Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Sprzedam pozostałosci z budowy:

 

- ytong 36,5 - 8 palet - o wymiarach 365x249x499 [mm]

okolice Grodziska Maz.

Zużycie 6 szt/m2

 

wystraczy na wymórowanie przykładowo:

- ścianki kolankowej niedużego domu;

- przy murowaniu "bokiem" tzn wysokością 36,5 np: ściany szczyty powyżej ocieplenia poddasza lub strychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie kupowaliscie tablice informacyjna na budowe ? (o ile sami to organizowaliscie). Bylem dzisiaj w kilku marketach budowalnych i tylko w Leroy byla (aktulanie czekaja na dostawe).

 

W Castoramie na Popularnej widziałam i w Platformie na al. Jerozolimskich.

 

Są też w Papierniczych sklepach..

W Grodzisku np....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy sezon z kominkiem, w związku z tym wypadało by się zaopatrzyć w odpowiednie paliwo. Jestem w tym temacie kompletnie zielony. Podpowiedzcie gdzie można kupić dobre i niedrogie drewno kominkowe? Jaka jest 'normalna' cena w okolicy?

 

a patrzyłeś na allegro czy nie ma kogoś z okolicy? Kolega w minionym tygodniu za dąb płacił 170pln - taniej będzie brzoza i olszyna(metr przestrzenny) - z okolic Sulejówka dostarczali ale kolega mieszka koło Wiązownej

 

PS Generalnie to idealnie jest drewno przesezonować... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy sezon z kominkiem, w związku z tym wypadało by się zaopatrzyć w odpowiednie paliwo. Jestem w tym temacie kompletnie zielony. Podpowiedzcie gdzie można kupić dobre i niedrogie drewno kominkowe? Jaka jest 'normalna' cena w okolicy?

 

a patrzyłeś na allegro czy nie ma kogoś z okolicy? Kolega w minionym tygodniu za dąb płacił 170pln - taniej będzie brzoza i olszyna(metr przestrzenny) - z okolic Sulejówka dostarczali ale kolega mieszka koło Wiązownej

 

No faktycznie, o allegro nie pomyślałem :oops: No i jest po 170,- z samego Grodziska. A może ma ktoś taniej u jakiegoś sprawdzonego dostawcy?

 

PS Generalnie to idealnie jest drewno przesezonować... 8)

No wiem, kupię większą ilość na wiosnę i niech leży, teraz to aby na tą zimę starczyło bo nie mam jeszcze gdzie trzymać za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie projektu wody: Róża Bąbik 606 888 523. Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy (dobry kontakt - sama dzwoni z informacjami itd.), wszystko sprawnie i bez problemu.

 

 

Potwierdzam pani Róża załatwia sprawy profesjonalnie!!!!

 

A możecie przybliżyć koszt projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie projektu wody: Róża Bąbik 606 888 523. Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy (dobry kontakt - sama dzwoni z informacjami itd.), wszystko sprawnie i bez problemu.

 

 

Potwierdzam pani Róża załatwia sprawy profesjonalnie!!!!

 

A możecie przybliżyć koszt projektu?

 

sam projekt to 400 pln (koszty Pani Róży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie projektu wody: Róża Bąbik 606 888 523. Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy (dobry kontakt - sama dzwoni z informacjami itd.), wszystko sprawnie i bez problemu.

 

 

Potwierdzam pani Róża załatwia sprawy profesjonalnie!!!!

 

Ja też polecam.

U nas 600 zł jeśli pamięć mnie nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...