Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Kamkos, bardzo, bardzo Ci dziękuję za informacje o szkołach. Właśnie to co przesłałeś było mi potrzebne. :D

Może ktoś jeszcze coś wie o przedszkolach?

Myślę,że gdy nadejdzie wiosna i zacznie się wlaściwy sezon budowlany, to się zobaczymy na budowach. Ciągle nie wiem czy uda nam się zacząć, ale nie tracimy nadziei.

 

pozdrawiam wszystkich nowych i balujących na spotkaniu Muratora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Senser, Marzek był, ja też byłam- jakoś nie zobaczyliśmy się. Może innym razem. Pozdrowienia

 

Jasna cholera!!

To ja z 5 razy naobkoło sale zaliczyłem bo was szukałem !!

Kurde, a tak chciałem pogadać...

Może się wymienimy telefonami na priv??

Bo do drugiego spotu chyba nie będziemy czekać?? :-)

 

Chętnie bym obejrzał wasze posiadłości...

U mnie, niestety możecie zobaczyć tylko działkę...Nie ma jeszcze nawet ogrodzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser! Kurde, musieliśmy przechodzić koło siebie tylko się nie zgadaliśmy. Wydaje mi się, że mignął mi gdzies Twój identyfikator. Rozmawialiśmy z Joskul. Widziałem też bws22 z Granicy koło Pruszkowa.

 

A teraz do wszystkich z grupy. No to do zobaczenia gdzieś na budowach. Może bliżej wiosny będzie łatwiej. Co z tymi telefonami na priv, może to niezły pomysł. A może się umówimy gdzieś, np. w Grodzisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich! Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Budujemy z Mężem w Grodzisku -dom już stoi przykryty dachem - więc przed nami cała wykończeniówka. Będę tez potrzebować wiadomości na wszystkie budowlane tematy i nie tylko..... bo przecież szkoły dla dzieci itp. itd.

Mam nadzieę, że wtym roku zamieszamy.....marzenia są piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich! Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Budujemy z Mężem w Grodzisku -dom już stoi przykryty dachem - więc przed nami cała wykończeniówka. Będę tez potrzebować wiadomości na wszystkie budowlane tematy i nie tylko..... bo przecież szkoły dla dzieci itp. itd.

Mam nadzieę, że wtym roku zamieszamy.....marzenia są piękne.

Witamy nowych sąsiadów. My też chcielibyśmy zamieszkać pod koniec roku. Ale czy się uda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłączymy - poznamy nowych sąsiadów. Ja mam już pytanie, jak to jest z gazem - a raczej z założeniem gazu (ziemnego oczywiście) w Grodzisku. Czy ktoś to już przeszedł i jaki był koszt? Czy robiliście to sami, czy komuś to zleciliście? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo mam z tym problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłączymy - poznamy nowych sąsiadów. Ja mam już pytanie, jak to jest z gazem - a raczej z założeniem gazu (ziemnego oczywiście) w Grodzisku. Czy ktoś to już przeszedł i jaki był koszt? Czy robiliście to sami, czy komuś to zleciliście? Będę wdzięczna za odpowiedzi bo mam z tym problem.

 

Nie wiem gdzie dokładnie macie działkę...i jak (Czy sam Grodzisk??) i jak ew. wygląda wasz przypadek??

Wiem, z doświadczeń mojego kolegi, że traktowanie klientów w "naszej" gazwoni nie jest miłe...I na pewno, jeśli wszystko z waszej strony wydaje się OK to nie powinniście dać się wiecznie zwodzić za nos!!

Mojego kumpla zwodzili całymi miesiącami!! Nawet kiedy wszystko z jego strony było OK!! Ale do czasu...kiedy to nie zdzwonił, czy też postraszył że zadzwoni do centrali...do Warszawy...Po tej akcji założyli mu chyba na drugi dzień co trwało jak mówił całe 1,5 h :-)

Więc trzeba na początku sprawdzić jak może pójść sprawa a poźniej chyba twardo...ale decyzja należy do was...

