Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Sprawdź ile kosztuje wykonanie alarmu przez firmę ochroniarską.

U mnie zaoferował się Solid, jak im powiedziałem, że mam elektryka (p. Rybkowski), który na podstawie ich projektu zrobi mi "odrutowanie" to dali za tę czynność z materiałem taką cenę (800 PLN), że p. Rybkowski nie był w stanie jej przebić.

 

Witam,

 

co do firmy ochroniarskiej to zaoferowały się u mnie dwie: Solid i Juwentus. Zastanawiam się którą wybrać bo z tego co widzę to u mnie połowa sąsiadów ma Solid a połowa Juwentus i każdy chwali swojego :-?

 

Może macie jakieś doświadczenia z tymi firmami - lepsze lub gorsze, które pomogły by mi podjąć decyzję?

 

Z góry dzięki

 

Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chcę rozpocząć budowę na początku roku a dogadana ekipa zaczyna coś kręcić.

Ponieważ nie chciałbym zostać na lodzie, proszę Was o polecenie sprawdzonych ekip które budowały Wam domy.

 

Szukam również kierownika, na miejscu, w okolicach Grodziska, ale takiego, którego kompetencje przekraczają podpisanie dziennika budowy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę rozpocząć budowę na początku roku...

Hej Mazylek, my też zaczynamy na wiosnę, też pod Grodziskiem :) , przyłącz się do grupy zaczynającej na wiosnę 2009 - fajne ludki tam są. :D

Ekipę mamy i kierbuda też, ale polecić mogę dopiero jak skończymy budowę. :wink:

 

 

Ooo a dlaczego mnie tam jeszcze nie ma? :wink: :D Idę szukać :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mazylek, my też zaczynamy na wiosnę, też pod Grodziskiem :) , przyłącz się do grupy zaczynającej na wiosnę 2009 - fajne ludki tam są. :D

Ekipę mamy i kierbuda też, ale polecić mogę dopiero jak skończymy budowę. :wink:

 

dzieki :D

na razie szukam wykonawców

na grupy wsparcia przyjdzie czas

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mazylek i Dobrobszka !

W tym roku w Kadach duże ożywienie budowlane a teraz widzę, że i przyszłym będzie się działo. Mogę polecić ekipę Waldemara Radzanowskiego (tel. 660 186 003), który kończy mi dom po poprzedniej ekipie. Nie mogę polecić kierownika, nie dopilnował poprzedniej ekipy a to mnie teraz dodatkowo kosztuje. Polecam Wam też korzystanie z usług składu budowlanego Bud-Rem Serwis i sąsiadującego z nim składu stali Maglex - ul. Staszica w Milanówku, którą się jedzie do Kad. Z tymi dwoma składami jak i ze składem drewna Janusza Chojnackiego w Kozerach bardzo dobrze mi się budowało. Szybko realizowali zamówienia telefoniczne zgłaszane mi przez majstra w ciągu tygodnia a ja je płaciłem w soboty. Wszystkie ceny z dowozem i rabatem. Beton (i pompę jak trzeba) brałem z firmy Kasob II w Kozerach (ten sam wjazd co do składu drewna) z odroczoną płatnością - zwykle do soboty.

 

W przyszłym tygodniu będę na urlopie budowlanym tzn często będę na budowie. Jak chcecie to wpadnijcie, ul. Środkowa róg Podwiejskiej.

 

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, mam pytanie-prośbę: Czy ktoś może mi podać namiary na zakład gazowniczy w naszym/moim rejonie (nie wiem, jak duży obszar przypada na jedną gazownię...). Mamy działkę w gminie Radziejowice, powiat żyrardowski. Nigdzie w necie nie ma informacji :/ W pon.zadzwonię do gminy, ale jeśli ktoś już przetarł szlaki to będę wdzięczna. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mazylek i Dobrobszka !

W tym roku w Kadach duże ożywienie budowlane a teraz widzę, że i przyszłym będzie się działo. Mogę polecić ekipę Waldemara Radzanowskiego (tel. 660 186 003), który kończy mi dom po poprzedniej ekipie. Nie mogę polecić kierownika, nie dopilnował poprzedniej ekipy a to mnie teraz dodatkowo kosztuje. Polecam Wam też korzystanie z usług składu budowlanego Bud-Rem Serwis i sąsiadującego z nim składu stali Maglex - ul. Staszica w Milanówku, którą się jedzie do Kad. Z tymi dwoma składami jak i ze składem drewna Janusza Chojnackiego w Kozerach bardzo dobrze mi się budowało. Szybko realizowali zamówienia telefoniczne zgłaszane mi przez majstra w ciągu tygodnia a ja je płaciłem w soboty. Wszystkie ceny z dowozem i rabatem. Beton (i pompę jak trzeba) brałem z firmy Kasob II w Kozerach (ten sam wjazd co do składu drewna) z odroczoną płatnością - zwykle do soboty.

