz prąd z RBtki po przez skrzynkę elektryczną w ogrodzeniu dociera do wszystkich obwodów w domu. Jest to rozwiązanie tymczasowe bo znowu kasa + odpowiednia osoba = kabel podpięty do linii nn (jest już położony od w/w skrzynki do słupa energetycznego nn), "zalicznikowanie", papiery i taryfa mieszkaniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy tez kogos od balustrad. Gdyby ktos mial kogoś sensownego do polecenia to ja chetnie skorzystam. Balustrady jakies takie metalowe, ale tez nie mam pomyslu.

pozdrawiam

 

Kowal z Mszczonowa p. Dłużniak tel. 693 244 120.

Niestety w tym roku przechodzi na emeryturę i nasze zlecenie jest jego przedostatnim. Zakład jest zapisany na jego żonę a pracę przejmuje jego syn, niestety jest bardziej pazerny od ojca. Wtrącił się do naszych negocjacji cenowych z ojcem i zapłacimy parę tysięcy więcej za ogodzenie i bramę z furtkami. Nas balustrady nie interesują ale widzieliśmy je w jego katalogach.

Sam przyjeżdża na teren budowy przed przyjęciem zlecenia i po przyjęciu zlecenia aby zrobić pomiary. Mam nadzieję, że jego syn też będzie tak robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zaczynam zbierać namiary na różne ekipy w naszym rejonie. Przede wszystkim szukam ekipy od fundamentów. Pewnie już teraz trzeba się umawiać żeby ruszyć na wiosnę? A jakie ceny są w naszych okolicach?

Jeśli macie też kogoś od dachów płaskich to też chętnie wezmę namiary.

I oczywiście potrzebuję też kontakt na fachowców od podłóg drewnianych i glazurnika.

Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczna.

 

Pozdrawiam,

BetaGreta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...