Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Macie może namiary na jakiegoś solinego człowieka od tynków zewnętrznych (silikonowych) ?

W książce adresowej coś kruchutko w tym temacie :roll:

 

Jakie sa obecnie ceny za: jedna warstwa kleju+tynk ? (siatkę miałem już raz zaciągniętą klejem na jesieni...)

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

Browar

 

Witam i ponawiam pytanie...

 

 

Czy wszyscu sa tu niezadowoleni ze swojej elewacji ?? :wink: :D Poleccie kogoś please...

 

pozdr.

 

Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostało nam po wykonaniu podsufitki trochę materiału:

PODSUFITKA GAMRAT-ZŁOTY DĄB

1. 35 szt. okładziny listwowej z PCV-U (podsufitka pełna) = 27 m2 = cena za m2 32,00 brutto, my kupowaliśmy po 37,94 brutto

2. Listwa typu J = ok. 80 szt. = ok. 300 mb = cena za mb 4,00 my kupowaliśmy po 4,88 brutto.

Fachowcy za dużo policzyli

Proponujemy sprzedaż w cenach netto producenta.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostało nam cegły ręcznie formowanej.

Piękna cegła na barek, ściankę my mamy z takiej zrobione.

Mamy 100 szt., proponujemy cenę 4,00 szt.

Odbiór z Wolicy k. Nadarzyna.

 

Nasze zdjęcie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5906731b4f738f9b.html

 

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Planuję wziąć się za taras.

Pow. ok 60 m2. Zaokrąglenie i schody 2 razy.

 

Cirka 35 m3 podsypki.

 

Fundament + bloczki betonowe do wys. ok. 80 cm.

Wylewka z gruchy (ok. 6 m3)

 

No właśnie, w takiej sytuacji bloczki kłaść długością wzdłuż czy w poprzek ??

 

Ile może kosztować jego wykonanie?

a) usługa

b) towar

 

I czy znasz/może ekipę do jego wykonania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem się przywitać - zaczynamy budowę w Nadarzynie i pewnie będziemy tu bywać z żoną częściej.

 

Na razie mamy działkę "miękką" i w ramach prób osuszania dorobiliśmy się studni. Po sobotnich opadach mieliśmy tak:

- na drodze - kałuże,

- na działce, która jest miejscami nieco niżej niż droga - sucho,

- w dołku (-0,5m) na działce - woda,

- w studni (-2m) na działce - sucho (bo pompka szlamówka wypycha do rowu).

 

Jak teściu wypompował w poniedziałek rano wodę z dołka to wieczorem poziom wody w dołku był już -0,8m.

 

Pojawiają się pytania:

- ściągać humus (-0,4m), czy czekać?

- robić wykop pod ławy, czy czekać aż podeschnie?

 

Sąsiedzi nas straszą, że do czerwca nie mamy tu czego szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rów i studnię więc jest możliwośc obniżania lustra wody o ile woda z rowu ma gdzie odpłynąć w siną dal a nie z powrotem przesączyć się do wykopu. W zasadzie na to pytanie powinien odpowiedzieć Twój kierbud i majster - to ten ostatni będzie się ewentualnie "woził" z wypompowywaniem wody z wykopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Planuję wziąć się za taras.

Pow. ok 60 m2. Zaokrąglenie i schody 2 razy.

 

Cirka 35 m3 podsypki.

 

Fundament + bloczki betonowe do wys. ok. 80 cm.

Wylewka z gruchy (ok. 6 m3)

 

No właśnie, w takiej sytuacji bloczki kłaść długością wzdłuż czy w poprzek ??

 

Ile może kosztować jego wykonanie?

a) usługa

b) towar

 

I czy znasz/może ekipę do jego wykonania??

 

Witaj,

U mnie dość szybko i dobrze zrobił tarasy pan Radzanowski ( mieszka ze swą ekipą w Grodzisku Maz.) tel. 660 186 003.

