Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Szukam ekipy od ogrzewania podłogowego.

 

Do tego nie trzeba ekipy, podłogówkę robi każdy hydraulik parający się centralnym ogrzewaniem, sam albo z pomocnikiem. Istotne jest to, że grzejnik/grzejniki podłogowe są elementem całego systemu ogrzewania i nie słyszałem żeby wykonywać je w oderwaniu od całości. Wydaje mi się to ryzykowne ale może czegoś nie wiem. Zadzwoń do "mojego" hydraulika, aktualnie robi u mnie cały system c.o. i c.w.u. Pan Piotr z Milanówka tel. 601 335 163.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam ekipy od ogrzewania podłogowego.

 

Do tego nie trzeba ekipy, podłogówkę robi każdy hydraulik parający się centralnym ogrzewaniem, sam albo z pomocnikiem. Istotne jest to, że grzejnik/grzejniki podłogowe są elementem całego systemu ogrzewania i nie słyszałem żeby wykonywać je w oderwaniu od całości. Wydaje mi się to ryzykowne ale może czegoś nie wiem. Zadzwoń do "mojego" hydraulika, aktualnie robi u mnie cały system c.o. i c.w.u. Pan Piotr z Milanówka tel. 601 335 163.

 

A widzisz, jednak to prawda, że człowiek się uczy całe życie :p Dzięki za wyjaśnienie. Namiar zachowam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stropik u mnie zalany :D :D :D

 

Zostało mi 65 pustaków terivy (w tym 30 deklowanych), jeśli był by ktoś zainteresowany za 50% ceny, to proszę na priva. Istnieje mozliwośc dowozu.

 

Pozdrawiam

 

Podepne się - u mnie tez stropik zalany - i niestety tez zostało mi 2,5 palety pustaków ( budokruszowych) za dobre pieniądze "oddam" ale transport na własna rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem przed zakupem więźby i szukam jakiś informacji na temat poniższych tartaków, ceny mają konkurencyjne więc dlatego chciałabym wiedzieć coś więcej

 

Firma Handlowo Usługowa „DREW-KO” zlokalizowana jest w Załubicach Starych ( woj. Mazowieckie )

 

Wojtek Kowalczyk - tartak

 

TAR-TRAK Tomasz Gacioch

 

Bardzo proszę Was o pomoc, bo musze już zamawiać, a mam do zamówienia ok 15 m3 samej więźby a potem jeszcze ok 5m3 łat i kontrałat, wszystkie ceny są zbliżone w okolicach 600 zł /m3

 

Z góry dzięki,

Ewa

 

Witam

no więc znalazłam tartak, który mi zrobił więźbę, cena bardzo przyzwoita ok 640 zł za kubik, poza tym impregnowane, deski calówki też w dobrej cenie 475 zł za kubki. Można się targować.

 

Bardzo Wam polecam, człowiek rewelacyjny, można się dogadać, zrobił mi więźbę 15m3 w nie całe dwa tygodnie.

KOntakt Wojciech Kowalczyk, tel 515 249 395

Pozdrawiam,

Ewa

 

Ewa,

a jak wyglądała jakośc materiału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Macie może namiary na jakiegoś solinego człowieka od tynków zewnętrznych (silikonowych) ?

W książce adresowej coś kruchutko w tym temacie :roll:

 

Jakie sa obecnie ceny za: jedna warstwa kleju+tynk ? (siatkę miałem już raz zaciągniętą klejem na jesieni...)

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam

 

Browar

 

Witam i ponawiam pytanie...

 

 

Czy wszyscu sa tu niezadowoleni ze swojej elewacji ?? :wink: :D Poleccie kogoś please...

 

pozdr.

 

Browar

 

No widzisz Browar, coś w tym jest (ocena pesymistyczna) albo zadwoleni jeszcze nie przeczytali Twojego postu (ocena optymistyczna). Ja też jestem zainteresowany ekipą od elewacji a w zasadzie już tylko od struktury bo dom tak jak i u Ciebie na jesieni ocieplony i zaciągniety klejem i siatką. Tej ekipy nie polecam bo wchodzili w konflikt z każdym kto w tym czasie był na budowie.

 

Pozdrawiam,

Paweł.

 

 

 

Hej WITAM,

u mnie robili ludzie z polecenia od znajomych ocieplenie całego domu styropian 15 cm, + co tam jeszcze potrzeba [ generalnie równali wszystkie ściany po stanie surowym otwartym :cry: ], tak się z nimi dogadywaliśmy, że zostali u Nas do tej pory i robią całe wykończenie domu. Ludzie porządni, mili, młodzi, chętni do pracy , dający gwarancję na swoją robotę. W tej chwili skończyli ocieplać mi dom od środka, zrobili również strychy z OSB, następnie na gotowo sufity I piętra , teraz szpachlują i naprawiają ściany wewnątrz po różnych wypadkach "dziurach" w tynkach podczas innych prac, zaciągnęli gipsem klatkę schodową i pełno innych różnych prac, któe z żoną wymyślamy.

Wszystko równo i porządnymi materiałami. Rozliczają się fakturami i ZAWSZE DZWONIĄ przed ewentualnymi potrzebami- zakupami, jak czegoś brakuje.

NAPRAWDĘ MOGĘ ICH POLECIĆ. NIE PIJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mieszkają razem w Pruszkowie, u mnie na działce są o 7 rano, zjeżdzają o 18 do domu. Mierzyli i montowali również parapety na zewnątrz i wewnątrz, a TERAZ będą obudowywać stelaże w łazienkach i kłaść płytki i tynkować mój budynek na zewnątrz... Może ewentualnie jeszcze taras na ogrodzie i podjazd z kostki i opaskę z marmolitu.

