Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Wodę kopała mi ekipa pana Ireneusza Kaliszuka z Międzyrzecza Podlaskiego. Współpracują na stałe z gminą Jaktorów i w ogóle działają w okolicach Warszawy. 30 zł za metr przyłącza. Zrobili chyba dobrze, ale pogrom wśród drzew straszny. :( Dorzucę jeszcze szambo i do wiosny zapomnę :)

Swoją drogą, to boję się pomyśleć co zrobią ci od gazu i prądu. Całe szczęście, że to płycej idzie.

Dzięki za namiary na szambo. Podzwonię.

Słyszałam straszne rzeczy o gazowni w Żyrardowie. Podobno pogmerali coś sami przy licznikach gazu, a potem przywalili 400 osobom z okolic Jaktorowa kary za kradzież gazu. Trafiło też na mojego sąsiada. Mieli pecha, bo gość gaz niby ma , ale nie ma pieca gazowego. Pali drewnem. Sąsiad podał ich do sądu. Tak się biedak zdenerwował, że aż w szpitalu się znalazł. :( Ktoś cos słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Więc tak,

Ponieważ sprawa przekąsek budziła aż tyle zainteresowania, więc ich nie będzie :lol:

Knajpka będzie dla nas zamknięta od godz. 15:00 do ostatniego klienta.

Szefowa obiecała mi, że od każdego paragonu będzie odliczać 10%.

Dla tych (zresztą nie tylko), którzy będą po raz pierwszy znakiem rozpoznawczym będzie kartka na szybie (z logo forum Muratora).

"II Spotkanie forumowiczów 2004.10.02 Grupa Grodzisko - Nadarzyńska 15:00".

Więc ci, którzy znajdują się na w/w liście powinni wejść pomimo informacji, że to imprezka zamknięta :-)

Stół będzie poukładany w jakąś taką podkowę...ilość miejsc = lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie moje jedno juz jest chore :evil: te srodkowe :wink:

wiec najstarszy syn i perełka pewnie przyjada chyba ze synek przerazi sie utrata pizzy iszybko wyzdrowieje :p (ale chyba go niezabiore ze wzgledu na pozostale dzieci ktore maja byc na imprezie)

wiec kochani rodzice spokojnie - zabieram tylko zdrowe ratorosle ktore niedaja zadnych oznak infekcji ????(starszy pokasluje ale jest alergikiem wiec prosze niezwaracac uwagi :) dziekuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnym dniu budowy (wczoraj ekipa wróciła po tygodniu przerwy) stwierdzam, ze różnica poziomów podłogi to fajna rzecz wizualnie, ale za to ile kłopotu z izolacją poziomą, pionową i cieplną fundamentów :evil: Napracują się chłopcy.

Tempo pracy na mojej budowie wprawiło w szok mojego brata. Chciał mi w sobotę koło południa przywieżć ostatnią partię bloczków i cegły pełnej plus folia itd. A ja mu na to, że majster do tego czasu to już mi wymuruje i zaizoluje całe fundamenty :lol: No i musi jechać z tym dziś.

Odkryłam 1 wadę mojego majstra: ma tendencję do zamawiania troche za małej ilości matriałów. Plus : nic nie zostaje, minus: trzeba jeżdzić specjalnie po tzw. kilo gwoździ :(

Gdzie w Grodzisku można wypozyczyć zagęszczarkę do piasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,

Ponieważ sprawa przekąsek budziła aż tyle zainteresowania, więc ich nie będzie :lol:

Knajpka będzie dla nas zamknięta od godz. 15:00 do ostatniego klienta.

Szefowa obiecała mi, że od każdego paragonu będzie odliczać 10%.

Dla tych (zresztą nie tylko), którzy będą po raz pierwszy znakiem rozpoznawczym będzie kartka na szybie (z logo forum Muratora).

"II Spotkanie forumowiczów 2004.10.02 Grupa Grodzisko - Nadarzyńska 15:00".

Senser...

 

Nie to żebym był dociekliwy, ale czy to już nie będzie III Spotkanie naszej Grupy?? :) :wink:

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Grodzisku można wypozyczyć zagęszczarkę do piasku?

 

A możesz powiedzieć, jak duża wys. będzie tej podsypki w twoich fundamentach?? Chodzi o to, że przy większej ilości piasku zagęszczarka i tak i tak się nie sprawdza...no chyba że będziecie zagęszczać co 20-30 cm...najlepsza woda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo

Wypozyczalnia sprzetu jest miedzy Milanowkiem a Grodziskiem na trasie W-wa - Zyrardow. Po prawej stronie jadac z W-wy, zaraz za hurtownia elektryczna Merkurion. Takie pomaranczowe banery tam sa.

Zageszczarka 100ka kosztuje kolo 80 pln za dobe.

Jeszcze jest wypozyczalnia w Kadach (?) tuz przy drodze na Siestrzeń. Ale nie wiem czy maja zageszczarki.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

 

Stan na 02 października (godzina 0:35):

 

 

Senser - 2 szt. (o 15:00)

Jolka - 2 szt. (o 15:00)

Bard13 - 1 szt. (o 15:00) ale raczej znacznie później

Nina Mirgos - 1 szt. (o 15:00)

Bobo30 - 3 szt. (o 15:00)

Guliwer - 3 szt. (o 15:00, w tym jedno dziecko ale malutkie wiec zadnego jedzonka nie potrzebuje)

Victoria - 5 szt. (o 16:00)

McLim - 2 szt. (o 15:00)

Tommi - 1 szt. chyba (o 15:00)

Włodek - 4 szt. (o 15:00) w tym dwie córeczki - 7 miesięcy i 4,5 roku

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt. (15:00, z synkiem Mikołajem - 6 lat)

Panther - 4 szt. (o 15:00)

 

Razem: 34 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia...

 

Giovanni

Jadąc z ul. Królewskiej jadącej z Pruszkowa, Milanówka. na drugich światłach w Grodzisku w Lewo tuż za nową stacją Shell-a (ul. Nadarzyńska). Jedziemy prosto ul. Nadrzyńską, przejeżdzamy tory WKD, jedziemy ok. 400-500 m i po lewej stronie vis a vis pawilonów (ale jeszcze przed skryżowaniem z ul. Piaskową) sklepowych jest taki budynek, zielonkawy z parkingiem, niedaleko jest kiosk. No to w tej knajpie, moze będzie ładna pogoda to tam można usiąść na zew.

 

Dla tych jadących z kierunku Żyrardów - Sk-wice to samo tylko troszkę odwrotnie

Na 3-cich światłach prawo przed stacją Shell-a a dalej j.w.

Oczywiście co do świateł mam na myśli teren Grodziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Szukam jakiegos kontaktu ze swiatem na naszej wsi. W sensie Internetu. Macie jakies doswiadczenia?

Mi by wystarczyla zwykla linia ISDN, nie mowiac o PSTN. Ale TPSA nie chce podciagnac kabelka... 400 m...

Telefon jeszcze jakos da sie przezyc, bo powietrzem puszcza, ale internet na tym czyms to mordega. Kiedys byl radiowy inet nadawany z komina w Mifamie, ale nie wiem, czy wciaz to dziala?

Macie jakies namiary??

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...