Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam!

 

my również dopisujemy się do prośby o namiary na tynkarzy. "Podrzućcie" kogoś!

 

Pozdrowienia

nie wiem czy wszyscy szukający tynkarzy juz znaleźli ich, ale mogę Wam polecić człowieka który robił u nas - styropian + tynki silikonowy oraz podpistka- wszystko sprawnie, szybko choc poczatkowo nam sie wydawala ze cos chrzania, ale wyszlo super:)

Pan Janek (?) - 0506196441

placilismy po 35 złote styropian plus tynk i po 25 podbitka plastykowa.

Czlowiek jest z gor, ma kilka ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szanowna grupo. Poszukujemy jakiegoś sprawdzonego stolarza co robi schody samonośne (tak to się chyba nazywa, jak nie leży na betonie tylko stanowi konstrukcię samą w sobie) :-)

Jeśli macie w zanadrzu kogoś takiego, to polećcie.

Pozdrawiamy z wykańczalni :-)

 

PS. ubiegając najczęściej zadawane pytanie odpowiadamy: Nie, jeszcze nie w tym roku. Najprawdopodobniej na wiosnę :-)

Ponawiamy pytanie o schody :-)

Dodatkowo jeszcze dorzucamy pytanie o gaz. Czy ktoś z Was wie jaka firma oprócz Gazpolu stosuje system telemetryczny?

do schodów moge Ci polecic mojego tate - napisz na priwa to dam Ci namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie widzialam ze tyle mnie tu nie było :D

U nas dom stoi i wykańczany jest głównie siłami mojego taty i pomocnikow. Własnie kończą ocieplenie poddasza i zaczynają układac płyty k-g.

W tym tygodniu chce zamówić juz kominek, piec itp oraz grzejniki, zeby zaczac grzac. Od polowy stycznia ma wejść glazurnik, który przyjezdza az z Mazur :lol: to musi mieć chłop ciepło.

Zamówiliśmy juz podłogi drewniane na dół, schody, parapety - beda w polowie lutego, panele na cala góre juz leza i czekaja na wygrzanie budynku.

Teraz musimy zamowic glazure, gresy, terakoty wanny, prysznic itp itd... i to chyba bedzie najcięższe - żeby się dogadać z małżem :lol: w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zamelduję się z frontu budowy - dzisiaj mija dokładnie osiem miesięcy od wbicia pierwszej łopaty - trwa wykończeniówka, dom ma tynki, g-k, parapety, od 3 tygodni działa ogrzewanie, funkcjonuje woda i kanalizacja, zrobiona jest niemal do końca jedna z łazienek - pozostały podłogi, kuchnia, malowanie, glazura i obłożenie schodów wewętrznych. Wielkanoc chcemy spędzić w domu. O ogrodzie nawet nie wspominam - można opisać go jednym słowem - gnój. Na przemian topimy się w błocie albo ślizgamy po lodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje. A dymek z komina na czasie, przy takim mrozie...

Jak sobie pomyślę, że rok temu byłam na etapie fundamentów i nie bardzo ogarniałam wyobraźnią BUDOWĘ, to ciągle się dziwię, że już mieszkam.

Dzieciom niestety utrudniłam, bo teraz do szkoły kawałek dojechać trzeba. Zresztą, co tam szkoła, problem z życiem towarzyskim się pojawił, odległość od koleżeństwa wzrosła znacznie. Mam nadzieję, że moje potomstwo nastoletnie jakoś szybko się przystosuje i żalu do mnie mieć nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje. A dymek z komina na czasie, przy takim mrozie...

Jak sobie pomyślę, że rok temu byłam na etapie fundamentów i nie bardzo ogarniałam wyobraźnią BUDOWĘ, to ciągle się dziwię, że już mieszkam.

Dzieciom niestety utrudniłam, bo teraz do szkoły kawałek dojechać trzeba. Zresztą, co tam szkoła, problem z życiem towarzyskim się pojawił, odległość od koleżeństwa wzrosła znacznie. Mam nadzieję, że moje potomstwo nastoletnie jakoś szybko się przystosuje i żalu do mnie mieć nie będzie....

przystosują się moi troszkę młodsi ale własny pokój to nie to samo co pokój z siostrą(bratem) a do kolegów zawsze można podwieźć lub zabrać kolegów po szkole do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, rola kierowcy zaczyna być istotnym elementem mojej codziennej egzystencji. I godzenie tego z pracą.

Z innej beczki, gdyby ktoś z Grupy natknął się na elektryka z Milanówka, Pana Jerzego K, to odradzam. Starszy, miły pan, nieco schorowany. Walczymy z nim od kwietnia, robota nadal nie jest zakończona, a pana nie ma... Niesłowny, spóźnialski, usprawiedliwiajacy wszystko chorobą( zdrowia życzę) i jak się teraz okazało, niekompetentny. A najśmieszniejsze jest to, że ja pana mam z tzw. polecenia... I było tylko jedno zastrzeżenie - pracuje wolno. Byliśmy bardzo cierpliwi i w związku z tym mamy rozpoczętą robotę, której żaden elektryk nie chce dokończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam też wielką, wielką prośbę o polecenie kierownika budowy. Ale nie takiego, który podpisuje się tylko w dzienniku, ale prawdziwego kontrolera, nadzorcy bezlitośnie punktującego (ewentualne) niedociągnięcia ekipy. :wink:

Oboje z lubym pracujemy, na budownictwie nie znamy się kompletnie, dlatego szukamy kogoś sprawdzonego, kto patrzyłby ekipie na ręce. Będę BARDZO wdzięczna za kontakty.

 

Pozdrawiam,

Ania

 

Ja takiego kierownika też chcę :D

proszę bardzo w książce też jest: Pan Tomasz Leszek tel. 501022996. Pan jest z Warszawy ale to nie problem. Dokładnie sprawdza ja tylko żałuję że nie dopłaciłam za inspekcje przy wykończeniówce

 

Bardzo dziękuję!

To jeszcze jakby mi ktoś polecił kogoś od kosztorysu to już będę mogła zacząć działać.

 

Chcemy wysłać nasz projekt do wyceny do różnych firm budowlanych głównie budujących w systemie praefa. Chętnie wysłałabym też do firmy budującej w technologii tradycyjnej. Muszę mieć porównanie. Polecacie jakąś firmę budującą domy w naszej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie kupowaliście materiały dla elektryka? Znam tylko taki duży sklep w Grodzisku, po prawej stronie przy wjeździe z Wawy, ale nie wiem czy cenowo jest tam ok. Z góry dzięki

Ten sklep to chyba Merkurion.

Jest też Merkurion w Zyrardowie - tam się zaopatrywałem, ceny przystępne dobra obsługa, zawsze doradzą, cierpliwi i można zwrócić/zamienić towar, niewkorzystany równierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...