 

Pozdrawiam,

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Macie może namiary na jakiegoś solinego człowieka od tynków zewnętrznych (silikonowych) ?

W książce adresowej coś kruchutko w tym temacie :roll:

 

Jakie sa obecnie ceny za: jedna warstwa kleju+tynk ? (siatkę miałem już raz zaciągniętą klejem na jesieni...)

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

Browar

 

Witam i ponawiam pytanie...

 

 

Czy wszyscu sa tu niezadowoleni ze swojej elewacji ?? :wink: :D Poleccie kogoś please...

 

pozdr.

 

Browar

 

No widzisz Browar, coś w tym jest (ocena pesymistyczna) albo zadwoleni jeszcze nie przeczytali Twojego postu (ocena optymistyczna). Ja też jestem zainteresowany ekipą od elewacji a w zasadzie już tylko od struktury bo dom tak jak i u Ciebie na jesieni ocieplony i zaciągniety klejem i siatką. Tej ekipy nie polecam bo wchodzili w konflikt z każdym kto w tym czasie był na budowie.

 

Pozdrawiam,

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Macie może namiary na jakiegoś solinego człowieka od tynków zewnętrznych (silikonowych) ?

W książce adresowej coś kruchutko w tym temacie :roll:

 

Jakie sa obecnie ceny za: jedna warstwa kleju+tynk ? (siatkę miałem już raz zaciągniętą klejem na jesieni...)

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

Browar

 

Witam i ponawiam pytanie...

 

 

Czy wszyscu sa tu niezadowoleni ze swojej elewacji ?? :wink: :D Poleccie kogoś please...

 

pozdr.

 

Browar

 

No widzisz Browar, coś w tym jest (ocena pesymistyczna) albo zadwoleni jeszcze nie przeczytali Twojego postu (ocena optymistyczna). Ja też jestem zainteresowany ekipą od elewacji a w zasadzie już tylko od struktury bo dom tak jak i u Ciebie na jesieni ocieplony i zaciągniety klejem i siatką. Tej ekipy nie polecam bo wchodzili w konflikt z każdym kto w tym czasie był na budowie.

 

Pozdrawiam,

Paweł.

 

 

 

Hej WITAM,

u mnie robili ludzie z polecenia od znajomych ocieplenie całego domu styropian 15 cm, + co tam jeszcze potrzeba [ generalnie równali wszystkie ściany po stanie surowym otwartym :cry: ], tak się z nimi dogadywaliśmy, że zostali u Nas do tej pory i robią całe wykończenie domu. Ludzie porządni, mili, młodzi, chętni do pracy , dający gwarancję na swoją robotę. W tej chwili skończyli ocieplać mi dom od środka, zrobili również strychy z OSB, następnie na gotowo sufity I piętra , teraz szpachlują i naprawiają ściany wewnątrz po różnych wypadkach "dziurach" w tynkach podczas innych prac, zaciągnęli gipsem klatkę schodową i pełno innych różnych prac, któe z żoną wymyślamy.

Wszystko równo i porządnymi materiałami. Rozliczają się fakturami i ZAWSZE DZWONIĄ przed ewentualnymi potrzebami- zakupami, jak czegoś brakuje.

NAPRAWDĘ MOGĘ ICH POLECIĆ. NIE PIJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mieszkają razem w Pruszkowie, u mnie na działce są o 7 rano, zjeżdzają o 18 do domu. Mierzyli i montowali również parapety na zewnątrz i wewnątrz, a TERAZ będą obudowywać stelaże w łazienkach i kłaść płytki i tynkować mój budynek na zewnątrz... Może ewentualnie jeszcze taras na ogrodzie i podjazd z kostki i opaskę z marmolitu.

Wiem, że może brzmi to troszkę niewiarygodnie, że Goście są "od wszystkiego", ale serdecznie zapraszam na moją działkę, gdzie w każdej chwili można z Nimi pogadać, zobaczyć Ich robotę, ocenić i co tam jeszcze się robi...

