Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich Czytelników grupy,

 

To mój pierwszy post na forum i na pewno nie ostatni. Zdecydowaliśmy się z mężem na projekt Tymek z pracowni Horyzont (http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=129&a=306). Będziemy budować w Jaktorowie. Co do papierków, to mamy już pozwolenie na budowę, ciągle walczymy z projektem wodociągu.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku uda nam się wylać fundamenty. I tu do Was prośba. Z racji tego, że nie mamy żadnego pojęcia o okolicznych składach budowlanych, potrzebujemy namiary (na początek) na niedrogiego dostawcę stali zbrojeniowej i betonu z okolic Grodziska - Żyrardowa.

 

Pozdr.

 

Stal kupowaliśmy w Milanówku, nie pamiętam nazwy ulicy ale jak się jedzie od Grodziska trzeba skręcić w prawo na pierwszych światłach w Milanówku, skład stali to druga posesja po prawej (za składem budowlanym Bud-Rem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Witam Sąsiadów po dłuższej przerwie :)

 

Możecie mi polecić jakiś skład kruszywa lub firmę handlującą takimi materiałami w naszej okolicy? Poszukuję ok 1m3 np. żwiru granitowego o większej frakcji, albo innego podobnego materiału na wierzchnią warstwę opaski wokół domu.

Z góry dzięki za namiary.

zapytaj w Betronika- Zbiroża K Mszczonowa http://www.betronika.pl

mają różne rodzaje kruszyw, handlują także betonem, ceny mieli niższe niż Budokrusz w 2008r

 

Igrek, serdeczne dzięki za namiar, dzwoniłem i może coś od nich wezmę, po uprzednim obejrzeniu towaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki - musimy zabudować kilka wnęk szafami i szukamy namiarów na solidnego stolarza, który para się takimi rzeczami. Oczywiście najlepiej, gdyby to był już ktoś sprawdzony, bo szaf wnękowych do wykonania jest aż cztery.

 

Ceny Komandora powalają na kolana - to jakiś absurd by za szafę z płyty wiórowej żądać tyle pieniędzy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki - musimy zabudować kilka wnęk szafami i szukamy namiarów na solidnego stolarza, który para się takimi rzeczami. Oczywiście najlepiej, gdyby to był już ktoś sprawdzony, bo szaf wnękowych do wykonania jest aż cztery.

 

Ceny Komandora powalają na kolana - to jakiś absurd by za szafę z płyty wiórowej żądać tyle pieniędzy :evil:

 

Mam to samo.

Na jutro jestem umówiony z TYM PANEM na bezpłatną wycenę. Ode mnie do Błonia ma już niedaleko, może zechce też podjechać?

Mam też plan awaryjny - zamówić w forpłycie gotowe przycięte na wymiar ścianki i półki i do tego drzwi z prowadnicami. Zrobiłem taką szafę w obecnym mieszkaniu, żadna filozofia, niestety teraz brak na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zygzak, skontaktuję się z nim, zaczynam się poważnie zastanawiać, czy samemu nie wziąć się za złożenie takiej szafy - rzeczywiście jedynym mankamentem jest brak czasu, ale przed nami długie, jesienne wieczory :)

 

No ja przynajmniej garderobę chciałbym zrobić przed przeprowadzką. Chyba się starzeję, bo nie bawi mnie już trzymanie rzeczy w kartonach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki - musimy zabudować kilka wnęk szafami i szukamy namiarów na solidnego stolarza, który para się takimi rzeczami. Oczywiście najlepiej, gdyby to był już ktoś sprawdzony, bo szaf wnękowych do wykonania jest aż cztery.

 

Ceny Komandora powalają na kolana - to jakiś absurd by za szafę z płyty wiórowej żądać tyle pieniędzy :evil:

 

polecam http://www.kukielka.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki... Może wie ktoś, gdzie znaleźć jakieś schematy instalacji ogrzewania w której w jeden system połączony jest kocioł gazowy, kominek z płaszczem wodnym i zasobnik na wodę? Najlepiej gdyby w przyszłości dało się do tego podłączyć solary. Chciałbym to podsunąć mojemu hydraulikowi, bo coś ciężko mu się myśli tak bez papieru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem prawie nowa, prawie, bo juz raz zadalam pytanie na tym forum. Ale wreszcie moge powiedziec, ze jestem zainteresowana i to dosc mocno.

Na wiosne 2010 chce ruszyc z budowa, mam juz wreszcie PnB oraz powoli ruszaja przylacza, zatem prad na budowe juz prawie mam.

Dzialczeka znajduje sie w miejscowosci Otrebusy kolo Brwinowa. Czy dobrze trafilam i znajde tu przyszlych sasiadow??

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak zwykle wszystko na ostatnia chwile u mnie - poszukuje na gwalt punktow w okolicach gdzie maja wybor parapetow. Moze ktos wie gdzie kupic takie aluminiowe wytlaczane w imitacje klinkieru?

 

Zastanawiam sie rowniez nad ksztaltkami klinkierowymi - i tu potrzebny sklad ktory mialby to na stanie.

 

Podajcie prosze kazdy punkt ktory ma wiekszy wybor - jutro musze zrobic sobie objazd i cos wybrac.

 

Pozdrawiam

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie zaczęliśmy budowę w Jaktorowie. Od jakiegoś czasu czytam ten wątek ale przeczytanie wszystkich postów zajmie mi pewnie jeszcze jakiś czas.

Niedługo długie zimowe wieczory więc będzie okazja;-)

 

Dzisiaj tylko się anonsujemy, od jutra będziemy zadawać pytania ;-) ( wiele pytan pewnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak zwykle wszystko na ostatnia chwile u mnie - poszukuje na gwalt punktow w okolicach gdzie maja wybor parapetow. Moze ktos wie gdzie kupic takie aluminiowe wytlaczane w imitacje klinkieru?

 

Zastanawiam sie rowniez nad ksztaltkami klinkierowymi - i tu potrzebny sklad ktory mialby to na stanie.

 

Podajcie prosze kazdy punkt ktory ma wiekszy wybor - jutro musze zrobic sobie objazd i cos wybrac.

 

Pozdrawiam

strix

 

Firma Eko Invent

 

Adres: Królewska 49, 05-822 Milanówek

Telefon: (022) 435-73-00

Fax: (022) 435-73-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje sprawdzonej ekipy do ocieplenia budynku i elewacji

czy ktoś może mi takową polecić ? Sprawdzałam w książce adresowej niestety terminy bardzo odległe, a ja szukam tak na październik. Z góry dziękuję :)

mogę podesłać na priv - choć nie wiem czy mają wolne - są z okolic Łukowa (dawne siedleckie) u mnie robili elewację razem z podpitką i jest Ok. Jedynie co powiem to trzeba ich trochę pilnować bo się specjalnie nie spieszyli, co może czasem być lekko stresujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...