Wiem, że może brzmi to troszkę niewiarygodnie, że Goście są "od wszystkiego", ale serdecznie zapraszam na moją działkę, gdzie w każdej chwili można z Nimi pogadać, zobaczyć Ich robotę, ocenić i co tam jeszcze się robi...

Na razie to tyle. Moja działka znajduje się w OPYPACH Ul. Polnej Róży działka nr:42/14 . Reszta w moim opisie ze współrzędnymi... Pozdrawiam.

P.S.

Telefon do Pana Władka :D 517 481 928 jak by co...

 

A JAK WYGLĄDA TO CENOWO ??

 

 

TOMANIO, jeżeli to do mnie, to zalezy o co pytasz. Za całe ocieplenie domu od zewnątrz, umówiłem się w tamtym roku z tego co pamiętam na 65 PLN/m2 na gotowo, ale głowy nie dam...; może teraz inaczej, nie wiem. CO do reszty prac, uważam, że to zależy od stanu każdego domu i co się chce i jak się chce. Najlepiej zadzwonić, pogadać, obejrzeć itp... POZDRAWIAM

 

 

Mam 2 wyceny na położenie tynku silikonowego: 23zł/m2 - firma z Nadarzyna czyli rzut beretem i 14zł/m2 firma z Białegostoku :roll: Rozrzut spory zarówno w odległościach jak i w cenie... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie pomóc w sprawie wody :D

Otóż mamy w ulicy wodociąg i chcemy wodę podciągnąć do działeczki.

 

Gdzie i z czym powinniśmy się skierować żeby to załatwić?

Kto może nam podciągnąć tą wodę do działki?

 

Miejscowość Stara Wieś.

 

Będę wdzięczna za pomoc...

 

Potrzebujesz projekt przyłącza. Zadzwoń do pani Ewy Kiliańskiej tel. 501 556 149 w Grodzisku. Robiła mi projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy macie jakies namiary na ludzi wykonujących dachy?

sprawa dosć pilna

z góry dzięki za info.

:lol:

 

Janusz Pacek cieśla & dekarz + 4 pomocników, tel. 692 263 644.

Zrobił mi dach w czerwcu zeszłego roku. Można obejrzeć - Kady ul. Środkowa róg Podwiejskiej (niedaleko przejazdu WKD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tanio i szybko zamówić beton z pompą? Dokładnie B15. Budokrusz ma dobry towar, ale pompa kosztuje spore pieniądze.

 

Zadzwoń do firmy KASOB II, Janusz Sobczak tel 0-22 755 5496 lub 602 382 301. Betoniarnia w Kozerach tuż za granicą Grodziska, wjazd wspólny ze składem drewna z szosy do Żyrardowa w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy KASOB II, Janusz Sobczak tel 0-22 755 5496 lub 602 382 301. Betoniarnia w Kozerach tuż za granicą Grodziska, wjazd wspólny ze składem drewna z szosy do Żyrardowa w lewo.

Dzięki wielkie. Telefonowałem tam i na Parzniew do Fabetu. Ceny wyższe niż w Budokruszu, a do tego mnóstwo dodatkowych opłat za dojazd, za kilometr, za pompę, za przestawienie pompy itp. itd. Chyba po to, żeby trudniej było się doliczyć.

A ile płacicie za piasek do zasypania fundamentów? Chodzi mi o towar z przywiezieniem i wsypaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy KASOB II, Janusz Sobczak tel 0-22 755 5496 lub 602 382 301. Betoniarnia w Kozerach tuż za granicą Grodziska, wjazd wspólny ze składem drewna z szosy do Żyrardowa w lewo.

Dzięki wielkie. Telefonowałem tam i na Parzniew do Fabetu. Ceny wyższe niż w Budokruszu, a do tego mnóstwo dodatkowych opłat za dojazd, za kilometr, za pompę, za przestawienie pompy itp. itd. Chyba po to, żeby trudniej było się doliczyć.

A ile płacicie za piasek do zasypania fundamentów? Chodzi mi o towar z przywiezieniem i wsypaniem.

 

Witam

już kiedyś polecałam tę firmę to MD Beton (http://www.mdbeton.pl) cenowo korzystniej niż w Budokruszu, a jak się potem okazało to jeszcze 100 zł mi zwrócili bo pompa krócej pracowała, najlepiej do nich podjechać bo przez telefon nie za bardzo chcą negocjować, mi udało się zejśc do 215 netto za kubik, pompa 250, tyle że to było przed świetami wielkanocnymi

Pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy KASOB II, Janusz Sobczak tel 0-22 755 5496 lub 602 382 301. Betoniarnia w Kozerach tuż za granicą Grodziska, wjazd wspólny ze składem drewna z szosy do Żyrardowa w lewo.

Dzięki wielkie. Telefonowałem tam i na Parzniew do Fabetu. Ceny wyższe niż w Budokruszu, a do tego mnóstwo dodatkowych opłat za dojazd, za kilometr, za pompę, za przestawienie pompy itp. itd. Chyba po to, żeby trudniej było się doliczyć.

A ile płacicie za piasek do zasypania fundamentów? Chodzi mi o towar z przywiezieniem i wsypaniem.

 

Witam

już kiedyś polecałam tę firmę to MD Beton (http://www.mdbeton.pl) cenowo korzystniej niż w Budokruszu, a jak się potem okazało to jeszcze 100 zł mi zwrócili bo pompa krócej pracowała, najlepiej do nich podjechać bo przez telefon nie za bardzo chcą negocjować, mi udało się zejśc do 215 netto za kubik, pompa 250, tyle że to było przed świetami wielkanocnymi

Pozdrawiam,

Ewa

No to tym razem w Budokruszu na telefon udało mi się dostać niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...