Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Może firmy lub składy, gdzie można by zaopatrzyć się kompleksowo we wszystko co potrzebne do dachu? Chodzi mi o płytę OSB, gont bitumiczny, rynny, papę, może też okna dachowe. Z góry dzięki.

 

Płyty OSB - Wodan Piaseczno lub hipermarkety. Ceny w Grodzisku mogą zabić.

Wszelkie rzeczy na dach łącznie z Dekarzem :wink: Dach - Lux Warszawa. Poszukajcie w ogłoszeniach drobnych Pana który nazywa się Michał Dąbrowicz.

Pociśnijcie o rabat. Sciagnijcie inna ofertę i go postraszcie. Chłopak wszystko wytrzyma i da naprawdę dobre ceny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może firmy lub składy, gdzie można by zaopatrzyć się kompleksowo we wszystko co potrzebne do dachu? Chodzi mi o płytę OSB, gont bitumiczny, rynny, papę, może też okna dachowe. Z góry dzięki.

 

Płyty OSB - Wodan Piaseczno lub hipermarkety. Ceny w Grodzisku mogą zabić.

Wszelkie rzeczy na dach łącznie z Dekarzem :wink: Dach - Lux Warszawa. Poszukajcie w ogłoszeniach drobnych Pana który nazywa się Michał Dąbrowicz.

Pociśnijcie o rabat. Sciagnijcie inna ofertę i go postraszcie. Chłopak wszystko wytrzyma i da naprawdę dobre ceny. :wink:

 

Coulignon - ma racje - pokrycia - to dach lux - ja brałem z minoxu ale dlatego że kompleksowo mnie obsługiwali i naliczaja mi vat 7% - jak ktoś jest zainteresowany to podeślę namiarki na handlowca z minoxu - i będzie można sie powołać na mnie. Ekipe dekarzy też moge polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniutaJ - sprubuj jeszcze tu http://www.dachmax.pl/

 

Robili nam pokrycie dachu i jesteśmy zadowoleni z ich usług.

 

Zdecydowanie NIE POLECAMY!!!

Nam też robili dach chyba 2 miesiące, poza tym przy podpisaniu umowy mówią że mają 8 ekip wieć opóźnienie ze względu np. na pogodę nie będzie większe niż 2 tyg potem jak przychodzi co do czego okzauje się że, tak mają 8 ekip ale tylko 3 od dachówki i można sobie na nich poczekać. Pierwszy dzień jak przyjechali kłaść łaty i folię zapytałam jednego z baaardzo młodych pracowników ile to może potrwać i usłyszałam " nie wiem nigdy tego nie robiłem" :o. Poza tym jedną stronę dachu rozbierali chyba 3 czy 5 razy....szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co nam mówili właściciele to trafiliśmy na ich najlepszą ekipę. Zrobiili nam dach w tydzień (poniedizałek - piątek), i to w listopadzie kiedy dni nie są już długie. Efekty widać na zdjęciach w galerii - link w stopce. Ogólnie żadnych problemów.

 

Wiec moge poolecic tylko ekipe która robiła u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomanio

Jesli mozesz to podaj namiary na handlowca z minoxu. Niestety pan Michal z Dachluxu nie bardzo moze mi pomoc bo juz wczesniej robilam wycene w innym Dachluxie :( Podobno poszczegolne oddzialy nie moga miedzy soba konkurowac :o

 

Namiarki na Artura z minoxu - 509 300 357 - zaletą jest to że naliczaja Ci z 7%vatem - , polecam też ekipe dekarzy - naprawdę solidna ekipa _ efekty mozesz zobaczyć na moich zdjęciach - dodatkowo wykazali się własną incjatywą - wezwali przedstawiciela DORKENA - bo im sie moja folia "średnio" podobała - okazało sie ze jest ok - naprawde polecam - p.Wiktor 607 257 996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów budujących!!!

 

Ja po prośbie w sprawie koleżanki mieszkającej w okolicy Grodziska, która od jesieni chce ocieplić swój dom. Jesienią własnie ktos jej zaczął pracę, wziął zaliczkę (wiem, wiem i ona niby też wie, że nie wolno dawać zaliczek), pracy nie dość że nie skończył, to jeszcze spartaczył to, co zaczął...

Umówiła się z poleconą przez kogoś ekipą, która to ekipa zwodziła ją 2 miesiące, teraz przyszła i po 2 dniach pracy też chce zaliczkę (mimo wcześniejszej umowy, że nie ma zaliczek)...

No i prawdopodobnie będzie się musiała rozstać również z tą ekipą.

 

Czy ktos mógłby polecić - chyba lepiej powiem "dać namiary", bo polecanie jest raczej ryzykowne - na jakieś ekipy ocieplające i tynkujące?

 

pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie namiary na sprzedawcow dachow, bede probowac.

 

nacia

Odnosnie okien drewnianych, polecam zrobic wycene w Urzedowskim. Maja teraz naprawde dobre ceny na szeroki profil (88mm grubosci) i na okna debowe w kolorze D9 (laczenia na mikrowczepy). Ja wlasnie decyduje sie na Urzedowskiego. Robilam tez wyceny w Sokolce i Adpolu, Adpol wyszedl najdrozej.

Natomiast jesli nie szukasz grubszego profilu, a wystarczy ci standardowy (68mm) to moge polecic ci producenta lokalnego z Milanowka. Firma Tomstol, ceny troch nizsze niz Urzedowski, okna porzadne.

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...