Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

moi drodzy dajcie namiary na niedrogie ekipy od szaf do zabudowy... :roll: :wink:

 

I co nikt??? :-? :-? :-?

Ups, przegapiłem :oops:

U mnie robił TEN PAN. Solidnie, przystępnie cenowo, będzie robił następne rzeczy jak tylko się trochę ogarnę po przeprowadzce.

 

u mnie ten sam Pan Robert aktualnie zabudowuje garderobę. Idzie dobrze :)

 

i już po operacji. Fotki w moim dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję sprawdzonego konstruktora do ekspertyzy dla architekta do projektu PRZEBUDOWY istnięcjącego domu (właściwie chodzi o prostą rozbudowę w bok o 45m2,ale z naruszeniem obecnej konstrukcji dachu i ściany nośnej,dlatego ponoć konstruktor jest niezbędny).

Sorry,jeśli to nie to forum,ale jestem z okolicy Nadarzyna i pomyślałam,zę możece możecie kogoś polecić? Lub sprawdzonego architekta do przygotowania takiego projektu?

 

proszę pisać na priv, bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już za moment malowanie więc prośba o sprawdzony namiar na hmm. . . sklep z farbami, (gdzieś w jednym z wątków czytałem że w hiperach to raczej niekoniecznie)

no i zbliża się czas gniazek i kontaktów - po odwiedzinach pobliskich hiperów jakoś nie mogę wszystkiego znaleźć co mi odpowiada (tu jest jedno gniazdko ale więcej nie ma, tu kontakty za tydzień będą .... :roll: )

jeśli ktoś może pochwalić się namiarami w powyższych sprawach[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już za moment malowanie więc prośba o sprawdzony namiar na hmm. . . sklep z farbami, (gdzieś w jednym z wątków czytałem że w hiperach to raczej niekoniecznie)

no i zbliża się czas gniazek i kontaktów - po odwiedzinach pobliskich hiperów jakoś nie mogę wszystkiego znaleźć co mi odpowiada (tu jest jedno gniazdko ale więcej nie ma, tu kontakty za tydzień będą .... :roll: )

jeśli ktoś może pochwalić się namiarami w powyższych sprawach[/code]

 

 

Sklep z farbami i przyborami malarskimi w Grodzisku ul. Bałtycka 7

o tutaj: http://maps.google.com/maps?hl=pl&source=hp&q=grodzisk+mazowiecki&lr=&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Grodzisk+Mazowiecki,+Polska&ei=JATwSpK2G8jb-Qajgtn3Bw&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CAgQ8gEwAA

 

Gniazdka i kontakty to istna paranoja. Żeby zgromadzić komplet do domu w jednym wzorze ogołociłem Praktikera w Jankach i na Okęciu a i tak jeździłem tam w dwie kolejne soboty bo mieli uzupełnić braki.

 

Jakaś lipa z tą mapą wyszła. Na dużym zbliżeniu pojawi się firma: Błażejewski Wojciech Zych Bogdan SC - to ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bardzo dobre rabaty na osprzęt Polo Regina
Dobre, czyli jakie? Jak są tacy uprzejmi dla klientów, to może warto z nich skorzystać...

Czemu akurat Polo Regina? cena, jakość, wykonawca polecał?

 

Z polecenia firmy współpracującej z Grodnem dostałem 40%.

Polo Regina dlatego, że osprzęt już mi się sprawdził w mieszkaniu, poza tym ramki wewnętrzne są metalowe i dobrej jakości. A elektryke robiłem sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas sie pochwalić, jesteśmy po montażu schodów i mebli kuchennych. Aż inaczej się w domu zrobiło :D

 

Poproszę o namiar do Pana od tych pięknych schodów :D

 

A bardzo proszę :)

Pan Waldek tel. 500-276-520.

pozdrawiam i zapraszam do galerii naszego domku :)

 

http://picasaweb.google.pl/ASIK.TOMASZ/Wnetrza#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie montażu kontaktów - jestem na etapie ocieplenia poddasza, czyli ściany nie zagruntowane, brak drzwi wewn. i podłóg (są wylewki) - potrzebuję zamontować trochę oświetlenia (oczywiście same oprawki) i zastanawiam się czy od razu kupić docelowe kontakty i trochę gniazdek bo mam już podłączone zasilanie od mieszkających obok teściów czy jednak jest duża szansa że zostaną one jeszcze zniszczone i kupić jakieś tanie a później je wymieniać?

 

Może ktoś ma takie tanie już niepotrzebne do odsprzedania po dobrej cenie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie montażu kontaktów - jestem na etapie ocieplenia poddasza, czyli ściany nie zagruntowane, brak drzwi wewn. i podłóg (są wylewki) - potrzebuję zamontować trochę oświetlenia (oczywiście same oprawki) i zastanawiam się czy od razu kupić docelowe kontakty i trochę gniazdek bo mam już podłączone zasilanie od mieszkających obok teściów czy jednak jest duża szansa że zostaną one jeszcze zniszczone i kupić jakieś tanie a później je wymieniać?

 

Może ktoś ma takie tanie już niepotrzebne do odsprzedania po dobrej cenie? :)

 

Ja zinstalowałem docelowe kontakty i włączniki. Oczywiście same wewnętrzne ramki. Po gipsowaniu i malowaniu dopiero założyłem ramki ozdobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie montażu kontaktów - jestem na etapie ocieplenia poddasza, czyli ściany nie zagruntowane, brak drzwi wewn. i podłóg (są wylewki) - potrzebuję zamontować trochę oświetlenia (oczywiście same oprawki) i zastanawiam się czy od razu kupić docelowe kontakty i trochę gniazdek bo mam już podłączone zasilanie od mieszkających obok teściów czy jednak jest duża szansa że zostaną one jeszcze zniszczone i kupić jakieś tanie a później je wymieniać?

 

Może ktoś ma takie tanie już niepotrzebne do odsprzedania po dobrej cenie? :)

 

Ja zastosowałem u siebie to rozwiązanie na czas malowania czyli tanie łączniki i gniazda, które potem wymieniłem na docelowe. Te stare są na zbyciu tel. 669 209 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już za moment malowanie więc prośba o sprawdzony namiar na hmm. . . sklep z farbami, (gdzieś w jednym z wątków czytałem że w hiperach to raczej niekoniecznie)

no i zbliża się czas gniazek i kontaktów - po odwiedzinach pobliskich hiperów jakoś nie mogę wszystkiego znaleźć co mi odpowiada (tu jest jedno gniazdko ale więcej nie ma, tu kontakty za tydzień będą .... :roll: )

jeśli ktoś może pochwalić się namiarami w powyższych sprawach[/code]

 

a Kabex w Nadarzynie sprawdzałeś?ul.Pruszkowska ileś tam,przy wylotówce na Pruszków.

Mają duży wybór,ale cen nie znam:(

kupowałam u nich rok temu różne materiały i mówili,że na farbach moga dać duży rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już za moment malowanie więc prośba o sprawdzony namiar na hmm. . . sklep z farbami, (gdzieś w jednym z wątków czytałem że w hiperach to raczej niekoniecznie)[/code]

 

ja kupowałem farby w Kabex'ie w Grodzisku (na wylocie w kierunku Żyrardowa) oraz w sklepie firmowym Fluggera w CH Skorosze

 

 

Ja z kolei chciałbym prosić o namiar na ziemię (nie musi być super hiper czarnoziem, potrzebuję nawieźć trochę żeby wyrównać działkę) oraz drobne kamienie takie o średnicy pow. 3 cm.

Jakiś czas temu mignął mi kontakt na forum, ale nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...