Na razie to tyle. Moja działka znajduje się w OPYPACH Ul. Polnej Róży działka nr:42/14 . Reszta w moim opisie ze współrzędnymi... Pozdrawiam.

P.S.

Telefon do Pana Władka :D 517 481 928 jak by co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

macie może namiary na jakiegoś solinego człowieka od tynków zewnętrznych (silikonowych) ?

W książce adresowej coś kruchutko w tym temacie :roll:

 

Jakie sa obecnie ceny za: Jedna warstwa kleju+tynk ? (siatkę miałem już raz zaciągniętą klejem na jesieni...)

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

browar

 

witam i ponawiam pytanie...

 

 

Czy wszyscu sa tu niezadowoleni ze swojej elewacji ?? :wink: :D poleccie kogoś please...

 

Pozdr.

 

Browar

 

no widzisz browar, coś w tym jest (ocena pesymistyczna) albo zadwoleni jeszcze nie przeczytali twojego postu (ocena optymistyczna). Ja też jestem zainteresowany ekipą od elewacji a w zasadzie już tylko od struktury bo dom tak jak i u ciebie na jesieni ocieplony i zaciągniety klejem i siatką. Tej ekipy nie polecam bo wchodzili w konflikt z każdym kto w tym czasie był na budowie.

 

Pozdrawiam,

paweł.

 

 

 

hej witam,

u mnie robili ludzie z polecenia od znajomych ocieplenie całego domu styropian 15 cm, + co tam jeszcze potrzeba [ generalnie równali wszystkie ściany po stanie surowym otwartym :cry: ], tak się z nimi dogadywaliśmy, że zostali u nas do tej pory i robią całe wykończenie domu. Ludzie porządni, mili, młodzi, chętni do pracy , dający gwarancję na swoją robotę. W tej chwili skończyli ocieplać mi dom od środka, zrobili również strychy z osb, następnie na gotowo sufity i piętra , teraz szpachlują i naprawiają ściany wewnątrz po różnych wypadkach "dziurach" w tynkach podczas innych prac, zaciągnęli gipsem klatkę schodową i pełno innych różnych prac, któe z żoną wymyślamy.

Wszystko równo i porządnymi materiałami. Rozliczają się fakturami i zawsze dzwonią przed ewentualnymi potrzebami- zakupami, jak czegoś brakuje.

Naprawdę mogę ich polecić. Nie piją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mieszkają razem w pruszkowie, u mnie na działce są o 7 rano, zjeżdzają o 18 do domu. Mierzyli i montowali również parapety na zewnątrz i wewnątrz, a teraz będą obudowywać stelaże w łazienkach i kłaść płytki i tynkować mój budynek na zewnątrz... Może ewentualnie jeszcze taras na ogrodzie i podjazd z kostki i opaskę z marmolitu.

Wiem, że może brzmi to troszkę niewiarygodnie, że goście są "od wszystkiego", ale serdecznie zapraszam na moją działkę, gdzie w każdej chwili można z nimi pogadać, zobaczyć ich robotę, ocenić i co tam jeszcze się robi...

Na razie to tyle. Moja działka znajduje się w opypach ul. Polnej róży działka nr:42/14 . Reszta w moim opisie ze współrzędnymi... Pozdrawiam.

p.s.

telefon do pana władka :D 517 481 928 jak by co...

 

a jak wygląda to cenowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Macie może namiary na jakiegoś solinego człowieka od tynków zewnętrznych (silikonowych) ?

W książce adresowej coś kruchutko w tym temacie :roll:

 

Jakie sa obecnie ceny za: jedna warstwa kleju+tynk ? (siatkę miałem już raz zaciągniętą klejem na jesieni...)

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

Browar

 

Witam i ponawiam pytanie...

 

 

Czy wszyscu sa tu niezadowoleni ze swojej elewacji ?? :wink: :D Poleccie kogoś please...

 

pozdr.

