Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam koleżanki i kolegów budujących!!!

 

Ja po prośbie w sprawie koleżanki mieszkającej w okolicy Grodziska, która od jesieni chce ocieplić swój dom. Jesienią własnie ktos jej zaczął pracę, wziął zaliczkę (wiem, wiem i ona niby też wie, że nie wolno dawać zaliczek), pracy nie dość że nie skończył, to jeszcze spartaczył to, co zaczął...

Umówiła się z poleconą przez kogoś ekipą, która to ekipa zwodziła ją 2 miesiące, teraz przyszła i po 2 dniach pracy też chce zaliczkę (mimo wcześniejszej umowy, że nie ma zaliczek)...

No i prawdopodobnie będzie się musiała rozstać również z tą ekipą.

 

Czy ktos mógłby polecić - chyba lepiej powiem "dać namiary", bo polecanie jest raczej ryzykowne - na jakieś ekipy ocieplające i tynkujące?

 

pozdrawiam, Maria

 

Jeśli chodzi o firmy od ociepleń to NIE POLECAM A WŁAŚCIWIE TOTALNIE ODRADZAM CZŁOWIEKA O NAZWISKU ŁODZIAK - NIEKOMPETENTNY, ZWODNICZY PYSKATY PROSTAK KTÓRY NIE MA POJECIA O TYM CO ROBI - SZWAGROWI ROBIŁ OCIEPLENIE- ( UMOWA NA 3 TYG. - BAWILI SIE PONAD 2 MIESIĄCE I WRAZ WSZYSTKO SPARTACZONE!!!!)

NIE MA POJĘCIA O WYPROWADZANIU WINKLI A O OBRÓBCE TO JUŻ NAPRAWDĘ SZKODA GADAĆ!!!!

Zachowuje się jak niedorozwój gdy się z nim rozmawia to odnosi sie wrażenie że kura ma więcej zwojów mózgowych niż ON!!!!

totalna porażka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje za wszystkie namiary na sprzedawcow dachow, bede probowac.

Ania

Polecam firmę Master z Lesznowoli, solidna i uczciwa, mają oferty różnych producentów i zaprzyjaźnione ekipy od pokryć, Skożystałem, przyjechali w 7 chłopa o 7.15 (kryłem dach w listopadzie) już rusztowania rozstawione ...miło było patrzeć, powierzchnia krycia 370 mkw + taras który wykonali łącznie z pokrciem (powierzchnia tarasu 25mkw) całość prac zajęła im 6dni - koszt 10tys

mogę podesłać kontakt do sprzedawcy oraz do ekipy od pokryć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie namiary na sprzedawcow dachow, bede probowac.

Ania

Polecam firmę Master z Lesznowoli, solidna i uczciwa, mają oferty różnych producentów i zaprzyjaźnione ekipy od pokryć, Skożystałem, przyjechali w 7 chłopa o 7.15 (kryłem dach w listopadzie) już rusztowania rozstawione ...miło było patrzeć, powierzchnia krycia 370 mkw + taras który wykonali łącznie z pokrciem (powierzchnia tarasu 25mkw) całość prac zajęła im 6dni - koszt 10tys

mogę podesłać kontakt do sprzedawcy oraz do ekipy od pokryć,

 

 

POSZUKUJĘ PILNIE GLAZURNIKA, CZY KTOŚ MOŻE POLECIĆ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś poleci dobrego i taniego elektryka i hydraulika? Napiszcie ile orientacyjnie płaciliście za speców.

 

Za mkw podłogówki płaciliśmy 50zł(robota+materiał). Za punkt czyli od umywalki wc itp 120zł. Jesteśmy zadowoleni z ich roboty ale nie możemy polecic gdyż są przyjezdni i w drodze wyjątku (właściciel firmy robił hydr. synowi pod Warszawą) zrobili i u nas. Ceny są z woj. lubelskiego.

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...