Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

bobudi było przesympatycznie. I zlot i afterparty super zorganizowane. Szkoda, że nie udało się Wam dotrzeć. Ogromnie współczuję problemów z kręgosłupem. Mam nadzieję, że szybko ustąpią.

Afterparty trzeba koniecznie jeszcze powtórzyć w tym roku. Agroturystyka w Ruścu przetestowana i godna polecenia.

Szkoda właśnie, że tak mało osób z naszej grupy mimo, że to na naszym terenie były imprezy, stawiło się na zlot i afterparty.

Cieszę się, że udało się Magdzie i Michałowi dotrzeć na afterparty.

 

Też się ciesze że sąsiedzi dotarli :wink:

 

A co myslicie że gdzie ja imprezke zorganizowałem własnie żeby było blisko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie robil J. Rawski, instalacja obwodowa.

Faktycznie ogladając zdjęcia instalacji Zbycha to wykonuje je perfekcyjnie - kabelki poukladane w skrzynce, kontraktony wwiercane a nie na wierzchu etc. Niestety wycena kosztów mojej instalacji byla o 40% wyższa niż to co zapłaciłem u p. Jarka. Ja go smialo polecam, solidny, terminowy, ekipa 2-3 osobowa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam drzwi zewn do domu, tyl garazu i przejscie miedzy domem a garazem jakies mocniejsze. Macie jakies sprawdzone firmy z Grodziska lub okolic - chodzi mi o porzadny, solidny montaz przede wszystkim.

 

pozdrawiam

strix

 

Mam firme z Warszawy - dystrybutor GERDA. U mnie instalowali rok temu (też 2x zewn + miedzy domem a garażem), jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o Gerde to nie znalazłam nigdzie tańszej oferty. http://www.edudek.pl/?page=kontakt

gość nazywa się Dudek tel. 602 372 060.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem "nowy" w grupie grodzisko-nadarzynskiej.

Buduje sie (koncze juz ok dluzszego czasu) we wsi Szczesne, tuz przy granicy z Radoniami.

Teraz "walcze" z otoczeniem domu, powoli, ale jakos idzie.

Szukam solidnej ekipy / firmy do ulozenia kostki brukowej.

Jesli macie taka - prosilbym o info na priv.

Ze swojej strony pomoc moge np. w sprawach internetu przez GSM, mialem Blueconnect'a przez 2.5 roku, teraz mam Orange, router, Wi-Fi itp.

Wszystko pod Linux'em :-) (no dobra, zona woli Windowsa).

Pozdrawiam

Mirek

Senser: gdybys chcial mnie wstawic na mapke, to jestem ulokowany tuz obok jacekkacz (pozdrawiam), za ostatnia literka ("z") sa takie dwa domki i takie dwie kreseczki (jak cudzyslow) - to wlasnie tak jak ten cudzyslow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie,

 

jak dobrze było sobie odpocząć na Bałtykiem, lecz Bałtyk ---- no cóż temperatura wody 12 - nie skusiła mnie do kąpieli. Fajnie było ale się ....... , pogoda dopisała.

 

Ekipa dekarzy nie próżnowała i sobie dachówkę po dachóweczce układała - zamieściłem kilka fotek.

 

Mam pytanko- czy słyszał ktoś o Sławek Jagiełło - trudni sie ociepleniami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...