Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Dzieki Fifi72!

Moze masz racje 144zl miesiecznie to nie jest wydatek ale jak pomnozymy to przez 2 (2 samochody i kazde z nas musi dojechac do pracy) + mysle, ze nierzadko do miasta trzeba jezdzic czesciej niz tylko tam i z powrotem to koszty sie wtedy zwiekszaja i mysle, ze ok 400zl trzeba liczyc na sama benzyne.

Ale ok. cos za cos.

Ja chyba mam jakas fobie, bo rodzice mieszkaja na obrzezach miasta i poprostu znienawidzilam to ciagle chodzenie, spieszenie sie na autobus, pociag. Juz nie wspomne o poznym wracaniu do domu- ciemno, daleki, zimno brrrrr.

Tak sobie mysle, ze jak juz dzieci podrosna i beda jezdzimy do liceum to ile czasu beda musialy spedzac na przystankach autobusowcyh- przeciez podmiejske z Grodzia kursuja chyba raz na 2 godziny. Spoznisz sie na jeden a pozniej marznij w zime na przystanku.

Jak wy sobie radzicie? Odwozicie dzieci wszedzie?

 

sama powiedziałaś że dopiero planujesz założenie rodziny więc myslę że do czasu liceum twoich dzieci to jeszcze conajmniej 16 lat a w tym czasie moze byc w grodziu merto i problem sam się rozwiąze...

myślę ze nie ma co wybiegać tak w przód z problemami bo jak zaczniesz sie budowac to bedzie miala ich tyle ze problem dojazdów to bedzie najmniejszy i najmniej kłopotliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

Tak sobie mysle, ze jak juz dzieci podrosna i beda jezdzimy do liceum to ile czasu beda musialy spedzac na przystankach autobusowcyh- przeciez podmiejske z Grodzia kursuja chyba raz na 2 godziny. Spoznisz sie na jeden a pozniej marznij w zime na przystanku.

Jak wy sobie radzicie? Odwozicie dzieci wszedzie?

 

Nie będziesz tam mieszkać sama, w okolicy będą małżeństawa z dziećmi w podobnym wieku i wtedy naturalną potrzebą staje się samopomoc sąsiedzka.

Przejawiać się może w dowożeniu swoich i cudzych dzieci do przedszkola i szkoły w oparciu o grafik dyżurów poszczególnych rodziców. Fakt, że jakby nie patrzeć to bez własnego środka lokomocji (nie koniecznie samochodu) mieszkać "daleko od szosy" może być trudno zwłaszcza dla mieszczucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe poszukujemy namiarów na ekipy od ocieplenia (styropian + tynk)

Ma ktoś jakieś sprawdzone, godne polecenia osoby ?? Nikt nie robił ?? czy nikt nie może swoich polecić?

jeśli nic nie pomerdałem w kontaktach to p. Dębowski 502430798, współpracował/uje? z Kabexem. Ekipa popiła pierwszego dnia (cd radosnego rozstania z poprzednim zleceniodawcą:-)) ale później jeśli chodzi o docieplanie wszystko OK, bo malowanie podbitki sadolinem nie wyszło im najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i nas dopadła plaga kradzieży :(. Po nocnym włamaniu do baraku jesteśmy ubożsi o agregat prądotwórczy firmy "PRAMAC" z silnikiem hondy. Swoją drogą bardzo porządny sprzęt, który pociągnął budowę aż do stanu obecnego. Jako że budowa jest na uboczu najbardziej podejrzewamy ekipy u nas pracujące. Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów zauważyłby taką maszynkę w swojej okolicy bardzo prosimy o kontakt.

http://lh6.ggpht.com/_I05CevwSP3Q/SkEePy9hnKI/AAAAAAAACFs/zuHgGZrxIP8/s400/PMC1078_l.jpg

Pozdrawiamy i życzymy więcej szczęścia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję namiarów na geodetę do inwentaryzacji powykonawczej. P. Szpilarski niestety wyjeżdża na urlop i wraca po 12 lipca, a lekko mi się spieszy.

 

I pytanie - czy 800 PLN za certyfikat energetyczny to normalna cena? :o Znalazłem gościa w Żyrardowie i tyle sobie liczy za papier, że niby reku i PC podnoszą koszty...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

I pytanie - czy 800 PLN za certyfikat energetyczny to normalna cena? :o Znalazłem gościa w Żyrardowie i tyle sobie liczy za papier, że niby reku i PC podnoszą koszty...

 

Pozdrawiam

 

Zapłaciełem 500+VAT (z reku)..

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlę kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciełem 500+VAT (z reku)..

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlę kontakt na PW.

 

 

To jeśli można, to ja poproszę o kontakt. W sierpniu planuję zdanie budynku, a to chyba najniższa cena, jaką słyszałam.

Z góry - dzięki.

 

My również poprosimy o kontakt :)

 

Podłącze się do tematu. Również proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, juz rok budowy minęło a ja dopiero stan surowy zamknięty + tynki wewnętrzne i instalacja elektryczna (prawie), szukam dobrych (niedrogich) ekip do:

1. wylewek

2. ocieplenia

3. wykończenia poddasza

4. innych prac wykończeniowych

Pozdrowienia dla wszystkich z grupy N-G i Urzutu gdzie budowa się ślimaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, juz rok budowy minęło a ja dopiero stan surowy zamknięty + tynki wewnętrzne i instalacja elektryczna (prawie), szukam dobrych (niedrogich) ekip do:

1. wylewek

2. ocieplenia

3. wykończenia poddasza

4. innych prac wykończeniowych

Pozdrowienia dla wszystkich z grupy N-G i Urzutu gdzie budowa się ślimaczy

one more time :D

"Witam Sąsiadów i Wszystkich, dziś zawitał do mnie właściciel firmy budowlanej z Ruśca poszukujący zleceń "Wykonawstwo od fundamentu pod klucz + dociepłenia również " Chwilowo znalazł sie na lodzie ponieważ budował jakiś wypasiony dom i inwestor niestety jest chory na raka i zawiesił budowe . stąd to ciśninenie na zlecenia i deklarowona skłonnośc do promocji . Tak wiec podaję namiary proszę dzwonic lub podjechac:

 

Firma Remontowo-Budowlana "BUDOPOL"

Marian Godlewski

022-758 28 26, kom 502 38 96 46

 

Rusiec ul Szkolna 8

 

Powodzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciełem 500+VAT (z reku)..

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlę kontakt na PW.

 

 

To jeśli można, to ja poproszę o kontakt. W sierpniu planuję zdanie budynku, a to chyba najniższa cena, jaką słyszałam.

Z góry - dzięki.

 

My również poprosimy o kontakt :)

 

Podłącze się do tematu. Również proszę o kontakt

 

Kontakt:

Pan Darek

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A my mamy za soba pierwsza impreze na 50 osob, lalo w ten weekend okropnie ale impreza sie udala. hehehe okna ofoliowane ale firanki juz wisza. Jak znajde jutro troszke czasu to fotki jakies wrzuce :) fajnie miec taki duzy salon... :)

 

Czy to znaczy, że jak impreza zaliczona to wpadniesz na zlot, tzn. wpadniecie z mężem? A może chociaż na afterparty?

A kto z naszej grupy oprócz gawla będzie na zlocie i afterparty?

 

Jutro będziemy u siebie (jak nie będzie padać). Może będziesz w okolicy? Muszę też do gminy podskoczyć z papierami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...