Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

Rok temu płaciłem około 600-700 pln. Namiarów nie podaję, bo osoba ta nie odpowiada od jakiegoś czasu na maile.

 

No to szkoda.

Ja nawet nie mam pojęcia czy to dobra cena, niska czy wygórowana.

Zlecenie od męża dostałam, to szukam :)

 

Rok temu to była dobra cena. A zlecenie od męża to dobry pomysł - nie tylko będziecie wiedzieć, ile pieniędzy pochłonie budowa, dodatkowo taki kosztorys posiada dosyć dokładne zestawienie materiałów - żadna ekipa nie naciągnie Was na zakup zbędnych materiałów (które potem odsprzedają na lewo).

Wbrew pozorom dzięki kosztorysowi można bardzo wiele zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GAZU i butli to nie wiem...obiecują nam gaz w przyszłym roku...mam nadzieję, ze w końcu...w tym roku miał być na Tarniny i jakoś go nie widać. na razie zamierzam co 2/3 dni zmieniać 20kg butlę kupowaną na stacji, poza tym będzie mnie ratował kominek z płaszczem.

 

No właśnie, miał być. Budowę zaczynamy w lipcu 2009, przeprowadzka planowana na jesień 2010 i mam nadzieję, że do tego czasu gazrurkę podciągną pod Radosną (odchodzącą od Brwinowskiej). Kubi, czy Ty również jesteś w tym 'komitecie gazowym' zainicjowanym przez panią z Pruszkowa? Czy może wniosek o przyłącze składałeś indywidualnie?

 

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną prośbę.

Szukam kogoś kto zrobi kosztorys budowy domu w ramach projektu, który właśnie odebraliśmy. Ile może kosztować taka usługa?

 

Przyłączam się do prośby. Na razie pojęcia nie mamy, ile kosztować nas będzie budowa. :-?

 

Mam też wielką, wielką prośbę o polecenie kierownika budowy. Ale nie takiego, który podpisuje się tylko w dzienniku, ale prawdziwego kontrolera, nadzorcy bezlitośnie punktującego (ewentualne) niedociągnięcia ekipy. :wink:

Oboje z lubym pracujemy, na budownictwie nie znamy się kompletnie, dlatego szukamy kogoś sprawdzonego, kto patrzyłby ekipie na ręce. Będę BARDZO wdzięczna za kontakty.

 

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam też wielką, wielką prośbę o polecenie kierownika budowy. Ale nie takiego, który podpisuje się tylko w dzienniku, ale prawdziwego kontrolera, nadzorcy bezlitośnie punktującego (ewentualne) niedociągnięcia ekipy. :wink:

Oboje z lubym pracujemy, na budownictwie nie znamy się kompletnie, dlatego szukamy kogoś sprawdzonego, kto patrzyłby ekipie na ręce. Będę BARDZO wdzięczna za kontakty.

 

Pozdrawiam,

Ania

 

Ja takiego kierownika też chcę :D

 

 

Złożyłam w starostwie wniosek o Pnb.

Czekam z niecierpliwością na odbiór pozwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubi, czy Ty również jesteś w tym 'komitecie gazowym' zainicjowanym przez panią z Pruszkowa? Czy może wniosek o przyłącze składałeś indywidualnie? Pozdrawiam, Ania

 

Tak, też jestem w tym "komitecie" a raczej podpiąłem sie do niego jakoś na wiosnę. Opóżnienie podobno wynika z tego, że jak już mieli robić ten gaz, to zażądali parę razy wyższą kwote niż była ustalona, więc papierologia trwa nadal. Pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wpisane w akcie notarialnym że do końca 2009 roku będziemy mieć gaz

a jak nie będzie?

kierując się takowymi zapewnieniami to już miałbym kanalize, gaz i nakładkę bitumiczną na ulicy. Z tego wszystkiego otrzymaliśmy od gminy oświetlenie ulicy w mikołajki zeszłego roku -dobre i to :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają ogłoszenia na stronie grupy więc pozwolę sobie tutaj :oops:

 

Do oddania ok. 2 m3 gruzu ceglanego (głównie leier, ceramika poryzowana ).

 

Do oddania spora sterta drewna po budowie: ścinki desek z szalunków, zawiera gwoździe, drewno iglaste, nadaje się do spalenia w kozie, piecu.

 

Sprzedam stemple, różnej długości, ok 200szt, 3m i dłuższe po 3pln, krótsze po 2,50.

 

Odbiór własnym transportem w Grodzisku Mazowieckim ( okolice Radońskiej ).

Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gazu to trzymam kciuki bardziej niż na kanalizę która to juz oficjalnie będzie miała opóźnienie. Podobno ze względu na Euro 2012....tylko przeciez w naszej gminie stadionu nie budują!!!pewnie całą kasę na modernizację dróg, stawianie nowych świateł ze skrętem tylko w lewo i 15 kolejnych fotoradarów wydadzą.

Co do "żółtej rurki" na Grodziskiej to miuszę zwrócić uwagę. Miała iść chyba graniczną od strony ATLASa.

Pzdr

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam też wielką, wielką prośbę o polecenie kierownika budowy. Ale nie takiego, który podpisuje się tylko w dzienniku, ale prawdziwego kontrolera, nadzorcy bezlitośnie punktującego (ewentualne) niedociągnięcia ekipy. :wink:

Oboje z lubym pracujemy, na budownictwie nie znamy się kompletnie, dlatego szukamy kogoś sprawdzonego, kto patrzyłby ekipie na ręce. Będę BARDZO wdzięczna za kontakty.

 

Pozdrawiam,

Ania

 

Ja takiego kierownika też chcę :D

proszę bardzo w książce też jest: Pan Tomasz Leszek tel. 501022996. Pan jest z Warszawy ale to nie problem. Dokładnie sprawdza ja tylko żałuję że nie dopłaciłam za inspekcje przy wykończeniówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...