Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Jaka ma być pogoda w naszym regionie bo mam prawie caly stropian na chałupie ale się obawiam że kleju się nie uda zaciągnąć :(

 

Aniu,to tak jak u nas,a niestety nie zapowiada sie dobrze :(

 

Pamiętam że chyba 3 lata temu to w grudniu krzaki przesadzałam bo było 12 stopni :lol:

a ten nasz tegoroczny listopad najcieplejszy podobno od 40 lat :D

 

przydałby się jeszcze tydzień z temperaturą powyżej zera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie kupujecie styropian na ocieplenie? Jakie ceny? Patrze na allegro to od 100 do nawet 140 za m3, a jak to wygląda 'w realu'?

 

Czy 60 zł za punkt z materiałem to dużo czy mało? (schodowe liczone jako 1,5 pkt)

 

Tyle zaśpiewał mi pół roku temu elektryk, który montował prąd budowlany - człowiek mający duże możliwości jeśli chodzi o załatwianie spraw w Pruszkowie ( chodzi o energetykę oczywiście :wink: ) Wtedy wydawało mi się że to dużo, ale nie wiem jeszcze czy nadal tyle bierze, w końcu trochę słabiej chyba teraz mają jeśli chodzi o robotę. Ceny wg forum to od 40 do 70 za punkt z materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących forumowiczów. Mam przyjemność dołączyć do grona wijących swoje gniazdko. Mam również nadzieję, że przydam się na coś w gronie i moje doświadczenia przy budowie będą dla innych radą a i ja od będących już o krok przede mną też radę otrzymam.

:oops: I tak na samym początku mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma i może podać namiary na ekipę która zajmuje się wykopem i wylaniem fundamentów. Pilnie poszukuje. Chodzi mi oczywiście o okolice Grodziska. Z góry dziękuje.

 

pajogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących forumowiczów. Mam przyjemność dołączyć do grona wijących swoje gniazdko. Mam również nadzieję, że przydam się na coś w gronie i moje doświadczenia przy budowie będą dla innych radą a i ja od będących już o krok przede mną też radę otrzymam.

:oops: I tak na samym początku mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma i może podać namiary na ekipę która zajmuje się wykopem i wylaniem fundamentów. Pilnie poszukuje. Chodzi mi oczywiście o okolice Grodziska. Z góry dziękuje.

 

pajogo :)

 

 

Pajogor witamy w najlepszej grupie na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących forumowiczów. Mam przyjemność dołączyć do grona wijących swoje gniazdko. Mam również nadzieję, że przydam się na coś w gronie i moje doświadczenia przy budowie będą dla innych radą a i ja od będących już o krok przede mną też radę otrzymam.

:oops: I tak na samym początku mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma i może podać namiary na ekipę która zajmuje się wykopem i wylaniem fundamentów. Pilnie poszukuje. Chodzi mi oczywiście o okolice Grodziska. Z góry dziękuje.

 

pajogo :)

 

http://domykujawa.pl/

U mnie kończą za jakieś dwa tygodnie. Nie wiem czy na za pożno na lanie fundametów w tym roku. w każdym razie polecam z całego serca. Ekipa moze nie jest najtańsza ale warta każdej złotówki jaką zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie styropian na ocieplenie? Jakie ceny? Patrze na allegro to od 100 do nawet 140 za m3, a jak to wygląda 'w realu'?

 

Kupiłam styropian, siatkę i klej w KABEXie budujemy pod Nadarzynem więc mamy blisko. Bardzo miła obsługa, duży wybór i nie ma problemu z dostępnością materiału. Na styro nie dają rabatu :( ale na resztę materiału tak :D

 

Styropian 12cm frezowany dalmatyńczyk 135 zl/m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących forumowiczów. Mam przyjemność dołączyć do grona wijących swoje gniazdko. Mam również nadzieję, że przydam się na coś w gronie i moje doświadczenia przy budowie będą dla innych radą a i ja od będących już o krok przede mną też radę otrzymam.

:oops: I tak na samym początku mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma i może podać namiary na ekipę która zajmuje się wykopem i wylaniem fundamentów. Pilnie poszukuje. Chodzi mi oczywiście o okolice Grodziska. Z góry dziękuje.

