Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam - czy ktos z okolicy nadarzyńsko-grodziskiej miał robione ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący? Czy wykonanie bylo razem z zakupem siatki? czy rzeczywiscie bylo fachowo? - mam straszliwy uraz do usługodawców. :evil: A zastanawiam się czy robić własnymi siłami - czy siły zewnętrzne na które mnie stac i na dodatek wszystkiego nie spaprają.

Wspomóżcie informacją - plissssss :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, poszukuje sprawdzonej ekipy do ocieplenia budynku i elewacji

czy ktoś może mi takową polecić ? Sprawdzałam w książce adresowej niestety terminy bardzo odległe, a ja szukam tak na październik. Z góry dziękuję :)

mogę podesłać na priv - choć nie wiem czy mają wolne - są z okolic Łukowa (dawne siedleckie) u mnie robili elewację razem z podpitką i jest Ok. Jedynie co powiem to trzeba ich trochę pilnować bo się specjalnie nie spieszyli, co może czasem być lekko stresujące

Śpieszyć sie będą musieli bo ja już mieszkam w domku także bedę ich gonić :) A ile czasu zajeła im praca u Ciebie?

Ps. poproszę namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szklarza, który zrobiłby lustro do łazienki. Czy możecie wspomóc jakimś namiarem?

 

nie wiem jeszcze jakie są jego możliwości gdyż nie widziałem jego prac, ale rozmawiam z nim na temat drzwi szklanych do wnęki prysznicowej - Grzybowski Robert. Usługi szklarskie 05-840 Brwinów, Rynek 29 (Tel) 0227296234

może to dziwnie brzmi ale po rozmowie telefonicznej :roll: ofercie cenowej - nie najtańszej, ale jednak będę jemu niebawem zlecał "robotę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my szukamy stolarza, który robi schody ładnie i w przestępnych cenach Znacie takiego? Jeśli tak, to podajcie namiary.

 

Jerzy Wryszcz- 604658349 widziałem u znajomych drzwi wewn jego wykonania - i zamówiłem do swojego domku , bardzo przystępna cena za drzwi, bardzo ładne, estetyczne(nie wiem czy to odp słowo, ale widziałem już różne drzwi, sęki niedoróbki i tłumaczenie " no wie Pan w tej cenie to lepiej nie będzie") wiem że robi także schody - jak był na pomiar drzwi to pokazywał zdjęcia, acha a moi znajomi "wzięli go" od sąsiadów którzy chwalą sobie jego pracę, facet jest z okolic Biłgoraja ale przyjeżdża na zlecenia w okolice W-wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy ktos z okolicy nadarzyńsko-grodziskiej miał robione ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący? Czy wykonanie bylo razem z zakupem siatki? czy rzeczywiscie bylo fachowo? - mam straszliwy uraz do usługodawców. :evil: A zastanawiam się czy robić własnymi siłami - czy siły zewnętrzne na które mnie stac i na dodatek wszystkiego nie spaprają.

Wspomóżcie informacją - plissssss :wink:

 

czy nikt nie grodzil siatką w tak szacownej okolicy. Podajcie jakies namiary :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy ktos z okolicy nadarzyńsko-grodziskiej miał robione ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący? Czy wykonanie bylo razem z zakupem siatki? czy rzeczywiscie bylo fachowo? - mam straszliwy uraz do usługodawców. :evil: A zastanawiam się czy robić własnymi siłami - czy siły zewnętrzne na które mnie stac i na dodatek wszystkiego nie spaprają.

Wspomóżcie informacją - plissssss :wink:

 

czy nikt nie grodzil siatką w tak szacownej okolicy. Podajcie jakies namiary :cry:

my się jeszcze nie grodziliśmy, ale niedługo będziemy. siatka 1,5m ocynk powlekany + podmurówka systemowa + robocizna = ok. 80 zł/mb + 1000 zł za dojazd.... taką znaleźliśmy ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący?

w Ruścu 2 lata temu był facet co sam robił siatkę z usługą montażu. Problem w tym że założenie u niego to 2x cena siatki. zatem-o ile istnieją manualne zdolności - proponuję samemu to zrobić.

Acha, informacja na jego temat wisi na ogrodzeniu centrum ogrodniczym przy wjeździe z Nadarzyna na Starą Wieś (światła z 7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szklarza, który zrobiłby lustro do łazienki. Czy możecie wspomóc jakimś namiarem?

 

nie wiem jeszcze jakie są jego możliwości gdyż nie widziałem jego prac, ale rozmawiam z nim na temat drzwi szklanych do wnęki prysznicowej - Grzybowski Robert. Usługi szklarskie 05-840 Brwinów, Rynek 29 (Tel) 0227296234

może to dziwnie brzmi ale po rozmowie telefonicznej :roll: ofercie cenowej - nie najtańszej, ale jednak będę jemu niebawem zlecał "robotę"

 

A masz jakieś porównanie, że wiesz, że oferta nie najtańsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję namiaru na sklep z kominami stolowymi. Kupowaliśmy coś w nim już rok temu ale nie możemy znaleźć wizytówki :( Jadąc od Warszawy AL. Jerozolimskimi skręcało się w lewo ale zupełnie nie pamiętam w jakiej miejscowości . Z tego co wiem firma nazywała się jakoś od nazwiska właścicielki....może ktoś z Was kojarzy?? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy ktos z okolicy nadarzyńsko-grodziskiej miał robione ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący? Czy wykonanie bylo razem z zakupem siatki? czy rzeczywiscie bylo fachowo? - mam straszliwy uraz do usługodawców. :evil: A zastanawiam się czy robić własnymi siłami - czy siły zewnętrzne na które mnie stac i na dodatek wszystkiego nie spaprają.

Wspomóżcie informacją - plissssss :wink:

 

czy nikt nie grodzil siatką w tak szacownej okolicy. Podajcie jakies namiary :cry:

 

Jestem zadowolony z ogrodzenia wykonanego przez Waldemara Radzanowskiego tel. 660 186 003 z Grodziska chociaż samą linkę naciągu siatki można było zamocować do słupków bardziej elegancko niż mam. Materiały były moje a panu Radzanowskiemu + ekipa 3 płaciłem za robociznę ale to było rok temu i robił mi też tarasy - zapłaciłem za całość prac i nie pamiętam ile było za metr bieżący ogrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję namiaru na sklep z kominami stolowymi. Kupowaliśmy coś w nim już rok temu ale nie możemy znaleźć wizytówki :( Jadąc od Warszawy AL. Jerozolimskimi skręcało się w lewo ale zupełnie nie pamiętam w jakiej miejscowości . Z tego co wiem firma nazywała się jakoś od nazwiska właścicielki....może ktoś z Was kojarzy?? :oops:

 

Firma Panek na pograniczu Michałowic i Reguł - wytwórnia i sklep.

Punkt sprzedaży w Alejach Jerozolimskich, Michałowice chyba pierwszy zjazd w prawo za skrzyżowaniem na światłach ze składem budowlanym Anda na rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...