Dodam jeszcze...że on ma działkę na ul. Batorego...więc w sumie środek miasta a gaz nie przebiega nawet koło jego działki...tylko w jego działce!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy dom na Wileńskiej ( ulica łącząca Zacisze ze Szczęsną). Gaz jest w Szczęsnej więc trochę trzebaby pociągnąć. Na szczęście zmówiliśmy się z sąsiadami z ulicy i złożyliśmy wnioski w gazowni w Warszawie - ciekawe co dalej. Jakie to koszta, bo ludzie poinwestowali już w inne ogrzewania i nie bardzo mają ochotę teraz na zmiay ( najczęściej mają propan). A my bardzo byśmy chcieli... ale chcieć w naszej rzeczywistości to za mało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania, to się przyłączamy. Termin chyba jest OK. Muszę w domu przedyskutować z małżonką.

Senser czyżbyś myślał o jakiejś budowie ...

A może na początek jakiś lokal typu pizeria lub ..., a potem ...

odwiedziny na placach budowy. Co Wy na to?

My w sprawie gazu nie możemy służyć radą, bo zaniechaliśmy budowy tej rury. U nas byłoby jakieś 120 m, więc gazownia by się nie podjęła, a poza tym koszty. Tak więc zostaliśmy przy elektryce i domu dobrze ocieplonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie,

Jestem w tej grupie, dlatego ze dzialke mamyw Żelechowie (lubie wies), chcemy budowac dom Cavallino, narazie widzialem go tylko wirtualnie i w projekcie (to nowy projekt Archigraphu),

co do zaawansowania to mam złozony wniosek w starostwie, rozesłane wici za dobra ekipą (sa takie???) i troche powęszyłem po skaładach budowlanych,

bardzo bede wdzieczny za kazda info i namiar na hurtownie czy wykonawce.

W najbliższą sobote bede jezdzil po okolicy (Janki, Nadarzyn, Grodzisk) i konfrontował otzrymane oferty na materiały dlatego bardzo chetnie odwiedze wszystkich tych , którzy na to zasługują. Czytając o tym ze chcecie sie wprowadzac w tym roku, przechodza mnie dreszcze - czy to kiedys nastapi ???????

Nawet nie śmiem pytac co to za spotkanie.......

Pozdrowka

"praca czyni wolnym" (kto to powiedział???)

Stach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę być tym kim byłem wtedy gdy chciałem byc tym kim jestem teraz !!!

 

Po co mi to było, mieszkam sobie w spokojnej dzielnicy, lubie gory, spokoj, chlodne piwko....... po co mi ta budowa???

Jesli nie uda mi sie zaczac w kwietniu to nie wim czy potrafie kiedykolwiek.

A pewien "znany" mąż stanu powiedzial, ze faceta poznaje sie po tym jak konczy.......

To chyba nie musze sie martwic jak zaczynam, skoro tak jest.

Kurcze jak wam zazdroszcze.....

moze zostac tylko forumowiczem ?????????????

Stach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wypowiedzi osób z tej grupy. Jedni (tak jak my) polecają hurtownię Kasta, inni zaś Anda.

Co do przeprowadzki, to my już raz przełożyliśmy termin. Początkowo miał to być koniec 2003. Nie udało się, trochę za sprawą pogody zeszłej zimy, trochę za sprawą prądu (nie ma go do dziś, czyli prawie trzy lata). Teraz planujemy koniec 2004. Byłoby to trzy lata budowania. Myślę, że to całkiem nieźle. I dla nas tak chyba będzie lepiej, gdzyz synek ma 5,5 roku. Więc jeszcze powozimy go do Warszawy do przedszkola przez niecały rok. I tak tam oboje pracujemy. A do szkoły to już chyba w Grodzisku.

Co do spotkania to planujemy się spotkać i bliżej poznać. Trochę z niektórymi się znamy ze spotkania forumowiczów, ale to wciąż mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...