Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tommi...ty tu tak gadu gadu....a co do zajęcia stanowiska w sprawie spotkania ani mru mru :-)

A tam od razu ani mru, mru... :wink:

Niniejszym potwierdzam, że będę, jedynie na chwilę obecną mam problem co do liczebności mojej ekipy. Bo albo będę sam, albo nas będzie 2+2 - to sie jeszcze okaże. W każdym razie na mnie możecie liczyć - bedę o 15 :)

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławy fundamentowe wylane. Oj nerwowo było, czułam się jak przed jakimś ważnym egzaminem.

Chcieliśmy wylać 2 gruszki z pompy, a dwie prosto do wykopu. Wjeżdża pierwsza gruszka i ... obrywa się fragment ścieny wykopu przysypując zbrojenie, dobrze, że niewielki - chłopaki kielniami wybierają piasek. Szybka decyzja, gruszki nie mogą podjechać zbyt blisko wykopu - lejemy całość z pompy.

Dalej poszło nieźle, ale ciągle baliśmy się,że zaraz coś się urwie. Majster skakał po wykopach jak antylopa :D lekko, aby nie obsypać :D z jego brzuszkiem :wink:

Po trzeciej gruszce liczymy ile jeszcze, ja:6 m3, majster 5,5m3 zamawiamy 5,5m3. Zabrakło 0,5m3 8) Dorobili w betoniarce, ale bez żwirku. :(

Bobo 30...

 

A grosika do wylanej ławy wrzuciłaś na szczęście... ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

 

Stan na 27 września (godzina 8:15):

 

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00) ale raczej znacznie później

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 3 szt. (o 15:00)

Guliwer - 3 szt. (o 15:00, w tym jedno dziecko ale malutkie wiec zadnego jedzonka nie potrzebuje)

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 4 szt. chyba (o 15:00)

Włodek - 4 szt. (o 15:00) w tym dwie córeczki - 7 miesięcy i 4,5 roku

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 37 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławy fundamentowe wylane. Oj nerwowo było, czułam się jak przed jakimś ważnym egzaminem.

Chcieliśmy wylać 2 gruszki z pompy, a dwie prosto do wykopu. Wjeżdża pierwsza gruszka i ... obrywa się fragment ścieny wykopu przysypując zbrojenie, dobrze, że niewielki - chłopaki kielniami wybierają piasek. Szybka decyzja, gruszki nie mogą podjechać zbyt blisko wykopu - lejemy całość z pompy.

Dalej poszło nieźle, ale ciągle baliśmy się,że zaraz coś się urwie. Majster skakał po wykopach jak antylopa :D lekko, aby nie obsypać :D z jego brzuszkiem :wink:

Po trzeciej gruszce liczymy ile jeszcze, ja:6 m3, majster 5,5m3 zamawiamy 5,5m3. Zabrakło 0,5m3 8) Dorobili w betoniarce, ale bez żwirku. :(

 

Bobo 30...

 

A grosika do wylanej ławy wrzuciłaś na szczęście... ? :wink:

 

 

No właśnie?

 

U nas jest i grosik i kamień węgielny przywieziony z Lichenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosika w fundamentach nie ma, bo nie jestem przesadna :)

Dzis ciagneli nam wode i zepsula sie koparka (zaraz powiecie, ze to przez ten grosik :lol: ). Mimo, ze sie zepsula zdazyla dzialke zryc nam tak, ze boli patrzec. W zwiazku z tym chyba jeszcze w tym roku wkopiemy szambo. Gorzej nie bedzie. Nie chce miec takiego pogromu na wiosne. Mam pytanie do wszystkich. jakie zbiorniki na szambo macie? Wiem,ze Wlodek kupowal gotowe betonowe. Wlodku gdzie, daj namiary? Dzieki.

Do zobaczenia w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

 

Stan na 27 września (godzina 8:15):

 

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00) ale raczej znacznie później

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 3 szt. (o 15:00)

Guliwer - 3 szt. (o 15:00, w tym jedno dziecko ale malutkie wiec zadnego jedzonka nie potrzebuje)

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 4 szt. chyba (o 15:00)

Włodek - 4 szt. (o 15:00) w tym dwie córeczki - 7 miesięcy i 4,5 roku

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 37 sztuk

 

Cześć Nina,

 

U mnie się nieco plany zmieniły, a właściwie nasze pociechy je zmieniły bo jedno z nich zachorowało :( . Tak więc mnie można liczyć jako jedną osobę - jeśli będę to raczej sam. A tak wogole to w sobotę mają nam gaz ciągnąc, więc mam nadzieję, że to się zbytnio nie przeciągnie. Jakby co, to będę informował na bieżąco.

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosika w fundamentach nie ma, bo nie jestem przesadna :)

Dzis ciagneli nam wode i zepsula sie koparka (zaraz powiecie, ze to przez ten grosik :lol: ). Mimo, ze sie zepsula zdazyla dzialke zryc nam tak, ze boli patrzec. W zwiazku z tym chyba jeszcze w tym roku wkopiemy szambo. Gorzej nie bedzie. Nie chce miec takiego pogromu na wiosne. Mam pytanie do wszystkich. jakie zbiorniki na szambo macie? Wiem,ze Wlodek kupowal gotowe betonowe. Wlodku gdzie, daj namiary? Dzieki.

Do zobaczenia w sobote.

Cześć Bobo30,

 

Ja mam zbiornik betonowy, 8m3, złożony z dwóch części - panowie łączyli to na normalną zaprawę z dodatkiem specjalnego płynu do betonu, który uszczelnia - póki co na łączeniu woda do środka się nie leje :) . Sam montaż trwał może godzinkę. Dołek oczywiście miałem wykopany wcześniej. Firma jest z Radomia - JESBET 0-48 3215385(http://www.jesbet.pilickanet.pl)

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

 

Stan na 29 września (godzina 8:15):

 

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00) ale raczej znacznie później

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 3 szt. (o 15:00)

Guliwer - 3 szt. (o 15:00, w tym jedno dziecko ale malutkie wiec zadnego jedzonka nie potrzebuje)

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 1 szt. chyba (o 15:00)

Włodek - 4 szt. (o 15:00) w tym dwie córeczki - 7 miesięcy i 4,5 roku

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 34 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...