Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hejka,

jak wejsć do skrzynki naszej grupy?

Szukam ekipy od Karton/gipsu.

dach mam ocieplony ale musi ktos płyty pozakładac:)

pzdr

Witam,

Szukam wlasnie wykonawcy instalacji alarmowej. W ksiazce naszej grupy jest kontakt do Pana Jaroslawa Rawskiego. Czy ktos moze korzystal z jego uslug i moze podzielic sie opinia?

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvia1

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

starn napisał:

Jak alarmy to tylko ZBYCH

 

potwierdzam

 

 

Z czego wynika to ze Zbych jest lepszy niz inni fachowcy z tego tematu? Czy rzeczywiscie warto zaplacic troche wiecej za jego usluge?

A.

 

innych nie sprawdzalam. Zbych to Zbych wg mnie i wielu znajomych warto. Bo to Fachowiec jakich mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli zacznę zamieszczać (w miarę wolnego miedzyczasa) zdjęcia i historię własnego domku. ;)

Na razie kończę kłaść instalację hepwortha i potrzebuję dobrego wylewkarza.

Styropian pod wylewkę położę sobie sam, niestety znani mi dobrzy wylewkarze z okolic mają zajęte terminy.

Potrzeba kogoś kto nie będzie się bał położenia wylewki jednocześnie na dużym powycinanym openspace i na stropie garażu (będącym jednocześnie tarasem).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Uli (amiętacie Ulę i Sławka) wklejam prośbę:

 

Zaginął wczoraj pies.

Ula powiadomiła już straż miejską, okolicznych weterynarzy.Prosiabyście pokazali zdjęcia komu się da: robotnikom, sąsiadom...Powiadomiła straż miejską w kilku miastach, policję, wetów, zamieściła ogłoszenia na stronach o zaginionych zwierzętach. Będzie najpewniej komunikat w Bogorii. Jeźdzą, szukają, zaczepiają ludzi i pokazują zdjęcie i zostawiają wizytówki. Skontakotwali się nawet z odławiaczem (hyclem) psów, więc też zna sprawę.

Będzie zamieszczone zdjęcie na tablicy informacyjnej na deptaku i powiadomione są Urzędy Gminy w Grodzisku i Jaktorowie.

Może macie pomysły co jeszcze?

 

 

 

Jak na zdjęciach:

 

piaskowego koloru pies z bujnym włosem sięgającym prawie ziemi. Taki jasny, duży kudłacz mający w kłębie ok.55cm. Wydaje się, że waży dużo, ale faktycznie to włos, którego ma dużo sprawia takie wrażenie. Jego waga to tylko 25kg.

Jest bardzo łagodny, ale teraz może być zdezorientowany.

Prawie każdy kogo mija ogląda się za nim. Może leciutko kuleć na przednią łapę. Nie ma obroży ani żadnej spinki, która odsłoniłaby jego mądre oczy ani innego znaku charakterystycznego poza tatuażem wewnątrz ucha E006 i szczególnie miłym usposobieniem.

Na pewno tęskni. Nagroda: ładnych kilka setek złotych.

 

tel do Uli:

022 7345 109 lub 609 04 04 05 [email protected]

 

 

http://lh3.ggpht.com/_-gpB12MqADY/SlRdB8QT5bI/AAAAAAAAAH0/8TzBhp7G2i8/s576/camel1.JPG

http://lh5.ggpht.com/_-gpB12MqADY/SlRdCM2ItLI/AAAAAAAAAH4/aKm0tni3H_Q/s576/camel2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sylwia za powyższy post. Chciałam tylko wytłumaczyć, dlaczego sama nie zamieściłam ogłoszenia. Sprawa jest banalna - nie umiem wklejać zdjęć, a zawsze to lepiej zobaczyć zdjęcie niż przeczytać tylko opis.

 

Nagroda wzrosła do 1.000zł - tyle podałam w radio Bogoria i tyle samo ogłaszam tutaj.

 

Sławek jest załamany, to nasz synek, bo dzieci nie mamy. Ja też czuję się potwornie nieswojo szczególnie gdy jestem sama lub jest noc.

Gdyby ktoś zobzczył naszego Camela będę dozgonnie wdzięczna. Sylwia może poświadczyć, że jest obrotna i mam wiedzę budowlaną (jak każdy, kto się wybudował) w rewanżu poza nagrodą oferuję swoją pomoc przy budowie. Coś załatwić, przypilnować, może popracować fizycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To BEARDED COLLIE, czyli brodaty owczarek szkocki. Super pies, charakter ma ładniejszy od wyglądu. Wadą jest pielęgnacja futra i nanoszenie do domu błota. Mamy dwa takie, drugi jest czarno-biały. Jeśli ktoś chciałby pokazać psy swoim dzieciom to zapraszam. Jesteśmy gościnni. Telefon do mnie podała Sylwia w ogłoszeniu wyżej, ale podje ponownie 022 7345 109 lub 609 04 04 05.. Mieszkamy na os. Szczęsne Grodzisku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzętom chyba trudno przychodzą przenosiny do nowego miejsca...

 

My planujemy kupno psa po przeprowadzce do Starej Wsi i szukam rasy, która nie zdemoluje nam domu, ogrodu i nie będzie zbyt trudna w utrzymaniu (szczotkowanie, kąpanie etc.). Jednocześnie nie może być agresywny. Po tym jak w dzieciństwie zaatakował mnie pies, mam fobię, z którą co prawda walczę, ale...

 

zygzak, powodzenia w poszukiwaniu kotka! Pewnie sam wróci, gdy zakończy rekonesans terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

jak wejsć do skrzynki naszej grupy?

Szukam ekipy od Karton/gipsu.

dach mam ocieplony ale musi ktos płyty pozakładac:)

pzdr

Witam,

Szukam wlasnie wykonawcy instalacji alarmowej. W ksiazce naszej grupy jest kontakt do Pana Jaroslawa Rawskiego. Czy ktos moze korzystal z jego uslug i moze podzielic sie opinia?

Ania

 

 

Podłączam się do pytania (o skrzynkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyciecia 12 sporych drzew na dzialce. Zdecydowalem sie to zrobic w zamian za drzewo. Jedna z ofert to mimo zabrania drzewa po 350pln od sztuki, inna - wycinka bezplatnie drzewo zabiera wycinajacy. Ale zostaja mi jeszcze korzenie. 12 z tych wycietych plus 2 z jakies starej wycinki.

Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie ? Firma, na ktora sie prawdopdobnie zdecyduje zostawia mnie z problem korzeni, ich sugestia jest taka: koparka - chyba od razu wykorzystam do zdjecia humusu, a potem kontener (moze dwa) na wywiezienie.

 

Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyciecia 12 sporych drzew na dzialce. Zdecydowalem sie to zrobic w zamian za drzewo. Jedna z ofert to mimo zabrania drzewa po 350pln od sztuki, inna - wycinka bezplatnie drzewo zabiera wycinajacy. Ale zostaja mi jeszcze korzenie. 12 z tych wycietych plus 2 z jakies starej wycinki.

Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie ? Firma, na ktora sie prawdopdobnie zdecyduje zostawia mnie z problem korzeni, ich sugestia jest taka: koparka - chyba od razu wykorzystam do zdjecia humusu, a potem kontener (moze dwa) na wywiezienie.

 

Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie ?

 

Witam ja się tym zajmuję. Zapraszam na stronę http://www.mieszkobud.pl lub 506-907-807.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...