 

W przyszłym tygodniu będę na urlopie budowlanym tzn często będę na budowie. Jak chcecie to wpadnijcie, ul. Środkowa róg Podwiejskiej.

 

Pozdrawiam, Paweł.

 

 

Cześć Psed :D :D

 

Czuję,że będziesz skarbnicą wiedzy lokalnych kontaktów .Jak mi się uda wygrzebać z przeziębienia to chętnie wpadnę.My ekipę do budowy domu już znaleźliśmy - będziemy mieć z nimi w tym tygodniu spotkanie.Mają niezłe referencje , więc mam nadzieję,że nas nie zawiodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu będę na urlopie budowlanym tzn często będę na budowie. Jak chcecie to wpadnijcie, ul. Środkowa róg Podwiejskiej.

 

Pozdrawiam, Paweł.

 

Dzięki serdeczne za kontakty. Są dla mnie bardzo cenne!

W rewanżu jeśli ktoś potrzebuje, mogę podzielić się doskonałym kontaktem do firmy wykonującej melioracje.

Moja działka po drugiej stronie Nadarzyńskiej, przy Kaprysie. Przy okazji chętnie odwiedzimy. To pewnie będzie jakieś 15 minut spacerkiem. Tyle że na razie bywamy z doskoku jak trzeba coś zrobić, załatwić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

miałem solid teraz juwentus taniej i obsługa milsza :wink:

 

ok dzieki za info :) juwentus też jakoś bardziej mi pasuje.

 

Mam jeszcze pytanko czy system alarmowy montowała Ci któraś tych firm ochroniarskich ?

 

pozdrawiam

 

Browar

 

No własnienie tak :cry: system montował mi solid i przy przejsciu na juwentus troche było gimnastyki :evil: , ale generalnie nie ma technika od alarmów który by pochwalił system wykonany przez kogos innego niz on sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się naciąłem!

W naszej okolice jakiś czas temu zaroiło się od małych tabliczek z napisem pospołka i cena za tonę, piasek i cena za tonę. Do tego było podane dwa telefony: jeden z nich to 603 604 843 odbiera niejaki Pan Darek. Cena za pospołkę wydawała się rozsądna - 650 zł za 15m3. Pierwszy towar przyjechał w miarę ale zanim sie zorientowliśmy na plac przyjechało cos co nawet nie było pospołką tylko piaskiem podsypowym z grudami gliny wartym co najwyżej 200zł. Niopatrzenie zostało zapłacone. pan Darek na moją reklamację telefoniczną stwierdził że:

1. Pospółka to nie jest mieszanina piasku i żwiru - bo różnie ludzie nazywają

2. w ogóle nie rozmawialiśmy o pospółce tylko o "towarze" na podsyp który sie dobrze zagęszcza.

3. W tym co przywiózł nie ma gliny (kuriozum - ja stoję i patrze na grudy gliny z których mozna wybudować piec a on przez telefon mi mówi że tam na pewno tego nie ma)

4. Nie przyjedzie na budowę tego zobaczyć bo nie ma sobie nic do zarzucenia.

 

OSZUST! UWAŻAJCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z oddawaniem do użytkowania (PINB Pruszków)? Jakieś męczące pytania, szczegółowe sprawdzanie, itp.?

 

Z góry dzięki za info

 

Bardzo miło, bardzo grzecznie i po 21 dniach ustawowych pani stempluje pieczątkami i już. Nie było sprawdzania , przynajmniej u nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z oddawaniem do użytkowania (PINB Pruszków)? Jakieś męczące pytania, szczegółowe sprawdzanie, itp.?

 

Z góry dzięki za info

nic z tych rzeczy

składasz dokumenty w Kancelarii PiNB i czekasz 21 dni

jak nie dostajesz żadnych wezwań celem uzupełnienia dokumentacji idziesz po stempelki i finito :)

gładko i przyjemnie

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...