Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam.

Ja z kolejnym pytaniem. Potrzebuje bloczki fundamentowe 2500szt, czy możecie mi polecić dostawcę? Dzwoniłam do Budokruszu i zaproponowano mi cenę 3,17 za szt. Wiem, że tam mają naprawdę dobry towar ale może ktoś w okolicy też ma dobre bloczki i taniej.

 

na allegro sprzedają nawet za 1,9zł ale towar nie sprawdzony i raczej nie kupię bez polecenia

 

kiedyś ktoś tu polecał bloczki ale teraz nie mogę tego znaeźć

 

please:)

Ja kupwałam bloczki certus z betonu b20 (po 3,4 zł brutto) bardzo dobrej jakości w składzie bud. Minox w W-wie. Transport gratis. Zadzwoń może przy takiej ilości będą tańsze. Myślę że w Budokruszu dostałaś dobrą cenę, ale tam mają chyba z betonu b15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Ja z kolejnym pytaniem. Potrzebuje bloczki fundamentowe 2500szt, czy możecie mi polecić dostawcę? Dzwoniłam do Budokruszu i zaproponowano mi cenę 3,17 za szt. Wiem, że tam mają naprawdę dobry towar ale może ktoś w okolicy też ma dobre bloczki i taniej.

 

na allegro sprzedają nawet za 1,9zł ale towar nie sprawdzony i raczej nie kupię bez polecenia

 

kiedyś ktoś tu polecał bloczki ale teraz nie mogę tego znaeźć

 

please:)

 

Ja brałem stąd:http://www.wasik.pl/ i towar był w porządku

 

też mialam od wasika murarze powiedzieli że dobra jakoś

przy rozladunku jedna paleta się lekko zsunęła i nic nie popękało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja z kolejnym pytaniem. Potrzebuje bloczki fundamentowe 2500szt, czy możecie mi polecić dostawcę? Dzwoniłam do Budokruszu i zaproponowano mi cenę 3,17 za szt. Wiem, że tam mają naprawdę dobry towar ale może ktoś w okolicy też ma dobre bloczki i taniej.

 

na allegro sprzedają nawet za 1,9zł ale towar nie sprawdzony i raczej nie kupię bez polecenia

 

kiedyś ktoś tu polecał bloczki ale teraz nie mogę tego znaeźć

 

please:)

Ja kupwałam bloczki certus z betonu b20 (po 3,4 zł brutto) bardzo dobrej jakości w składzie bud. Minox w W-wie. Transport gratis. Zadzwoń może przy takiej ilości będą tańsze. Myślę że w Budokruszu dostałaś dobrą cenę, ale tam mają chyba z betonu b15.

 

Minox też polecam: najlepiej z Arturem Szczepańskim - dane na stronie Minoxu. Ale Wasik był najtańszy - po 2,7 był bloczek - dobra relacja ceny do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja z kolejnym pytaniem. Potrzebuje bloczki fundamentowe 2500szt, czy możecie mi polecić dostawcę? Dzwoniłam do Budokruszu i zaproponowano mi cenę 3,17 za szt. Wiem, że tam mają naprawdę dobry towar ale może ktoś w okolicy też ma dobre bloczki i taniej.

 

na allegro sprzedają nawet za 1,9zł ale towar nie sprawdzony i raczej nie kupię bez polecenia

 

kiedyś ktoś tu polecał bloczki ale teraz nie mogę tego znaeźć

 

please:)

 

Ja brałem stąd:http://www.wasik.pl/ i towar był w porządku

 

też mialam od wasika murarze powiedzieli że dobra jakoś

przy rozladunku jedna paleta się lekko zsunęła i nic nie popękało

 

ja brałem od tego gościa 509284199 towar rewelacja a w zeszłym roku (pażdziernik )płaciłem po 2,8 za szt. brutto z ich transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też z prośbą, pytaniem.

 

Szukam betoniarki z pompą i betonu B7,5 (B7) albo B10.

Mam wycenę z Komornik i Głoskowa ale tam liczą sobie osobno za pompę.

Podobno do B7 nie chcą używać pompy.

Beton potrzebny jest do wylania chudziaka.

 

 

Witaj BetaGreta

 

A zastanów się czy nie zrobić tak jak ja,zamiast płacić za beton,dowóz ,pompę do betonu ,zamówiłem chłopaków z miksokretem do chudziaka.Zalety: w sumie wyszło taniej i mam super prosty i gładki chudziak.Jak przyszli murarze to zrobili wielkie oczy i pokpiewali "co to za idiota zrobił podłogi na gotowo przed ścianami".Za to teraz stropian na podłodze sam się układa :),żadnych chybotań itp. Podłogówka będzie się miała super.

A z pompy sama wiesz jak to jest ,najczęściej deską przeciągną w tą i z powrotem i uważają że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też z prośbą, pytaniem.

 

Szukam betoniarki z pompą i betonu B7,5 (B7) albo B10.