 

pajogo :)

 

Witam serdecznie kolejnego inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnęliśmy i czekamy już teraz na PnB! :D

A dziś sprzedaliśmy mieszkanko, więc spokojnie możemy planować wydatki.

Idę się upić! :lol:

:) Gratulacje, to kiedy ruszacie z kopyta?

Dzięki! :D

Ach, wykonawca coś przebąkiwał o grudniu, jeśli pogoda pozwoli, ale pewnie zaczniemy jednak na wiosnę. :)

 

Witamy

 

dołączamy do grupy Budować zamierzamy w okolicy Grodziska może jak dobrze pójdzie na wiosnę/lato.

Witajcie! :D

No to budujemy się w tej samej okolicy i w tym samym czasie. :) A jaki kierunek od Grodziska..? Północ, południe..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam styropian, siatkę i klej w KABEXie budujemy pod Nadarzynem więc mamy blisko. Bardzo miła obsługa, duży wybór i nie ma problemu z dostępnością materiału. Na styro nie dają rabatu :( ale na resztę materiału tak :D

 

Na Kabex trzeba mocno uważać.

 

Niestety moim zdaniem nie nadają się jako dostawca na małe budowy zeby dac kase pracownikom i oni maja zamawiac. Przyklady - negocjujesz cene cementu I - kilka palet to juz II policzyli ponad 100 drozej niz cala okolica, jakies drobiazgi tez okazywaly sie drozsze czasem kilkukrotnie. Goldband o 15 pln drozszy niz w brikomanie na worku, jakas siatka to samo. Za dostawy liczyli mi wiecej niz oddalone sklady - odleglosc 5 km :evil:

 

Wszystkie hurtownie sa cacy jak zamawiasz duze ilosci najlepiej od producenta - dobre ceny mial np Zimax w Lazach ale juz ze zwrotem towaru i drobiazgami sa problemy.

 

Zadowolony w miare jestem z wspolpracy z Sirbudem z Sokolowa, (Knauf elewacyjny 118 PLN za m3 )

Janols , i z mniejszych Ges-bud z Nadarzyna. jak sluchalem opowiadan kolegi o skladach dzwoniacych jak byla podwyzka etc to niestety w naszych okolicach jest z tym kiepsko a nawet do d.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam styropian, siatkę i klej w KABEXie budujemy pod Nadarzynem więc mamy blisko. Bardzo miła obsługa, duży wybór i nie ma problemu z dostępnością materiału. Na styro nie dają rabatu :( ale na resztę materiału tak :D

 

Na Kabex trzeba mocno uważać.

 

Niestety moim zdaniem nie nadają się jako dostawca na małe budowy zeby dac kase pracownikom i oni maja zamawiac. Przyklady - negocjujesz cene cementu I - kilka palet to juz II policzyli ponad 100 drozej niz cala okolica, jakies drobiazgi tez okazywaly sie drozsze czasem kilkukrotnie. Goldband o 15 pln drozszy niz w brikomanie na worku, jakas siatka to samo. Za dostawy liczyli mi wiecej niz oddalone sklady - odleglosc 5 km :evil:

 

Wszystkie hurtownie sa cacy jak zamawiasz duze ilosci najlepiej od producenta - dobre ceny mial np Zimax w Lazach ale juz ze zwrotem towaru i drobiazgami sa problemy.

 

Zadowolony w miare jestem z wspolpracy z Sirbudem z Sokolowa, (Knauf elewacyjny 118 PLN za m3 )

Janols , i z mniejszych Ges-bud z Nadarzyna. jak sluchalem opowiadan kolegi o skladach dzwoniacych jak byla podwyzka etc to niestety w naszych okolicach jest z tym kiepsko a nawet do d.

 

pozdrawiam

 

Nie mam złego doświadczenia z Kabexem ale zawsze zamawiam osobiście.

Ges-bud zawsze wydawał mi się najdroższy :roll:

A Sirbud był chwalony przez forumowiczow :D

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Kabexem różnie bywa, teraz kupuje tam tylko farby i też musze za każdym razem przypominać o porządnym wymieszaniu :roll:

zwykle zaopatrywaliśmy się w sirbudzie, ale chyba coś im sie lekko w głowie zaczyna przerwacać :roll:

zygzak może chcesz nasze pozostałości po ociepleniu w dobrej cenie? :lol: troche nam tego zostało :wink:

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...