Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Droga Grupo.

 

Od dłuższego czasu śledzę Wasze poczynania budowlane i jestem pełna podziwu dla Waszej operatywności.

Skoro jest to martwy sezon towarzyski, to pozwólcie, że do Was dołączę, jeśli mnie przyjmiecie. Moje budowanie systemem jak najbardziej gospodarczym ciągnie się już kilka lat, ale ma się ku "końcowi" nareszcie. Właście zabieramy się za gruntowanie płyt na poddaszu. Więc jeśli pozwolicie, to czasem zadam Wam pytanko, lub dwa, bo Wasza wiedza budowlana jest nieoceniona.

 

Pozdrowionka - Gosia.

 

Witaj Gosiu :D a sernik przynioslaś :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Droga Grupo.

 

Od dłuższego czasu śledzę Wasze poczynania budowlane i jestem pełna podziwu dla Waszej operatywności.

Skoro jest to martwy sezon towarzyski, to pozwólcie, że do Was dołączę, jeśli mnie przyjmiecie. Moje budowanie systemem jak najbardziej gospodarczym ciągnie się już kilka lat, ale ma się ku "końcowi" nareszcie. Właście zabieramy się za gruntowanie płyt na poddaszu. Więc jeśli pozwolicie, to czasem zadam Wam pytanko, lub dwa, bo Wasza wiedza budowlana jest nieoceniona.

 

Pozdrowionka - Gosia.

 

Witamy serdecznie, a co po Piasecznie?? Ale sie rymsneło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kawałek. 36 km. O szkółce nie wiedziałam, mimo, że na działkę jeździmy już 11 lat. Gdzie skręcić z Katowickiej? A rośliny wożę z Żabieńca koło P-na.

No i już dzięki Forumowiczom czerpię ciekawe informacje.

Wielkie dzięki, może moja wiedza też się kiedyś przyda, służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Piasecznie - sielska wieś Adamów koło Radziejowic.

Wiem, że jest w tej grupie kilka osób z bliskich okolic, fajnie.

 

Ogladałem tam kilka działek - chyba najpkniejsza okolica w .....okolicy! Finalnie nie kupilismy ale jest tam pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak pieknie, to ja też chcę do Adamowa. :D

Tylko gdzie to? :oops:

 

JA tylko na razie na mapie znalzałam , na żywo jeszcze nie widziałam :(

 

 

Edmar ja to będę miała do Ciebie bliziutko, bo niby w Kadach się zbudujemy , ale te Kady sa niedaleczko głównej drogi w Milanówku :D

 

Łał... :o

Toż to żeby do Kad dojechać to jakby nie było mijasz moje włościa. :lol:

Zaplasiam do się. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak pieknie, to ja też chcę do Adamowa. :D

Tylko gdzie to? :oops:

 

JA tylko na razie na mapie znalzałam , na żywo jeszcze nie widziałam :(

 

 

Edmar ja to będę miała do Ciebie bliziutko, bo niby w Kadach się zbudujemy , ale te Kady sa niedaleczko głównej drogi w Milanówku :D

 

Łał... :o

Toż to żeby do Kad dojechać to jakby nie było mijasz moje włościa. :lol:

Zaplasiam do się. :lol:

 

Dzięki , na pewno Cię wykorzystam :wink: Do mnie z głównej skręca się przy świeżutko postawionym supermarkecie - chyba to Tesco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...