Mam wycenę z Komornik i Głoskowa ale tam liczą sobie osobno za pompę.

Podobno do B7 nie chcą używać pompy.

Beton potrzebny jest do wylania chudziaka.

 

 

Witaj BetaGreta

 

A zastanów się czy nie zrobić tak jak ja,zamiast płacić za beton,dowóz ,pompę do betonu ,zamówiłem chłopaków z miksokretem do chudziaka.Zalety: w sumie wyszło taniej i mam super prosty i gładki chudziak.Jak przyszli murarze to zrobili wielkie oczy i pokpiewali "co to za idiota zrobił podłogi na gotowo przed ścianami".Za to teraz stropian na podłodze sam się układa :),żadnych chybotań itp. Podłogówka będzie się miała super.

A z pompy sama wiesz jak to jest ,najczęściej deską przeciągną w tą i z powrotem i uważają że jest ok.

 

 

My robilismy sami chudziaka - wiadomo że nie wyszedł ideaalnie ale nie miałem problemów z ułożeniem styro=pianu i podłogówki a eimund - zresztą Rewelacyjna EKIPA GODNA POLECENIA POD KAŻDYM WZGLĘDEM załatwili sprawe ostatecznych wylewek wiec wracając do tematu - może lepiej wziąć szwagrów i meza samego postawić przy betoniarce niech robia - jak chcesz to powiedz kiedy to przyjedziemy pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starn, bobudi dzięki za porady. Przekażę mężowi :p

To kiedy bobudi masz czas? :wink: A w ogóle czemu to szanowna małżonka się nie odzywa? Na jakiś innych wątkach szaleje czy już nie ma czasu na forum?

 

A skąd starn brałeś chłopaków z miksokretem? Samego miksokreta też można wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starn, bobudi dzięki za porady. Przekażę mężowi :p

To kiedy bobudi masz czas? :wink: A w ogóle czemu to szanowna małżonka się nie odzywa? Na jakiś innych wątkach szaleje czy już nie ma czasu na forum?

 

A skąd starn brałeś chłopaków z miksokretem? Samego miksokreta też można wypożyczyć?

szanowna małżonaka jak ją nazwałaś :) siedzi z maluchem a z czasem wolnym to kwestia dogadania ;)

Mixokret to nie maszyna tylko rodzaj materiału który mozna kupić samemu ale jak chcesz to zadzwoń do EIMUNDA robią fachowo i profesjonalnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że jestem hydraulikiem to czasami klienci chcą podłogówkę na gotowo czyli z jastrychem.Dlatego też testowałem kilka ekip i na placu boju pozostali Ci, tel.693320012.Jak na razie nie musiałem świcić oczyma przed inwestorami.

A co do kosztów to jak przeliczysz wychodzi bardzo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

tym razem poszukuje namiarów na piasek w dobrych cenach :p potrzebny do tynkowania i wylewek :roll:

 

 

Śniegórski 501 787 816 -

504 232 996 - ten przywoził mi do murowania -( ekipa powiedziała żebym zostawił tak czyściutki piach dla dziecka do piaskownicy a nie do murowania :D )

do wylewek przywoził Paweł Sobon 503 123 338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomanio, honbon, aniawmuratorze i bobudil dziękuję bardzo za namiary na bloczki betonowe, rzeczywiście taniej mają niż w budokruszu.

 

u Wasika bloczki z B15 po 2,60 zł a z B20 po 2,75 przy ilości 2500 szt z transportem.

 

Podobno większość kupuje B15, czy to prawda, że nie ma co przepłacać za B20 bo te b15 są ok? W sumie różnica niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

tym razem poszukuje namiarów na piasek w dobrych cenach :p potrzebny do tynkowania i wylewek :roll:

 

 

tu 603-687-252 ma niezły piach i chyba najtaniej

 

za 17 ton 420 zł z transportem

 

504 232 996 - pod tym numerem gość miał piach za 600 pln za 28 ton :D

 

 

504 232 996 -to napewno nie jest ten numer, bo gość odpowiada, że to pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

tym razem poszukuje namiarów na piasek w dobrych cenach :p potrzebny do tynkowania i wylewek :roll:

 

 

tu 603-687-252 ma niezły piach i chyba najtaniej

 

za 17 ton 420 zł z transportem

 

504 232 996 - pod tym numerem gość miał piach za 600 pln za 28 ton :D

 

 

504 232 996 -to napewno nie jest ten numer, bo gość odpowiada, że to

pomyłka

 

 

no tak co ślepemu po oczach 504 232 966 :( :oops:

 

przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Taki sobie pomysl. Przy miksokrecie zaplacisz za robocizne od metra plus material. Trzeba by dobrze skalkulowac.

 

Pompy nie znajdziesz do betonu B10. Minimum co moga przepchac pompa to bylo bodajze B15. Ja mialem 170 m2 to wzialem pompe i B15 zeby bylo szybciej.

 

bzdura ja brałem B10 do chudziaka z pompą z Betroniki K/Mszczonowa bez problemu poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...