 

Browar

 

No widzisz Browar, coś w tym jest (ocena pesymistyczna) albo zadwoleni jeszcze nie przeczytali Twojego postu (ocena optymistyczna). Ja też jestem zainteresowany ekipą od elewacji a w zasadzie już tylko od struktury bo dom tak jak i u Ciebie na jesieni ocieplony i zaciągniety klejem i siatką. Tej ekipy nie polecam bo wchodzili w konflikt z każdym kto w tym czasie był na budowie.

 

Pozdrawiam,

Paweł.

 

 

 

Hej WITAM,

u mnie robili ludzie z polecenia od znajomych ocieplenie całego domu styropian 15 cm, + co tam jeszcze potrzeba [ generalnie równali wszystkie ściany po stanie surowym otwartym :cry: ], tak się z nimi dogadywaliśmy, że zostali u Nas do tej pory i robią całe wykończenie domu. Ludzie porządni, mili, młodzi, chętni do pracy , dający gwarancję na swoją robotę. W tej chwili skończyli ocieplać mi dom od środka, zrobili również strychy z OSB, następnie na gotowo sufity I piętra , teraz szpachlują i naprawiają ściany wewnątrz po różnych wypadkach "dziurach" w tynkach podczas innych prac, zaciągnęli gipsem klatkę schodową i pełno innych różnych prac, któe z żoną wymyślamy.

Wszystko równo i porządnymi materiałami. Rozliczają się fakturami i ZAWSZE DZWONIĄ przed ewentualnymi potrzebami- zakupami, jak czegoś brakuje.

NAPRAWDĘ MOGĘ ICH POLECIĆ. NIE PIJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mieszkają razem w Pruszkowie, u mnie na działce są o 7 rano, zjeżdzają o 18 do domu. Mierzyli i montowali również parapety na zewnątrz i wewnątrz, a TERAZ będą obudowywać stelaże w łazienkach i kłaść płytki i tynkować mój budynek na zewnątrz... Może ewentualnie jeszcze taras na ogrodzie i podjazd z kostki i opaskę z marmolitu.

Wiem, że może brzmi to troszkę niewiarygodnie, że Goście są "od wszystkiego", ale serdecznie zapraszam na moją działkę, gdzie w każdej chwili można z Nimi pogadać, zobaczyć Ich robotę, ocenić i co tam jeszcze się robi...

Na razie to tyle. Moja działka znajduje się w OPYPACH Ul. Polnej Róży działka nr:42/14 . Reszta w moim opisie ze współrzędnymi... Pozdrawiam.

P.S.

Telefon do Pana Władka :D 517 481 928 jak by co...

 

A JAK WYGLĄDA TO CENOWO ??

 

 

TOMANIO, jeżeli to do mnie, to zalezy o co pytasz. Za całe ocieplenie domu od zewnątrz, umówiłem się w tamtym roku z tego co pamiętam na 65 PLN/m2 na gotowo, ale głowy nie dam...; może teraz inaczej, nie wiem. CO do reszty prac, uważam, że to zależy od stanu każdego domu i co się chce i jak się chce. Najlepiej zadzwonić, pogadać, obejrzeć itp... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a tak z innej beczki.... poproszę o odpowiedź...

W związku z tym, że nie mogę doprosić się od Grudnia 2008, aby "Panowie" zrobili mi ogrodzenie frontowe, chociaż im zapłaciłem im tak jak chcieli, zerwałem umowę.... Niestety złapałem się sam i niestety , zostałem na lodzie......

Czy ktoś w Szanownych Forumowiczów słyszał o kimś takim:

http://www.kolasa.waw.pl/

Chodzi mi o samą robociznę wykonania FRONTOWEGO OGRODZENIA ( 42m)

czyli: wyrównanie wykopu, wylanie cokołu, wsadzenie słupków, które mam,

zamontowanie paneli, furtki, bramy przesuwnej, które też mam.

Może ktoś inny się taką robotą para, kogo znacie i możecie polecić z okolic PRUSZKOWA, Grodziska . Będę wdzięczny za odpowiedź. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...