Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich z grupy nadarzynsko- grodziskiej. Ja buduje sie w ok Lublina ale mam do was pytanie. Posiadam w Grodzisku mieszkanie, ktore chce sprzedac, powiedzcie mi jaka cene moge wystawic, zeby zbyt dlugo to nietrwalo. Mieszkanko znajduje sie na ul. Bairda jest to 28 m kawalerka, wykonczona tj glazura, terakota, zabudowa kuchni. Pietro 4/4, blok 7 letni, niski czynsz 140pl. A moze ktos z waszych znajomych szuka takiego mieszkanka, Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Iwona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy nadarzynsko- grodziskiej. Ja buduje sie w ok Lublina ale mam do was pytanie. Posiadam w Grodzisku mieszkanie, ktore chce sprzedac, powiedzcie mi jaka cene moge wystawic, zeby zbyt dlugo to nietrwalo. Mieszkanko znajduje sie na ul. Bairda jest to 28 m kawalerka, wykonczona tj glazura, terakota, zabudowa kuchni. Pietro 4/4, blok 7 letni, niski czynsz 140pl. A moze ktos z waszych znajomych szuka takiego mieszkanka, Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Iwona

 

Zeby zbyt długo to nie trwało to możesz krzyczeć coś ok. 2500 zł.

Tak mi się wydaje...tak swoją drogą to masz mieszkanie gdzieś blisko mojego bloku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od Ciebie - skręcić w lewo w asfaltową, minąć po lewej klasztor i na rozwidleniu skręcić w prawo. Dalej jakieś 100 m i skręcić w prawo w ulicę Iglastą (niestety tablicznki z nazwami ulic można przeczytać jadąc od drugiej strony więc trzeba się zastrzymywać i odwracać głowę). Punkt charakterystyczny to tablica "transport piach żwir" po prawej naprzeciwko Iglastej. Jak już skręcisz w Iglastą to widać w głębi po lewej biały dom z brązowym dachem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser dzieki za odpowiedz, ale mnie zastrzeliles ta cena to az tak spadly u was ceny mieszkan. Myslalam ze uda mi sie sprzedac, choc w tej cenie co kupilam tj 75000pl.

 

Źle mnie zrozumiałaś...

Pytałaś na ile wycenić mieszkanie żeby się z tym długo nie bujać więc ci odpisałem...

Natomiast "normalnie" ceny takiego mieszkania jak twoje mogą być cenione 2700-2800 zł.

Nie pytałaś ile możesz za to wziąść tylko ile żeby szybko sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, polecam elektryka , pana Gosa, pomoże Ci przebrnąć przez Pruszków. Polecił mi go wg, robił u niego elektrykę. Gość podobno solidny i niedrogi. Mi pomógł bardzo w zmaganiach z ZE Żyrardów. Niedługo będę miała prąd, tanio!!!, a chcieli ze mnie zedrzeć. Tel.0608551567. Do roboty w środku też go wezmę.

 

Jolu, na zdjęciu w Muratorze wyszliście świetnie, to była moja pierwsza myśl po przejrzeniu artykułu.

 

Ciekawe co porabia Joskul, chyba już mieszka? Hop, hop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu, na zdjęciu w Muratorze wyszliście świetnie, to była moja pierwsza myśl po przejrzeniu artykułu.

Dzięki, zawsze mi się wydaje, że jestem wyjątkowo niefotogeniczna. Chciałam zrobić to co Bera (sunia) tzn. zwiać sprzed obiektywu, ale niestety nie zdążyłam. Ona jest jednak dużo szybsza. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak tu miło...

dzieki za namiary na elektryka. Najbardziej by mi się przydał namiar na kogoś kto potrafi nacisnąć na odpowiednie osoby w elektryce w Pruszkowie cobym nie musiała czekać tych przysłowiowych 2-3 lat. :roll:

 

jak an razie jestem przed podpisaniem umowy notarailnej na wymarzoną działkę...

 

co do elektryka to ja bede meić prawdopodoebnie głównego wykonwace - bo chcemy kanadyjczyka. dół wykończony pod klucz gora do wykończenia.

Zobaczymy co kiedy wyjdzie z tego... :D

 

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja co prawda nie buduje, z zamierzam kupic gotowy i w zwiazku z tym mam pytanie, czy ktos z was wie cos moze o osiedlu mrówka w nadarzynie? mam jedna watpliwosc i chcialabym zeby ktos ja rozwial, lub ewentualnie utwierdzil mnie w moich obawach.

pozdr

justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...