Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

A my mamy za soba pierwsza impreze na 50 osob, lalo w ten weekend okropnie ale impreza sie udala. hehehe okna ofoliowane ale firanki juz wisza. Jak znajde jutro troszke czasu to fotki jakies wrzuce :) fajnie miec taki duzy salon... :)

 

Czy to znaczy, że jak impreza zaliczona to wpadniesz na zlot, tzn. wpadniecie z mężem? A może chociaż na afterparty?

A kto z naszej grupy oprócz gawla będzie na zlocie i afterparty?

 

Jutro będziemy u siebie (jak nie będzie padać). Może będziesz w okolicy? Muszę też do gminy podskoczyć z papierami.

 

czesc Beatko, a kiedyi gdzie ten zlot? uwierz ja naprawde nie w temacie :)

 

wrzucam fotke :) (bylo tak kameralnie, sami najblizsi - 40 osob bylo :))

 

http://images39.fotosik.pl/147/dd743d1791f72727med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Beatko, a kiedyi gdzie ten zlot? uwierz ja naprawde nie w temacie :)

 

wrzucam fotke :) (bylo tak kameralnie, sami najblizsi - 40 osob bylo :))

 

http://images39.fotosik.pl/147/dd743d1791f72727med.jpg

 

Wow, jestem pod wrażeniem. To prawie wesele :wink:

Dobrze, że mieli goście gzie zaparkować. U mnie byłby problem.

 

Zlot jest w Urzucie w Wiosce Budowlanej od 12tej do 20tej a afterparty w Ruścu. Wpadnijcie koniecznie.

Więcej informacji tutaj:

http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum-urzut-pod-warszawa-27-czerwca-w-sobote-12-00-20-00,f145.htm

 

A, dzisiaj jednak nie będzie nas na działce :(

Wygląda na to, że została nam niedziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Beatko nie wiem czy uda nam sie wpasc :( szczerze powiedziawszy to pewnie nie. Spotkam sie innym razem na wsi :)

 

Nawet na godzinkę, na jedno małe piwko?

bobudi a co Ty na zlot?

Jakby co to dzwońcie

:D

 

A co do wsi to mamy zamiar być w niedzielę więc zapraszam.

 

 

Witaj, myslę że jak znajdziemy chwilke to podlecimy... daleko nie ma...

ej nie wiem co się stało ale mam nieaktywne konto i musiałem zalogowac sie na inne...

coś nie hallo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobudi było przesympatycznie. I zlot i afterparty super zorganizowane. Szkoda, że nie udało się Wam dotrzeć. Ogromnie współczuję problemów z kręgosłupem. Mam nadzieję, że szybko ustąpią.

Afterparty trzeba koniecznie jeszcze powtórzyć w tym roku. Agroturystyka w Ruścu przetestowana i godna polecenia.

Szkoda właśnie, że tak mało osób z naszej grupy mimo, że to na naszym terenie były imprezy, stawiło się na zlot i afterparty.

Cieszę się, że udało się Magdzie i Michałowi dotrzeć na afterparty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda właśnie, że tak mało osób z naszej grupy mimo, że to na naszym terenie były imprezy, stawiło się na zlot i afterparty.

Cieszę się, że udało się Magdzie i Michałowi dotrzeć na afterparty.

Ja też się cieszę, że byliśmy - pierwsze lody przełamane :) i naprawdę było przesympatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobudi było przesympatycznie. I zlot i afterparty super zorganizowane. Szkoda, że nie udało się Wam dotrzeć. Ogromnie współczuję problemów z kręgosłupem. Mam nadzieję, że szybko ustąpią.

Afterparty trzeba koniecznie jeszcze powtórzyć w tym roku. Agroturystyka w Ruścu przetestowana i godna polecenia.

Szkoda właśnie, że tak mało osób z naszej grupy mimo, że to na naszym terenie były imprezy, stawiło się na zlot i afterparty.

Cieszę się, że udało się Magdzie i Michałowi dotrzeć na afterparty.

 

dzieki za słowa współczucia jak tylko się poprawi to na kolejnym myślę że pojawimy się napewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...