Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

my gruntowaliśmy śnieżką grunt

Możesz napisać czy jesteście zadowoleni z efektu? Jaka była mniej więcej wydajność?

 

nie do mnie pytanie wydajność mniej więcej pokrywała się z tym co na wiaderkach napisane... Co do gruntowania jedynie dobrze podłogę proponuję zabezpieczyć bo to strasznie chlapie takim drobnym czymś. Ale gruntuje porządnie Karton-gipsy trzeba podwójnie. :roll: :wink:

potweirdzam i dodam, że jesteśmy bardzo zadowoleni.

Sama gruntowałam i jak ja sobie dałam radę to znaczy, że dacie radę :lol:

Ten grunt stosowaliśmy i na k-g i na tynki cem-wap, które też malowaliśmy 2razy (lepiej wydać na grunt niż na większą il farby a tynki lubią się napić :wink: ). Na ten grunt stosowaliśmy tikkurillę optivę5 - wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A ma ktoś namiary na dostawcę kruszywa/piasku z okolic Nadarzyna. Ale interesuje mnie dostawa niedużym samochodem typu Star lub Tatra, a nie 25 ton jak Budokrusz.

 

Korzystam z usług Mariusza Śniegórskiego - 501 78 78 16.

Ma i mały samochód i duży, dysponuje też koparką.

 

 

A czy możecie podać namiary na jakieś składy z drewnem z okolic Nadarzyna?

 

Szwagier mi polecił skład w Cendrowicach - podali cenę włączając w to transport, a teraz grymaszą, że jednak chcieliby dostać więcej za dojazd, a w ogóle to nie mają wolnych terminów.

Słyszałem, że 2 lata temu były takie klimaty, ale miałem nadzieję, że to już minęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem przed zakupem więźby i szukam jakiś informacji na temat poniższych tartaków, ceny mają konkurencyjne więc dlatego chciałabym wiedzieć coś więcej

 

Firma Handlowo Usługowa „DREW-KO” zlokalizowana jest w Załubicach Starych ( woj. Mazowieckie )

 

Wojtek Kowalczyk - tartak

 

TAR-TRAK Tomasz Gacioch

 

Bardzo proszę Was o pomoc, bo musze już zamawiać, a mam do zamówienia ok 15 m3 samej więźby a potem jeszcze ok 5m3 łat i kontrałat, wszystkie ceny są zbliżone w okolicach 600 zł /m3

 

Z góry dzięki,

Ewa

 

Witam

no więc znalazłam tartak, który mi zrobił więźbę, cena bardzo przyzwoita ok 640 zł za kubik, poza tym impregnowane, deski calówki też w dobrej cenie 475 zł za kubki. Można się targować.

 

Bardzo Wam polecam, człowiek rewelacyjny, można się dogadać, zrobił mi więźbę 15m3 w nie całe dwa tygodnie.

KOntakt Wojciech Kowalczyk, tel 515 249 395

Pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy podawany był numer do jakiegoś przedstawiciela firmy Budokrusz, który może zaoferować dobre ceny. Byłbym wdzięczny za podesłanie tego kontaktu, bo nie mogę odgrzebać.

Z góry dziękuję.

 

Witam

ja mogę polecić firmę od betonu MD Beton http://www.mdbeton.pl , w okolicach Tesco na Morach, ceny tańsze niż w Budokrusz i udało się zamówić ok 26 m z dnia na dzień, można się targować ale nie chcą przez z telefon, tylko trzeba do nich podjechać

Pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam pana Kłosiewicza.

Mariusz jest ok ale jak sam jezdzi na koparce. Ma teraz pracownika ktory nie bardzo wie ktorym koncem kopac.

Dostawy terminowe ale zdarzyla sie mu wpadka u mnie i przywiozl mi 0-4 zamiast 0-1 za ktory zaplacilem. IMHO warto zawsze szukac jak najwiekszego samochodu bo za transport mniej wiecej licza tyle samo.

 

Beton polecam Chemabud - mozna sie dogadac i mieli najtansza pompe w okolicach. Maja tez dobre lamane kruszywo - tylko bez transportu.

 

Sklad - moze byc Konar w Kaniach przy drodze na Grodzisk. Za dostawe w okolice Nadarzyna liczyli jakies 60 pln i byli tansi niz lokalny sklad. Najtansi w okolicach byl sklad w Sokolowie ale zdaniem ciesli slaby towar.

 

Promocja dla grupy na koze - 50 PLN :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jest ok ale jak sam jezdzi na koparce. Ma teraz pracownika ktory nie bardzo wie ktorym koncem kopac.

:wink: Polecam Mariusza w kontekście transportu w rozsądnych cenach i terminach. Kiedyś się u mnie zakopał i musiał wysypać to, co zostało właśnie załadowane. Na własny koszt ściągnął swoją koparkę, a po wyjechaniu załadował co trzeba.

 

Natomiast jako koparkowego wykorzystuję Pana Mietka Zdziarskiego (+48 608 319 129) z Łazów. Robił mi m.in. studnię i ściągał humus. Jak dotąd jestem zadowolony z jego pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do spraw transportu, kruszywa, piachu i ogólnie robót ziemnych polecam Pana Sławomira Rybińskiego, - mieszka w Kaniach, tel: 0602 638-133, można na niego liczyć, godziny wczesne poranne a także wieczorowe, na wykonanie usługi nie są dla niego przeszkodą - solidny - polecam

 

pozdr. Marecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już nie robią.

Czyli informacje na stronie http://www.keramzyt.pl/n_wyroby.html są już nieaktualne? Ech te nasze przedsiębiorstwa...

 

A czy ktoś wie, gdzie w okolicy Nadarzyna wypożyczyć skoczka do zagęszczania?

(domyślam się, że ta informacja jest w książce adresowej, ale jakoś nie mogę się doprosić o dostęp do niej...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już nie robią.

Czyli informacje na stronie http://www.keramzyt.pl/n_wyroby.html są już nieaktualne? Ech te nasze przedsiębiorstwa...

 

A czy ktoś wie, gdzie w okolicy Nadarzyna wypożyczyć skoczka do zagęszczania?

(domyślam się, że ta informacja jest w książce adresowej, ale jakoś nie mogę się doprosić o dostęp do niej...)

Witam

Najtańsza wypożyczalnia jest na placu praktikera w Jankach. Mają skoczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, w którym składzie budowlanym w naszej okolicy znajdę bloczki keramzytowe fundamentowe?

witam

pewnie w mszczonowie

 

Niestety już nie robią.

 

 

Beatko, wiesz podpytaj Mirka (z tej naszej ekipy) on ma bardzo duzo kontaktów

 

Dzięki!

Chyba udało mi się znaleźć w Żabiej Woli w jakimś składzie.

A napisz mi na PW jak się nazywa szef tej naszej firmy. Mąż z nim rozmawiał ale oczywiście nazwiska nie zapisał i teraz mnie się pyta jak on się nazywa :roll:

 

I jeszcze jedno pytanie do grupy.

Szukam ekipy od ogrzewania podłogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...