Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Po wielkich opóźnieniach spowodowanych przez dekarzy, znowu mogę myśleć o tynkach wewnętrznych.

Jak by ktoś robił dach to mogę na priv przesłać jakiej firmy unikać jak ognia :evil: .

 

To daj ich na priv. CIekawe, czy ci sami co u mnie. Jak dotąd jest to jedyny wykonawca, który podniósł mi ciśnienie w trakcie budowy.

Tynki u mnie robił HubertSain, jak chcesz wpaść na Nową zobaczyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam firmy która dysponuje poza koparką także wywrotką (kamazem)

 

1. Tommarko 0-22 755 8555, 724 9525, 502 207 206

2. Piaskun 0-22 755 8491, 604 417 365, 606 947 426

3. ? (prace porządkowe) 608 143 984

4. Mieszko (prace ziemne) 506 907 807

5. ? (zakładanie ogrodów) 506 825 837

6. Marek Kłosiewicz 601 088 750

 

 

Dziękuje bardzo za namiary. Dogadałem sie z pierwszym z listy tj. Tommarko z GM. Tanio nie jest ale za to ma być pięknie i kompleksowo. Dobrze że za takie usługi płaci sie z dołu ;-) jak sie jest zadowolonym.

 

PS. U mnie na działce w Budy Grzybek krzaki i drzewa karczował mi dosyć solidny pan z ukrainy. U mnie kończy już po 2 misiącach roboty. Ma zacięcie "ogrodnicze" i jeżleli ktoś ma jakieś "grubsze" prace pożądkowe na działce to polecam. Zainteresowanym wyślę więcej informacji na priv.

 

pozdrawim punias007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, firma nazywa się Makrobet, a tu ich stronka:

http://www.makrobet.com.pl/szamba.htm

też od nich brałem-polecam

 

 

Możecie polecić sprzedawcę drewna kominkowego z okolic Nadarzyna. Drewutnia skończona to czas ją zapełnić :lol:

Zakładając, że drewno nie będzie sezonowane, czy jest sens palić takowym (wilgotnym) w sezonie 2009/2010. A może brykiet? Przynajmniej suchy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mery26 : 608353090 z mies temu brałam brzozę wygląda sensownie. Jeśli ci się uda kupić drzewo odsuszone tzn ścinane z kilka ies temu temu to pal juz w tym sezonie - brykiet dużo drożej by wyszedł.

 

 

czy ktoś ma namiary na firmę, która handluje ogrodzeniami panelowymi? I do tego prefabrykowana podmurówka? pliis potrzebuję dosłownie 3 panele + furtka na kojec dla psa

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ktoś ma namiary na firmę, która handluje ogrodzeniami panelowymi? I do tego prefabrykowana podmurówka? pliis potrzebuję dosłownie 3 panele + furtka na kojec dla psa

:roll:

 

Podjedź do Castoramy. Mąż sprawdzał i mają atrakcyjne ceny i sprzedają na sztuki. Nie wiem jak podmurówki ale to możesz sprawdzić dzwoniąc do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki tylko muszę transport wydumać bo taki panel za chiny do auta nie wejdzie

 

no to może zobacz w Liroyu lub Praktikerze w Jankach (bliżej niż Casto)

z Janek ich transport do Ciebie to chyba jakieś 50 zeta

a ty nie miałaś już kojca dla swojej Tybetanki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może do czynienia z firmą Darek produkującą stolarkę pcv w Kaniach Helenowskich? To ich stronka http://okna-darek.pl/ . Muszę powiedzieć, że dali mi jak do tej pory najciekawszą ofertę na okienka. Ale nie wiem jak u nich z jakością, terminowością itp. itd.

Nikt nic? To może ktoś ma okienka firmy Jarbetal z Pruszkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może do czynienia z firmą Darek produkującą stolarkę pcv w Kaniach Helenowskich? To ich stronka http://okna-darek.pl/ . Muszę powiedzieć, że dali mi jak do tej pory najciekawszą ofertę na okienka. Ale nie wiem jak u nich z jakością, terminowością itp. itd.

Nikt nic? To może ktoś ma okienka firmy Jarbetal z Pruszkowa?

ja nie pomogę mam M&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...